هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین Top-X-Stats
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: Top-X-Stats
نسخه: 0.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: yaldaram
[تصویر:  d.png] معرفی: ----
آخرین بروزرسانی: -----
[تصویر:  user.png] ترجمه: HOssE!N-B
[تصویر:  info.png] عملکرد:با استفاده از این پلاگین میتوانید آمار مختصری از انجمن را در بالای صفحه اصلی انجمن خود نمایش دهید .
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

نکته: یکسری تغییرات کوچیک هم اعمال شد تا در فروم های پارسی زبان به خوبی نمایش داده شود Wink
[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   persian Top-X-Stats-0.1.zip (اندازه: 4.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 130)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۸/۱۶، ۱۸:۳۱:۵۴ عصر) ، peyman12 (۱۳۹۱/۸/۱۶، ۱۸:۳۳:۰۷ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۸/۱۶، ۱۸:۴۶:۱۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۸/۱۶، ۲۰:۴۰:۲۷ عصر) ، Shahin X2 (۱۳۹۱/۸/۱۶، ۲۱:۱۷:۳۳ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۸/۱۶، ۲۲:۴۳:۳۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۸/۱۶، ۲۳:۰۳:۴۱ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۲۶، ۱۹:۵۳:۵۴ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۱۶، ۱۱:۱۸:۴۲ صبح) ، Mdl (۱۳۹۱/۱۰/۲، ۲۳:۱۹:۳۴ عصر) ، quester (۱۳۹۲/۲/۱۶، ۱۸:۳۷:۵۲ عصر) ، wolfsaman (۱۳۹۲/۳/۱۶، ۱۳:۳۱:۴۵ عصر) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۳/۱۶، ۲۰:۵۲:۲۶ عصر) ، mohammadprh (۱۳۹۲/۱۰/۲۹، ۰۹:۲۹:۴۰ صبح)
من نصب کردم اما دوبار نشون میده
پاسخ
 سپاس شده توسطMdl (۱۳۹۱/۱۰/۲، ۲۳:۱۹:۳۷ عصر)
این مشکل � چطوری درست میشه؟
[تصویر:  capture-1370509376.jpg]
پاسخ
از هاست نیست
درستش کردم خودم تعداد کاراکترهای نمایشی رو زیاد کردم یکم استایل هم دادم Big Grin
[تصویر:  capture-1370513518.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطrockstar (۱۳۹۲/۵/۲۴، ۱۶:۱۹:۰۶ عصر)
سلام دوستان از کجا باید تعداد کاراکتر نمایشی و افزایش بدم تا افزونه مثل افزونه دوستمون wolfsaman بشه؟؟!
پاسخ
منظور تعداد کاراکتر های نوشته هاسا. الان برای من مثل تصویر اول نمایش داده میشه بیشتر نوشته عنوان ارسال رو نمایش نمیده و سه نقطه میذاره! میخوام عنوان ارسال کامل نمایش داده بشه مثل تصویر دوم
پاسخ
در صورت اصلاح کپی رایت پشتیبانی میشوید دوست عزیز.
پاسخ
منظور تعداد کاراکتر های نوشته هاسا. الان برای من مثل تصویر اول نمایش داده میشه بیشتر نوشته عنوان ارسال رو نمایش نمیده و سه نقطه میذاره! میخوام عنوان ارسال کامل نمایش داده بشه مثل تصویر دوم????????
پاسخ
سلام
ببخشید دیر جوابتو دادم
فایل top5stat.php باز کنید و خط های
کد php:
$lpsubject htmlspecialchars_uni(topstats($lp['subject'], 13));
و
$ntsubject 
htmlspecialchars_uni(topstats($nt['subject'], 13)); 
رو پیدا کنید,اون عدد 13 تعداد کاراکتره
من گذاشتمش رو 47

lpsubject برای آخرین ارساله
همین
پاسخ
 سپاس شده توسطrockstar (۱۳۹۲/۵/۲۶، ۱۰:۲۳:۲۳ صبح)
اگه بخوام محل نمایشش رو از بالای انجمن به پایین انجمن زیر همه انجمنا تغییر بدم کدوم کدش رو باید جابجا کنم؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان