هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال از مدیر مسئول سایت
با سلام به همه دوستان

بنده سوالی داشتم ،

میخواستم بدانم علت حذف موجودی بنده چه بوده است ؟ بنده از بدو ورود به سایت عضو VIP شدم و به غیر از ان مبلغ ... هم بابت کمک و حمایت از سایت به حساب آقای علیرضا نجفی پور واریز کردم ، و پس از جمع آوری گروه VIP به بنده مبلغ 1000 تومان موجودی اهدا کردند که البته بنده اصلا نیازی به این چیز ها ندارم و اگر قرار بود چیزی بگیرم که نمیدادم

منتها خواستم بدانم علت این کار چیست ؟ ایا این کار هم مانند گروه VIP جمع آوری شد ؟

چون امروز هم در فیس بوک وقتی سایت مای بیبی را لایک کردم یک نوشته ای ظاهر شد که کد یک کوپن برای بنده دادند که در سایت استفاده کنم ، بنده اینجا وارد کردم و این اخطار ظاهرا شد که کوپن شما منقضی شده است

فقط خواستم بپرسم قوانین و مسائل جدیدی وضع شده است و یا این موارد کلا پایان یافته است ؟

با تشکر از شما
پاسخ
با توجه به تغییر سیستم بانک، دیتابیس پلاگین بانک قبلی حذف شد، به جناب زنگنه پ خ بدهید برایتان اصلاح کنند
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۲۲، ۰۱:۲۱:۵۸ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۸/۲۲، ۱۵:۳۹:۵۰ عصر)
سپاس از توجه شما ،
بنده نیازی به این موجودی و این چیز ها ندارم ، تصمیم داشتم این سایت را ساپورت مالی کنم ، از نظر مالی اصلا مشکلی ندارم ، به سن و سال بنده هم نمیخورد که دنبال حاشیه و 1000 تومان و عدد و ارقام این چنینی باشم فایل های مورد نیازم را از همین دوستان خریداری میکنم خیلی از دوستان اینجا هستند که بنده خیلی چیز ها از آنها خریداری کرده ام
منتها پس از کمک اولیه به سایت ، احساس کردم زیاد راغب نیستند از این سایت حمایت شود ، حتی به پشتیبانی آقای امید استار هم رفتم ایشان هم در اوایل برای جذب کاربر خوب عمل کردند و لی به یکباره سیاستشان تغییر پیدا کرد و به همین خاطر از حمایت ان سایت نیز صرف نظر کردم ،

بنده چیزی را به رخ کسی نمیکشم اما اعتقاد دارم حمایت از مرجعی که به دنبال اموزش و ارائه فایل ها و پاسخگویی و خدمات است و بدون چمشداشتی کار مردم را راه می اندازد ،ارزش دارد .

سیاست این سایت خیلی خوب است در این مورد که هر کسی هر چیزی بخواهد دانلود میکند همه آموزشها را یاد میگیرد ، نیازی هم به فارسی سازی انجمن ساز ندارد مادامی که پشتیبانی و کمک برای حل مشکلات باشد . از هر 1000 سایت با انجمن ساز مای بیبی 999 سایت با پارسی ساز مای بیبی ایران مشاهده میشود .
اما در سایتهای دیگر برای دانلود و خواندن اموزشها هم محدودیت داریم .

این سوال هم به این خاطر پرسیدم که چرا این همه تغییرات میدهند.

با سپاس از همگی امیدوارم مای بیبی این مرجع مثل یکی دو سال پیش وقتی در روز دوبار آخرین ارسالیها را باز میکنیم هفت ، هشت صفحه ارسال جدید داشته باشد .

آرزوی موفقیت برای همه
پاسخ
آقا صلوات
پاسخ
چرا من نمیتونم توی این انجمن تاپیک بزنم
پس چطوری میتونم درخواست کمک کنم؟Huh
پاسخ
در بعضی از بخش ها میتونین این کار رو انجام دهید که متناسب با مشکلات هم هستش!
مثل بخش مشکلات و خدمات پشتیبانی
در ضمن شما از رزبلاگ استفاده میکنین که قانون اینجا رو رعایت نکرده و کلا کپی رایت رو برداشته.به این دلیل در اینجا زیاد پشتیبانی نخواهید شد.
پاسخ
نقل‌قول: در بعضی از بخش ها میتونین این کار رو انجام دهید که متناسب با مشکلات هم هستش!
در ضمن شما از رزبلاگ استفاده میکنین که قانون اینجا رو رعایت نکرده و کلا کپی رایت رو برداشته.به این دلیل در اینجا زیاد پشتیبانی نخواهید شد.
من میخوام یه سایت بسازم و اومدم توی این انجمن تا اگه مشکلی داشتم تاپیک بزنم و از کسانی که وارد هستن بپرسم(من نمیخوام وبلاگ بسازم)
اما نمیتونم تاپیک بزنمSad
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۵:۳۸:۰۷ عصر)سیدرضا بازیار نوشته است:
نقل‌قول: در بعضی از بخش ها میتونین این کار رو انجام دهید که متناسب با مشکلات هم هستش!
من میخوام یه سایت بسازم و اومدم توی این انجمن تا اگه مشکلی داشتم تاپیک بزنم و از کسانی که وارد هستن بپرسم(من نمیخوام وبلاگ بسازم)
اما نمیتونم تاپیک بزنمSad

درود شما به انجمن ها دقت کنید قسمتی که سایر کاربران پست زدن ومشکلاتشون رو گفتن در همون جا مشکل رو اعلام کنید (بسته به موضوع)
پیشنهاد میکنم برای هر تغییری در انجمن ابتدا بر روی لوکال امتحان کنید و سپس بر روی هاست یا انجمنتون تا مشکلی پیش نیاد Heart
امضا ندارم . اما حرف دارم .. حرف هایی که گذشتگان زدند و من به ان ایمان دارم

از پل نامردی عبور نکن ،بگذار تو را اب ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر ، بگذار شیر تو را بخورد
ببر باش و درنده  ولی از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذر کن (کوروش کبیر )

http://yparsi.ir/
پاسخ
دوست عزیز کسی به رز بلاگ حسودی نمیکنه
همه از این ناراحتن کار هاشون بدون کسب اجازه وکپی رایت رو حذف کردن و قالب ها رو به اسم خودشون زدن HeartHuhConfused
امضا ندارم . اما حرف دارم .. حرف هایی که گذشتگان زدند و من به ان ایمان دارم

از پل نامردی عبور نکن ،بگذار تو را اب ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر ، بگذار شیر تو را بخورد
ببر باش و درنده  ولی از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذر کن (کوروش کبیر )

http://yparsi.ir/
پاسخ
 سپاس شده توسطسیدرضا بازیار (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۷:۰۴:۱۶ عصر)
نقل‌قول: دوست عزیز کسی به رز بلاگ حسودی نمیکنه
همه از این ناراحتن کار هاشون بدون کسب اجازه وکپی رایت رو حذف کردن و قالب ها رو به اسم خودشون زدن HeartHuhConfused
من الآن از رزبلاگ استفاده میکنم
من چون از اینترنت کم سرعت استفاده میکنم نمیتونم سایت بسازم
برای سایت سازی هم هر کاری کردم دیدم که راهی بجزاستفاده از رزبلاگ نیست.اگه شما راهی رو دارید بهم بگید
من میخوام سایت و انجمن بسازم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان