هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفاً کمکم کنید
سلام دوستان
من حدود یه ماهه که ی انجمن دارم و صحیح و سالم کارشو داشت انجام میداد ولی از امشب وقتی وارد صفحه اصلی میشم به جای اکانت خودم اکانت ی کاربر فعاله رو کامپیوترم !! کاربرای دیگه هم همینجورین و مثلاً یه کاربره دیگه حساب من روی کامپیوترش آنلاینه . لطفا راهنماییم کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۶:۱۳:۵۲ عصر)
مال منم اینطوری شده دقیقا

ورژن نت چیه
اولین و تنها انجمن بررسی و تحلیل دستگاه های کتابخوان موسوم به ایبوک ریدر

www.ketabkhan.info
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadsoft (۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۵:۴۳:۱۰ عصر)
1.6.8
پاسخ
من میخوام دوباره نصبش کنم و اخرین بک اپ دیتا بیسو بهش بدم انشالله که مشکل از دیتا بیس نیست نتیجه رو میگم
من همون روز که این اتفاق افتاد یک بک اپ کلی گرفتم میگم شاید مشکل از اونه باشه چون بعد از اون کار این اتفاق افتاد

شما هم هر کاری کردی بگو تا با هم فکری این مشکل رو حل کنیم

www.ketabkhan.info
پاسخ
یعنی اسم ادمین همیشه روی صفجه ی لیست کاربرا هست؟اگه منظور اینه به خاطر اینه که شما وقتی از سایت میای بیرون خروج نمیزنی و یا از کوکی های برووزتون هست.
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۷:۴۰:۵۳ عصر)rezandy نوشته است: یعنی اسم ادمین همیشه روی صفجه ی لیست کاربرا هست؟اگه منظور اینه به خاطر اینه که شما وقتی از سایت میای بیرون خروج نمیزنی و یا از کوکی های برووزتون هست.

نه دوست من . یعنی اصلاً صفحه اصلی انجمن انگار یه چیز جدا و ثابت شده ! مثلاً قالبو عوض کنی یا پلاگینی رو بحذفی اون همون جوری ثابت میمونه !

یه سوال دیگه... اگه من انجمنو به طور کامل بحذفم و آخرین بک آپ از دیتابیس رو دوباره روش فعال کنم کاربراش و ارسالها و موضوع ها نمیپرند ؟؟؟؟

(۱۳۹۱/۷/۳۰، ۱۶:۳۰:۴۷ عصر)pesare1404 نوشته است: من میخوام دوباره نصبش کنم و اخرین بک اپ دیتا بیسو بهش بدم انشالله که مشکل از دیتا بیس نیست نتیجه رو میگم
من همون روز که این اتفاق افتاد یک بک اپ کلی گرفتم میگم شاید مشکل از اونه باشه چون بعد از اون کار این اتفاق افتاد

شما هم هر کاری کردی بگو تا با هم فکری این مشکل رو حل کنیم

من انجمن و سایت و یه چت روم روی یه سایت هست و انجمن بچه های یه دانشگاست و از دیشب بستمش و هی دارم فحش میخورم !!
واقعاً کسی تو این انجمنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن معتبر نمیدونه مشکل ما چییییییییییییییییییییییییییییه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
با سلام و درود
شما می توانید یک کاربر ادمین دیگر بوسیله وارد شدن در phpmy admin بسازید و تست کنید ببینید مشکلتان رفع می شود یا خیر
پاسخ
اصولا اگه بک اپ رو رو سایت بذارید نباید ارسال ها و کاربرا و موضوعات بپره ! ولی من خودم هنوز نکردم
دوست عزیز دیتا سنترت چیه
از وب گذر هم استفاده میکنی
ببین چی بین ما مشترکه
ورژن من 1.6.4 پس ربطی نداره

متاسفانه در این موارد کمک فوری نیازه خودتونو بذارید جای ما !!! ولی متاسفانه این انجمن خیلی ضعیفه
یه توضیح برای کسایی که نمی دونن جریان چیه ؟

انجمن من و این دوستمون از دیروز دچار یک مشکل شده که هر وقت وارد انجمن میشی صفحه اصلی انجمن با یک اکانت دیگه باز میشه این اکانت هم ثابته گاهی هم اکانت یک کاربر دیگه است و وقتی خروج رو میزنی خروج رو با موفقیت نشون میده و میبره شما رو صفحه اول سایت که دوباره همون اکانت بازه !!

اصلا به کوکی ربط نداره من از کامپیوتر های مختلف چک کردم دوستانم چک کردند مشکل به همین صورته که گفتم .

وقتی که انجمن رو بستم باز صفحه اول انجمن به همون شکلی که گفتم یعنی بصورت باز ان هم با یک اکانت دیگه وجود داره الان بعد از 24 ساعت تازه صفحه اول سایت به شکل این انجمن بسته شده است می یاد.

الان هم تلاش میکنم با اکانت خودم وارد انجمن بشم نمیشه و وقتی روی لینک ها کلیک میکنم گاهی با اکانت دیگر افراد صفحه باز میشه

برای تست مثلا الان برید رو انجمن من بعد رو لیست اعضا کلیک کنید تا بفهمید چی شده

www.ketabkhan.info
پاسخ
من بک آپ 10 روز پیش رو اجرا کردم و مشکل انجمنم حل شد ولی متاسفانه تو این انجمن کسی کمکون نکرد تا بدونیم مشکل چی بوده . چه تضمینیه که دوباره این مشکل واسمون پیش نیاد !
با گذاشت بک آپ جدید تمامی ارسال ها کاربران جدید که در طول این مدت ( فاصله زمانی بک آپ و الان ) مطلب گذاشته بودند یا ثبت نام کرده بودند پرید !!

من هاستم از شرکت میهن وب هاست و از وبگذرم استفاده می کنم
پاسخ
مشکل کشف شد منم هاستم از میهن وب هاسته !!!
بک اپ چی رو بر گر دوندی ؟ بک اپ دیتا بیس ؟ میشه واضح تر بگی

www.ketabkhan.info
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان