هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش نصب مای بی بی بر روی لوکال هاست XAMPP1-7
ابتدا فایل رو از لینک زیر در یافت نمایید
http://dl1.afdownload.com/2011/software/XAMPP-1-7.zip
اولین مرحله خوش آمدگویی داریم پس Next رو کلیک می کنیم

مسیر نصب رو مشخص کنید

در صورتی که میخواهید Apache و MySQL به عنوان سرویس های ویندوز نصب بشند گزینه های Install Apache as Service و Install MySQL as Service رو تیک بزنید! انتخاب این گزینه ها اختیاریه. تنها نکته ای که هست اینه که در صورتیکه IIS رو سیستم تون نصبه و Apache رو نصب کنید باید حتما پورت IIS یا Apache رو تغییر بدید وگرنه Apache پیغام خطای Port Busy بهتون میده! بعد روش تغییر پروت IIS و Apache رو میبینیم. خوب تا اینجا کار تقریبا تمومه فقط باید دکمه Install رو بزنید.

حالا اگه به مشکل خاصی نخورده باشید کار نصب تموم شده!
اینم کنترل پنل Xampp هستش که با اون میتونید Apache و MySQL رو Start یا Stop کنید! یادتون باشه اگر تیک Install as Service رو نزده باشید باید هر بار که می خواهید روی وب سایتتون کار کنید Apache و MySQL فعال باشند یعنی باید دکمه Start کنارشون رو کلیک کنید (Runningرو کنار Apache و MySQL نمایش بده)

حالا مرورگرتون را باز کنید و در آدرس بار مرورگر تایپ کنید localhost یا 127.0.0.1 هر کدومشو رو که بنویسید فرقی نمی کنه! اگر همه چیز خوب پیش رفته باشه باید صفحه زیر رو ببینید که باید تویه این صفحه زبان صفحات Xampp رو انتخاب کنید پس روی English کلیک کنید!

حالا باید صفحه زیر براتون نمایش داده بشه! اگه این صفحه نمایش داده شد یعنی همه چی خوب پیش رفته اگه که نه تو بخش انجمن ها مطرح کنید تا بهتون کمک کنیم مشکل حل شه!

در این آموزش قصد داربیم نحوه کار با نرم افزار شبیه ساز سرور آپاچی به نام xampp رو آموزش بدیم. در قبل گفتیم که چطور می توانید این برنامه را دریافت و نصب کنید. حال در این آموزش می خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه در پایگاه داده Mysql یک databae بسازید.
برای این کار آدرس زیر را در مرورگر خود وارد کنید.
http://localhost/phpmyadmin
سپس در بخش create new database نام مورد نظر را وارد کنید. و create را بزنید.
حال در سمت چپ می توانید database خورد را ببینید.
بعد از انجام این کار ها باید فایل هایی رو که از مای بی بی دریافت کرده اید رو از حالت زیپ خارج کنید وانها را در پوشه ای مثلا : mybb قرار دهید سپس انها را در پوشه ی htdocs قرار دهید در محلی که نرم افزار رو نصب کردید (وقتی به محل نصب نرم افزار برید این پوشه هستش ) بعد از استارت کردن apache ,mysql این آدرس:
http://127.0.0.1/ mybb/install/index.php را در مرور گر خود تایپ کنید تا نصب آغاز شود .
دیگه بقیه ی کا ها را باید مثل نصب معمولی مای بی بی ادامه دهید که اگر در انجمن جست و جو کنید هستش.
اگه سوالی بود در خدمتم Big GrinBig Grin فقط تشکر یادتون نره !! Big GrinBig Grin
 سپاس شده توسطbehmor67 (۱۳۹۲/۲/۶، ۱۳:۳۰:۱۹ عصر) ، r324 (۱۳۹۲/۵/۴، ۲۲:۵۸:۲۲ عصر) ، saman151 (۱۳۹۲/۱۰/۱۰، ۱۱:۰۷:۳۴ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۷، ۱۶:۴۷:۰۴ عصر) ، MISTER (۱۳۹۴/۶/۱۳، ۱۴:۰۰:۴۳ عصر)
درود خسته نباشید
من روسیستم زمپ رو نصب کردم و روش وردپرس دارم! یعنی یه بار مراحل دیتا بیس و... رو برای وردپرس رفتم.
حالا میخام مای ب ب نصب کنم باید چیکار کنم؟ یعنی همه این مراحل رو دوباره برم؟
چجوری میتونم کنار وردپرس اینم نصب کنم ؟
درود بر شما
من خواستم نصب کنم ارور زیر رو میده چکار کنم؟

خطا

یک یا چند عدد از اطلاعاتی که شما برای دیتابیس وارد کرده‌اید نادرست است:

امکان اتصال به دیتابیس در 'localhost' با نام‌کاربری و گذرواژه داده شده وجود ندارد. آیا از درستی نام هاست و اطلاعات ورود اطمینان دارید؟

هنگامی که این خطا‌ها را برطرف کردید به نصب ادامه دهید.

البته من وردپرس رو هم نصب کردم و میخوام هر دوشون رو داشته باشم.
از این آموزش بهره ببرید :

http://community.mybbiran.com/thread-14986.html
 سپاس شده توسطشاهرخ (۱۳۹۲/۷/۱۶، ۱۷:۱۹:۱۴ عصر) ، CSS (۱۳۹۲/۷/۱۶، ۲۳:۰۷:۰۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۸/۷، ۱۶:۵۶:۴۳ عصر)
سلام من انجمن رو با wamp روی لوکال هاست نصب کردم .ولی نمیتونم پلاگین نصب کنم .کسی دراین مورد چیزی میدونه؟
تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید.

اکثر موارد مورد نیاز افزونه ها و... توی ومپ و زمپ پیشفرض موجوده، حتما نحوه نصب شما مشکل داره. با دقت انجام بدید.درصورت ناتوانی دوباره در نصب افزونه تاپیک جداگانه ای ایجاد کنید چون که مرتبط با این تاپیک هم نیست.

موضوع بسته شد×
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان