هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب پلاگین MyBB (افزونه)
توی پوشه ایمیج موجود در روت هاستتون
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۱۵، ۲۱:۲۶:۰۳ عصر)ya$ar نوشته است:
(۱۳۸۸/۱۲/۱۱، ۱۶:۳۸:۰۸ عصر)Pars نوشته است: درود

آموزش جامع نصب پلاگین (افزونه) بر روی انجمن ساز مای بی بی MyBB
این آموزش توسط Pars تهیه شده است و منبع مطلب مای بی بی ایران می باشد.

برای نصب پلاگین به ترتیب زیر عمل کنید.

1- زمانی که شما یک مجموعه زیپ شده که حاوی فایل های پلاگین است را دانلود می کنید باید ابتدا آن را از حالت زیپ خارج کنید.

2- بعد از خارج کردن از حالت زیپ محتویات آن را ببینید. محتویات حتما شامل فایل پلاگین است و ممکن است شامل فایل های زبان و سایر فایل ها باشد. هم چنین نت پد هایی به عنوان راهنما ممکن است در بسته دانلودی موجود باشد که فقط برای مطالعه و راهنمایی می باشد. توجه داشته باشد که ممکن است مسیر هر فایل از قبل مرتب شده باشد یا اینکه شما خود بر اساس راهنما باید آن ها را مرتب و آپلود کنید.

3- مسیر آپلود فایل ها در هاست شما به قرار زیر است (توجه داشته باشید که تمام پلاگین ها فایل پلاگین را حتما دارند):
فایل [تصویر:  plugin_add.png] [تصویر:  plugin_add.png] [b][تصویر:  plugin_add.png] [b]پلاگین:[/b][/b]
کد:
/inc/plugins
فایل زبان انگلیسی:
کد:
/inc/languages/english
/inc/languages/english/admin
فایل زبان پارسی:
کد:
/inc/languages/persian
/inc/languages/persian/admin
اگر فایل های دیگری هم در بسته دانلود بود طبق راهنما یا به همان صورت که مرتب شده اند در همان مسیر های خودشان آپلود کنید.

4- بعد از اینکه آپلود فایل های پلاگین به پایان رسید به کنترل پنل مدیر کل بروید و طبق نمونه زیر عمل کنید:
طبق نمونه زیر مورد 1 مسیری است که باید بروید مورد 2 برای فعال کردن و مورد 3 برای غیر فعال کردن می باشد.

[تصویر:  1287384231.jpg]

5- ممکن است پلاگین دارای تنطیماتی باشد که باید بعد از فعال کردن انجام شود. در این صورت به مسیر کنترل پنل ادمین > پیکربندی > (از ستون سمت راست تنظیمات را انتخاب کنید) > سپس نام پلاگین را پیدا کنید و با کلیک بر آن تنظیمات را انجام دهید. (توجه داشته باشید تمام پلاگین ها این قسمت را ندارند)

عنوان: نصب پلاگین MyBB
منبع Pars در MyBBIran.com

با عرض سلام وتشکر از دوست عزیز
بنده تازه کا هستم واز mybb 1.4 پارسی استفاده میکنم
اینکه شما میگید در این مسیر اپلود کنید من بلد نیستم
اگه ممکنه نحوه اپلود رو به طور کامل کامل توضیح بدین

با تشکر

سلام دوست عزیز من پلاگین هارا همان طور که گفتید نصب و فعال کردم ولی در صفه اصلی انجمنم با یک پیام مواجه شدم (Hello World!
This is a sample MyBB Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.

) لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر
(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۰۶:۴۳:۳۳ صبح)royalchat نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۱۵، ۲۱:۲۶:۰۳ عصر)ya$ar نوشته است:
(۱۳۸۸/۱۲/۱۱، ۱۶:۳۸:۰۸ عصر)Pars نوشته است: درود

آموزش جامع نصب پلاگین (افزونه) بر روی انجمن ساز مای بی بی MyBB
این آموزش توسط Pars تهیه شده است و منبع مطلب مای بی بی ایران می باشد.

برای نصب پلاگین به ترتیب زیر عمل کنید.

1- زمانی که شما یک مجموعه زیپ شده که حاوی فایل های پلاگین است را دانلود می کنید باید ابتدا آن را از حالت زیپ خارج کنید.

2- بعد از خارج کردن از حالت زیپ محتویات آن را ببینید. محتویات حتما شامل فایل پلاگین است و ممکن است شامل فایل های زبان و سایر فایل ها باشد. هم چنین نت پد هایی به عنوان راهنما ممکن است در بسته دانلودی موجود باشد که فقط برای مطالعه و راهنمایی می باشد. توجه داشته باشد که ممکن است مسیر هر فایل از قبل مرتب شده باشد یا اینکه شما خود بر اساس راهنما باید آن ها را مرتب و آپلود کنید.

3- مسیر آپلود فایل ها در هاست شما به قرار زیر است (توجه داشته باشید که تمام پلاگین ها فایل پلاگین را حتما دارند):
فایل [تصویر:  plugin_add.png] [تصویر:  plugin_add.png] [b][تصویر:  plugin_add.png] [b][تصویر:  plugin_add.png] [b]پلاگین:[/b][/b][/b]
کد:
/inc/plugins
فایل زبان انگلیسی:
کد:
/inc/languages/english
/inc/languages/english/admin
فایل زبان پارسی:
کد:
/inc/languages/persian
/inc/languages/persian/admin
اگر فایل های دیگری هم در بسته دانلود بود طبق راهنما یا به همان صورت که مرتب شده اند در همان مسیر های خودشان آپلود کنید.

4- بعد از اینکه آپلود فایل های پلاگین به پایان رسید به کنترل پنل مدیر کل بروید و طبق نمونه زیر عمل کنید:
طبق نمونه زیر مورد 1 مسیری است که باید بروید مورد 2 برای فعال کردن و مورد 3 برای غیر فعال کردن می باشد.

[تصویر:  1287384231.jpg]

5- ممکن است پلاگین دارای تنطیماتی باشد که باید بعد از فعال کردن انجام شود. در این صورت به مسیر کنترل پنل ادمین > پیکربندی > (از ستون سمت راست تنظیمات را انتخاب کنید) > سپس نام پلاگین را پیدا کنید و با کلیک بر آن تنظیمات را انجام دهید. (توجه داشته باشید تمام پلاگین ها این قسمت را ندارند)

عنوان: نصب پلاگین MyBB
منبع Pars در MyBBIran.com

با عرض سلام وتشکر از دوست عزیز
بنده تازه کا هستم واز mybb 1.4 پارسی استفاده میکنم
اینکه شما میگید در این مسیر اپلود کنید من بلد نیستم
اگه ممکنه نحوه اپلود رو به طور کامل کامل توضیح بدین

با تشکر

سلام دوست عزیز من پلاگین هارا همان طور که گفتید نصب و فعال کردم ولی در صفه اصلی انجمنم با یک پیام مواجه شدم (Hello World!
This is a sample MyBB Plugin (which can be disabled!) that displays this message on all pages.

) لطفا منو راهنمایی کنید با تشکر

یکی جواب منو بدههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
پاسخ
نقل‌قول: سلام دوست عزیز من پلاگین هارا همان طور که گفتید نصب و فعال کردم ولی در صفه اصلی انجمنم با یک پیام مواجه شدم (Hello World!

دوست عزیز پلاگین Hello World! را غیر فعال نماییدWink
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۰:۴۱:۱۶ صبح)
با سلام

آپلود فايلهاي سپاس را طبق دستور انجام دادم . در كنترل پنل هم عمل نصب را انجام دادم اما دگمه سپاس در صفحه وجود ندارد .

ايراد از كجاست ؟ مشاهده بفرماييد
پاسخ
خب پلاگین ها رو از کجا دانلود کنیم؟
پاسخ
از بخش پلاگینها
صفحه اصلی رو یه نیگاه بندازین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
سلام
من پلاگینها را آپلود کردم ولی برای نصب نمیاردش؟؟؟
پاسخ
همه ی فایل هارو در پوشه ی هم نام خودش آپلود کنید برای مثال:

ن یه پلاگین دانلود کردم که توش تو تا پوه وجود داره یکی images و اون یکی plugins من باید فایل های درون این دو پوشه رو توی هاست هم داخل پوشه های هم نام اپلود کنم
یعنی محتوای پوشه ی plugins رو در هاست هم داخل پوشه ی plugins اپ لود کنم .

طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
من همه فایلها را تو پوشه خودشون دانلود کردم ولی بازم برای نصب نمیاره
در ضمن چیکار کنم که یه لینک از یه جای دیگه کپی میکنم مستقیم بتونم تو یه پست بذارم
اینجا فایلها را آپلود کردمHeartHeart

[تصویر:  xjh7og0tgot3j56vy2m.jpg]

ولی اینجا برای نصب نمیاره

[تصویر:  bmpj1bry5f2hpioioz.jpg]
پاسخ
راستش تا جایی که بنده میدونم تو پوشه ی plugins که در داخل هاست هستش هیچ پوشه ی دیگه ای وجود نداره شما باید تمام فایل های یک پلاگین رو در جای خودش اپلود کنید!!!!ولی من دیدم شما پوشه ی perisan_top_posters_0.1 رو مشتقیم توی پوشه ی plugins اپلود کردید!!!!

باز هم میگم اگه همه ی فایل تو جای خودشون اپلود بشن هیچ مشکلی از بابت نصب پیش نمیاد.

طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش جامع نصب MyBB به صورت تصویری Pars 586 594,886 ۱۳۹۸/۷/۱۳، ۲۰:۵۵:۱۱ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
Thumbs Up آموزش جامع نصب MYBB بر روی لوکال هاست به صورت تصویری Amin Yaghubi 22 16,354 ۱۳۹۴/۷/۱۵، ۲۰:۴۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B
  آموزش جامع نصب ، فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت MyShoutbox dj-hatef 226 187,962 ۱۳۹۳/۹/۱۴، ۱۱:۵۹:۳۷ صبح
آخرین ارسال: h_74ahmadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان