هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه هاست معرفی کنید
گفتم داداش گرفتن هاست برا شیرترانیکس به چند تا چیز بستگی داره اول نسخه اسکریپت دوم افزونه های مورد نظر و سوم تعداد بازدید و آنلاین ها . اینایی که گفتم خیلی تفاوت تو هاست میاره ببین چیا میخوای و چقد میخوای هزینه کنیTongue
پاسخ
پارس وي پي اس هم راست ميگن، خوبه، الان سايت lianportal كه مال alireza013 از مديراي همينجاست روي پارس وي پي اسه
myavarahmadi سابق
پاسخ
تحت هیچ شرایطی سرور ایران ور پیشنهاد نمیکنم.

هاست شیش ماهه گرفتم یک ماهم نکشید همین دیشب انتقال دادم هاست گیگ

محدودیت سرور ایران بالاست ، خیلی شدید قطعی داره ، حساب کنید MyBB رو نمیتونه بکشه حالا وای بحاله وی بی
به من میگم مصرف MyBB بالاست دیگه وی بی جای خود داره ، دیشب سرور جدید گرفتن میخواستن انتقال بدن که بیخیال شدم

رفتم جایی هاست گرفتم که هاستش مثه سرور ایران کلود نیست ومحدودیت نداره بعد یه مقدار مصرف بالا اومد سریع مسدود کنن سایت ور

حالا من تجربیاتم رو بهتون گفتم دوست عزیز ، به هیچ عنوان سرور ایران رو پیشنهاد نمیکنم

همین اخرین روزم میخواستم انتقال بدم بکاب گرفتن رو بسته بودن ! به هزار خواهش باز کردن تا انتقال بدم

دیگه خود دانی... تیکت هم زیاد بزنی برای مشکلات طلبکارانه جواب میدن!

زمان بکاب گرفتن سرور قطع میشه! حالا حساب کنید.Blush

پ.ن: تو وی بی ایرانم بعد مسدود شدن سایتم یه موضوع زدم ، همگی اونایی که سرور ایران بودن گفتن سرور ایران بودیم چند بار به علت مصرف بالا مسدود شدیم سایت رو انتقال دادیم جای دیگه همچین مشکلاتی نبود ، سرور ایران = محدودیت بالا + قطعی
پاسخ
 سپاس شده توسطFa r s h i d (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۱۶:۱۰:۳۵ عصر)
من دیگه گیج شدم برای انتخاب سایت برای هاست شما چه سایتی پیشنهاد می دید که من برم ازش هاست بگیرم و سرعت بالا ، بدون قطعی و پشتیبانی خوبی داشته باشه البته گفتم می خوام روش شیرترانیکس نصب کنم
یادش بخیر چه زمانی بود
پاسخ
درمورد همین Hostgig تحقیق کنی بد نیست.
hostgig.net
والا امکانات ، سرعت ، امنیتش حرف نداره
همین پروکتل https نشونه امنیت بالاشه
پاسخ
(۱۳۹۱/۸/۱۹، ۱۵:۴۶:۴۴ عصر)S_N نوشته است: حالا من تجربیاتم رو بهتون گفتم دوست عزیز

دوست عزیز می بینید که من نه لینک ارجاع برای بازاریابی دادم و نه تبلیغ جایی رو میکنم، و برای ایشون اول از همه "هاست دی ال" رو پیشنهاد دادم که همین الان همون وی بی ایران با اون حجم بالاش داره روی اون میزبانی میشه

اما راجع به اینکه همکاری نمی کنن باید عرض کنم که صحبت شما درست هست و متأسفانه تمام هاست ها همینطورن و وقتی متوجه شن شما نمیخواید باهاشون ادامه بدید برخوردهای نامناسب با شما میکنن، من سایتم روی "پارس دیتا" بود که توی رده بندی هاستهای ایران، بسیار باسابقه بوده و همیشه رتبه ی یک و دو رو به خودش اختصاص داده و الان هم بسیاری از پورتال های سنگین دولتی رو داره با هزینه های بالا میزبانی میکنه ، اما وقتی متوجه شدن قصد انتقال هاست رو دارم فقط بکاپ گرفتن رو محدود نکردن بلکه خود سایت رو به دلیل واهی دو روز کامل ساسپند کردن !!! درحالیکه آوازه ی حرفه ای بودنشون گوش همه رو کر کرده

بسیاری جاهای دیگه هم همینطورن، شما توی یه سوپرمارکت و لباس فروشی هم که بری اگه خرید کنی قربون صدقه ی شما هم میرن اما بعد از چرخ زدن بگی نپسندیدم با ترشرویی باهات برخورد میکنن و این اصلا متأسفانه یه خصلت ناپسند در بین کاسبهای ایرانی هست، چه مجازیش، چه حقیقیش

در مجموع برای دوستمون بنظرم هم "هاست دی ال"، هم "پارس وی پی اس"، هم "هاست گیگ" پیشنهادات مناسبی هستن
شما همین یکتا هاست رو هم اگه هزینه ش رو بدین قطعا جناب خوشنویس سرور خوبی رو برای شما تدارک خواهند دید، اما از کاربرای همین جا هم داشتیم که روی یه تیکه هاست اشتراکی یکتاهاست میخواست جامعه مجازی بالا بیاره، و باز جناب خوشنویس خیلی با ایشون راه اومد (دوستان میدونن کی رو میگم)!!

در هر حال همه چی بستگی به مقدار هزینه ای داره که میخواید بکنید و از همه مهمتر اینکه علاوه بر تحقیق، کاملا از خودشون هم جویا بشید
و بگید چه سایتی میخواید با چه تعداد بازدید و ... داشته باشید و اگر دیدید جواب درست و جسابی نمیدن بدونین در آینده به مشکل خواهید خورد
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۱۸:۵۷:۲۵ عصر)
بله نت افراز + هاست دی ال هم خوبن
میخواستم نت افراز برم دیدم پنلش سی پنل نیست!
واقعا سی پنل یه چیز دیگست کار کردن باهاش
هاست دی ال هم که دیگه همه میدونن حرف نداره.
، در مورد سرور ایران متاسفانه قبله انتقالم برخوردشون درست نبود! چه برسه بفهمن میخوای جایی بری.Blush

هاست گیگ هم صفحه قبل اطلاعات دادم
سرعت امنیتش حرف نداره ، محدودیتی هم نداره بخوان هی گیر بدن. در مورد پشتیبانیش نمیتونم زیاد تعریفی کنم
هنوز هاستینگی ندیدم از پروکتل https جهت امنیت استفاده کنه

در کل از هاست گیگ جز پشتیبانیش صد در صد راضیم ، پشتیبانیشم لحن گفتارشون عالی ، بنده خدا یه دوساعتی وقت گذاشت سایت من رو انتقال داد
اما یکم سرعت پاسخگوییشون کمه ، حالا شاید امروز جمعه بوده و کاری داشتن پاسخ مارو دیر دادن ، یه روزه نمیشه قضاوت کرد.
درمورد سایر امکاناتش یکی از دوستان منم رو هاستگیگ بود وکاملا راضیه.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۱۹:۳۸:۵۲ عصر)
(۱۳۹۱/۸/۱۹، ۱۸:۵۸:۳۶ عصر)S_N نوشته است: بله نت افراز + هاست دی ال هم خوبن
میخواستم نت افراز برم دیدم پنلش سی پنل نیست!
واقعا سی پنل یه چیز دیگست کار کردن باهاش
هاست دی ال هم که دیگه همه میدونن حرف نداره.
، در مورد سرور ایران متاسفانه قبله انتقالم برخوردشون درست نبود! چه برسه بفهمن میخوای جایی بری.Blush

هاست گیگ هم صفحه قبل اطلاعات دادم
سرعت امنیتش حرف نداره ، محدودیتی هم نداره بخوان هی گیر بدن. در مورد پشتیبانیش نمیتونم زیاد تعریفی کنم
هنوز هاستینگی ندیدم از پروکتل https جهت امنیت استفاده کنه

در کل از هاست گیگ جز پشتیبانیش صد در صد راضیم ، پشتیبانیشم لحن گفتارشون عالی ، بنده خدا یه دوساعتی وقت گذاشت سایت من رو انتقال داد
اما یکم سرعت پاسخگوییشون کمه ، حالا شاید امروز جمعه بوده و کاری داشتن پاسخ مارو دیر دادن ، یه روزه نمیشه قضاوت کرد.
درمورد سایر امکاناتش یکی از دوستان منم رو هاستگیگ بود وکاملا راضیه.

بله بنده هم با جناب آقای S_N موافقم - الان حدود 3 ماهه دارم با هاست گیگ کار میکنم واقعا فوق العادند خداییش آدمای درستی هستند و همین آدم درست بودنشون ار همچی بیشتر برام ارزش داره !
البته هاست دی ال هم خیلی عالیه
پاسخ
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۸/۲۰، ۰۸:۱۹:۱۳ صبح)
روی هاست گیگ میشه جامعه مجازی نصب کرد
یادش بخیر چه زمانی بود
پاسخ
نقل‌قول: من دیگه گیج شدم برای انتخاب سایت برای هاست شما چه سایتی پیشنهاد می دید که من برم ازش هاست بگیرم و سرعت بالا ، بدون قطعی و پشتیبانی خوبی داشته باشه البته گفتم می خوام روش شیرترانیکس نصب کنم
گل پسر شما در ابتدای کار با یه هاست کم هم کارت راه میوفته ولی خوب چون میخوای همزمان جامعه مجازی و فروم رو با هم رو یه هاست نصب کنی حتما باید vps بگیری چون با هاست اشتراکی کارت راه نمیوفته . البته من قصد تبلیغ برا کسی ندارم چون با خیلی از هاست ها کار کردم و همه هم اول برا جذب مشتری زبون میریزن ولی بعد یا جواب درست حسابی نمیدن یا اگرم جواب میدن چرت میگن. شما برا فروم یه هاست یه گیگ از یکی از همین هاستینگ هایی که دوستان گفتن بگیری برا شروع کارتو راه میندازه حداقل تا 5-6 ماه بعدش اگه کارت خوب باشه ارتقا میدی. برا شیر ترانیکس هم اگه نسخه گلد رو با همه افزونه های موجود بخوای بالا بیاری فقط هاست دی ال و نت افراز به کارت میاد یا وی پی اس . اگرم نسخه 2.2.1 رو بخوای بالا بیاری با همه افزونه ها از هاستای دیگه هم میشه استفاده کرد البته افزونه های شیرترانیکس پدر هاستو در میاره برا همینه قبلا هم گفتم ببین چی میخوای نصب کنی بعد دنبال هاست بگردTongue
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان