هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دو تا مشکل عجیب
سلام من داخل header_welcomeblock_guest هر چی تغییرات ایجاد میکنم باز هم در داخل سایت تغییری ایجاد نمیشه

من اول فکر کردم از کش مرورگر هستش اما اونم پاک کردم فرقی نکرد

مشکل دیگه ای که دارم نمیتونم از سایت خارج بشم این ارور رو میده

[تصویر:  28486424047999126461.jpg]

پلاگینی هم که اسم برده رو غیرفعال کردم اما باز هم درست نشد

مشکل رو پیدا کردم

من همون پلاگین جایزه دادن به کاربر رو نصب کرده بودیم اینجوری شده بود

حالا چیکار کنم پلاگین تحت این موضوع هست که مشکل نداشته باشه ؟
این انجمن کامل با دو تا دامین یک (ir و یک com )و یک (هاست 300 مگابایت و 5000 هزار پهنای باند ) و یک پکیج کامل سایت جوملایی (نسخه ی جدید) به فروش میرسد starpic.ir
lenzoff@yahoo.com
پشتیبان پس از فروش هم هستم

قیمت 45 هزار تومان
پاسخ
این ارورها بخاطر utf-8 نبودن جداول دیتابیس هست
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطarashshiler (۱۳۹۱/۸/۱۸، ۲۳:۵۹:۵۶ عصر) ، mypgr.ir (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۰۰:۰۱:۱۳ صبح)
ممنون در حال تبدیل هستم Blush
این انجمن کامل با دو تا دامین یک (ir و یک com )و یک (هاست 300 مگابایت و 5000 هزار پهنای باند ) و یک پکیج کامل سایت جوملایی (نسخه ی جدید) به فروش میرسد starpic.ir
lenzoff@yahoo.com

قیمت 45 هزار تومان
پاسخ
(۱۳۹۱/۸/۱۸، ۲۳:۴۱:۳۹ عصر)myavarahmadi نوشته است: این ارورها بخاطر utf-8 نبودن جداول دیتابیس هست

نه دوست عزیز این به این خاطر نیست .
شما باید فایل زیر را دانلود و یا اگر دارید با Notpad++ باز کنید و Encoding انرا روی utf8-without bom قرار دهید و دوباره آپلود نمایید.
ougc_awards/plugin.php

این خطا به این علت هست که کسی که این فایل را به utf8 تبدیل کرده این کار را نکرده و باعث ارسال داده هایی زودتر از سرآیند خود صفحه شده و بروز این خطا.

موفق و سربلند باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۰۰:۱۳:۵۳ صبح) ، arashshiler (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۰۰:۱۸:۱۶ صبح)
این تبدیل کردن چقدر طول میکشه

20 دقیقه هستش نوشته صبر کنیدConfused

ممنون هردو عمل را انجام دادم اما تاثیری نداشت و باز هم مشکل باقیست و مجبور شدم بازم غیر فعالش کنم
lenzoff@yahoo.com

قیمت 45 هزار تومان
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۸/۱۹، ۰۰:۱۸:۲۸ صبح)
دوست عزیز تبدیل به utf_8 بهتره از طریق دیتابیس باشه
در ضمن صحبت استادمون جناب developer درست هست و شما به راهنمایی ایشون عمل کنید و اگر هم نتونستید فایل پلاگین رو همینجا بفرستید تا براتون درست کنم
موفق باشید
myavarahmadi سابق
پاسخ
مرسی من هر دو تا کار رو انجام دادم هم حرف شما و هم حرف ایشان

اگر این پلاگین را در سایت دیگه ای پیدا نکردم فایل را برایتان میفرستم زیرا که دوست ندارم به زحمت بیوفتید
lenzoff@yahoo.com

قیمت 45 هزار تومان
پاسخ
درود دوست من مشکل شما از پلاگین ougc_awards است ابتدا فایل ougc_awards را در قسمت پلاگین ها در روت انجمنتون باز کنید و سپس ougc_awards که در کامپیوترتان قرار دارد باز کنید و کد های ougc_awards که در کامپیوترتان است را جایگزین کد های ougc_awards هاستتون کنید اگر حل شد که هیچ ولی اگه حل نشد تمامی جدول های دیتابیس خود را به UTF-8 تبدیل کنید
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
 سپاس شده توسطarashshiler (۱۳۹۱/۸/۲۲، ۱۲:۱۲:۳۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۰۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان