هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکل Editor در Firefox
(۱۳۹۱/۸/۳۰، ۱۶:۴۶:۲۷ عصر)geo نوشته است:
(۱۳۹۱/۸/۸، ۱۸:۴۳:۴۸ عصر)S_N نوشته است: دوستانی که ادیتور پیشرفته دارند اینو جایگزین نکنند.
این فقط برای ادیتور پیشفرض MyBB هستش.

اونای که ادیتو پیشرفته دارند باید همون راه قبلی که عرض کردم رو برند.
فایل editor.js رو باز کنید
و ctrl+F بزنید itemType رو سرچ کنید ، تمامی itemType های موجود در فایل رو به item_type تغییر بدید
به یکی از ارسالات مراجعه کنید ctrl+R بزنید تا مرورگرتون به روز رسانی انجام بده .

با توضیحات داده شده، مشکل ادیتور های انجمن حل شد.

Heart

البته الان متوجه شدم که ادیتوری که توی کنترل پنل مدیر سایت هست و برای تغییر امضای کاربران کاربرد دارد، هنوز این مشکل را دارد.

برای بقیه دوستان هم این مشکل وجود دارد ؟

[تصویر:  40724036435516280768.jpg]

کسی از دوستان بعد از اصلاح ادیتور، با ادیتور قسمت مورد اشاره مشکلی ندارد؟
پاسخ
دوستان من هنوز با Firefox مشکل دارم کلاً دکمه هایی که از جاوا اسکریپت استفاده می کنن از کار افتادن
شکلک های بیشتر ،گزارش به مدیر و..........
فقط با Firefox این مشکل ر دارم
از ادیتور مملی استفاده می کنم نمی تونم فایل بالا رو جایگزین کنم واسه همین از روش دوم استفاده کردم که نشد
توی سایت مادر نوشته بود به item Type رو به elementType تغییر بدیم اونم انجام دادم نشد
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۱۰، ۱۶:۱۷:۰۲ عصر)
برای خود من هم همچنان مشکل شکلک های بیشتر و نیز اینکه دکمه ها تبدیل به B شدند باقی هست ولی می سازیم باهاش !!
myavarahmadi سابق
پاسخ
کسی نبود مشکل ما رو حل کنه؟
پاسخ
سلام
من اینکار رو انجام دادم ولی این مشکل پیش اومد و کدش به این صورت تغییر کرد
<script&nbsp;type="text/javascript"&nbsp;src="jscripts/editor.js?ver=1608"></script>
و اینم عکسش
[تصویر:  32480308720678860969.jpg]
ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
جالبه که خود سایت مرجع، ادیتورش را با این روشه ها، درست نمی کنه و الان با ورژن های بالای موزیلا سازگاری ندارهExclamation
پاسخ
سلام خسته نباشید
من ادیتور رو وصل کردم بعضی کاربرام با فایر که میومدن مشکل داشتن
که من این فایلی که شما گذاشتیدو جایگذین کردم
الان مشکل اینه که جای تصویر یا شکلک کدی که جایگذینشونه میاد
چکار باید بکنم
[تصویر:  z7337_20121216_102054.png]
پاسخ
با سلام خدمت دوستان

راه حل تغییر itemType به item_type رو ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor کار نمیکنه .

مشکل بنده اینه که ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor با موزیلا فایرفاکس جدید (17) ناسازگاره و نمیشه از گزینه هایی که بالا داره استفاده کرد (مثلا وقتی روی افزورن لینک کلیک میکنیم هیچ اتفاقی نمیفته) در مرورگرهای دیگه و فایرفاکس 15 هم تست کردم و این مشکل رو نداشتن.

منتظرم جوابتون هستم , با سپاس از زحماتتون .
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۵، ۲۳:۲۹:۳۹ عصر)warriors نوشته است: مشکل بنده اینه که ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor با موزیلا فایرفاکس جدید (17) ناسازگاره و نمیشه از گزینه هایی که بالا داره استفاده کرد (مثلا وقتی روی افزورن لینک کلیک میکنیم هیچ اتفاقی نمیفته) در مرورگرهای دیگه و فایرفاکس 15 هم تست کردم و این مشکل رو نداشتن.

منتظرم جوابتون هستم , با سپاس از زحماتتون .

http://community.mybbiran.com/thread-12315.html
پاسخ
 سپاس شده توسطwarriors (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۰۱:۵۵:۲۳ صبح)
دوست عزیز ممنون بابت لینک , بنده اینکارا رو قبل از ایجاد پست انجام دادم ولی جواب نداد , راه حل دیگه ای جز جایگزین کردن itemType وجود نداره ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان