هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکل Editor در Firefox
میدونم ربطی به تایپیک نداره و فقط اسپم محصوب میشه ولی متاسفانه بعضیا رقابت و لجاجت و ... رو با هم قاطی میکنن و بجای مفید بودن مخرب میشن مخاطب خاصی رومد نظر ندارم.در اینجور مواقع به شخصه ترجیح میدم سکوت کنم تا مشکلی پیش نیاد.امیدوارم که دیگران هم متوجه باشن.
پاسخ
 سپاس شده توسطRezakashefi (۱۳۹۲/۳/۱۹، ۱۵:۲۰:۲۰ عصر)
با تشکر از دوست عزیزم (پاسخگو ) و MyBulletian جان

پلاگین و فعال و غیر فعال هم کردم نشد در ضمن به پست دوم هم سرزدم بررسی کردم جواب نداد

اونای که ادیتو پیشرفته دارند باید همون راه قبلی که عرض کردم رو برند.
فایل editor.js رو باز کنید
و ctrl+F بزنید itemType رو سرچ کنید ، تمامی itemType های موجود در فایل رو به item_type تغییر بدید
به یکی از ارسالات مراجعه کنید ctrl+R بزنید تا مرورگرتون به روز رسانی انجام بده .

روی انجمنم 2 تا قالب نصب کردم که با قالب دفالت میشه 3تاو متوجه شدم که روی قالب دفالت هم همین مشکل و دارم فقط یک قالب مشکلی نداره

درضمن قالب را توی پنل مدیریت اپلود کردم نه در هاست حالا نمیدونم پلاگین ادیتورو کجاست و به صورت باید اپلود کنم ویا قبلی رو حذف کنم

باسپاس فراوان
[تصویر:  anjoman.gif]
پاسخ
سلام دوستان
من اخیرا به آخرین ورژن mybb آپدیت کردم انجمن روم؛ یه مدت مشکل ادیتور با فایرفاکس حل شده بود اما با اومدن نسخه 23 فایرفاکس دوباره این ورژن با ادیتور mybb همون مشکل قبلی رو داره
برای حلش چیکار باید کرد؟
[تصویر:  ashegan.gif]
پاسخ
مهندس واسه mybb 1.8 چیکار باید بکنم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۲۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان