هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضور کم رنگ
درود
به علت نزدیک شدن به کنکور و اختصاص دادن ساعات بیشتری به درس، حضورم در سایت کم رنگ تر می شود. از دوستانی که وقت آزادی دارند درخواست می کنم اگر پاسخ پرسشی را می دانند در کمک به هم وطن خود دریغ نکنند.
این به معنای غیبت بنده نیست اما ساعات حضورم کمتر می شود. اگر پاسخ پرسشی دیر داده شد یا پاسخ کاملی داده نشد پوزش می طلبم.
امیدوارم با کمک هم سایت MyBB پارسی را بیش از پیش به جلو ببریم.
جهت اطلاع دوستان، سایت MyBB پارسی با رتبه حدود 100 هزار الکسا و همین طور متوسط 55 کاربر آن لاین از حدود 520 کاربر خود در هر 24 ساعت (10 درصد از کاربر ها روزی یک بار به سایت سر می زنند)، محبوب ترین سایت MyBB به زبان پارسی نزد ایرانی ها می باشد.

با سپاس از تمام دوستان و کاربر های عزیز؛ Pars (علی رضا)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطmnz (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۰:۰۷:۱۶ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۰:۰۷:۳۶ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۰:۰۸:۰۴ صبح) ، mamaly12h (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۰:۰۸:۰۹ صبح) ، sungilgook (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۰:۱۰:۰۷ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۰:۱۵:۳۳ صبح) ، Webmaster (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۱:۲۳:۵۵ صبح) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۱۱:۱۹:۳۲ صبح) ، Mamal92 (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۱۲:۲۱:۳۷ عصر) ، hamid18 (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۱۵:۱۲:۲۳ عصر) ، Aryan (۱۳۸۸/۱۲/۱۵، ۱۴:۵۴:۳۳ عصر)
علی جان نگران نباش داداش من هستم برو به درسو مشقات برس
در ضمن مبارکه ایشالله رتبه الکسا.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۰:۱۶:۰۹ صبح) ، Pars (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۰:۲۱:۲۰ صبح)
انشالله در کنکور موفق میشی علی جان .Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۰:۲۱:۱۸ صبح)
موفق باشی رفیقHeart
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۱۴، ۰۶:۵۶:۲۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان