هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل فایر فاکس ورژن بالای 15 با ادیتور انجمن
چند روزه من دارم ورژنای جدید فایرفاكس مثل15 و 16 و... رو نصب میکنم ولی هردوشون با ادیتور انجمن مشکل داره و ادیتور کار نمیکنه مثلا من نمیتونم تصوير بذارم، لینک بدم یا تراز و تنظیم کنم و...
فکرکردم چون این دوتا ورژن چون آزمایشی هستن شاید مشکل دارن ولی امشب ورژن 16 نهایی رو نصب کردم بازم همون تکرار شد
اگه اینجا کسی فایر ورژن 16 داره یا هرچی بالای 15 تست کنه ببینه برای اونم مشکل وجود داره یا نه
از مدیریتم تقاضا دارم یه بررسی کوچیک کنن Heart
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۷/۲۱، ۰۸:۳۰:۱۴ صبح) ، Shahin X2 (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۸:۲۷:۳۸ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۹:۱۲:۱۷ عصر)
درسته مشکل داره
من الان 16 رو نصب کردم . الان با ادیتور همینجا مشکل دارم . سایت خودمم ادیتور پیشرفته ست که اونم مشکل داره .
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۷/۲۱، ۰۸:۳۰:۱۲ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۴:۰۰:۱۶ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۹:۱۲:۱۳ عصر)
خداروشکر این موضوع رو دیدم ، الان میخواستم مرورگرو حذف کنم دورابه نصب کنم!
پس ایراد ازین ورژن هستش !
امیدوارم یه راهی مدیران پیدا کنه مشکل حل شه.
منم مشکل داشتم البته ورژن 14 -15 بود نمی تونستم پست بدم و بعد عوض کردن ویندوز درست شد الان ار آخرین ورژن فایرفکس استفاده می کنم ورژن 16 مشکلی ندارم فعلا پیشنهاد میدم مثل انجمن من از ادیتور بهتر و پیشرفته تری استفاده کنید مای بی بی ادیتور زیاد داره همیشه یک ادیتور واسه این موقع ها نگه دارین ادیتور پیشرفته شاید ساده باشه وزیبا ولی من خیلی جاها باهاش به مشکل بر خوردم حتی با بعضی پلاگین ها ناسازگارهDodgy
F a r s i C h a t . Co
بروی سرویس انجمن ساز رایگان تک بی بی هم یه ادیتور هست که با اون هم مشکل نداره مرورگر.

فقط با این ادیتورها مشکل داره.
فایل editor.js رو باز کنید
و itemType رو سرچ کنید ، تمامی itemType های موجود در فایل رو به item_type تغییر بدید...

بعد به ارسال موضوع برید یه ctrl+r بزنید...

تموم ، مشکل حل شد ... از ادیتور لذت ببرید
 سپاس شده توسطاستاد (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۲۱:۲۸:۵۲ عصر) ، reza536 (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۲۳:۵۳:۵۷ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۱۱:۳۲:۵۰ صبح) ، kabus (۱۳۹۱/۸/۱، ۲۱:۳۰:۲۹ عصر) ، hamid18 (۱۳۹۱/۸/۷، ۱۱:۵۴:۵۰ صبح) ، imaniy (۱۳۹۱/۸/۷، ۲۱:۳۵:۵۲ عصر) ، pedal.ir (۱۳۹۱/۸/۱۶، ۰۹:۵۸:۲۱ صبح) ، haika (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۵:۴۷:۰۵ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۲/۴/۱۵، ۱۴:۳۴:۳۳ عصر)
ممنون.
آيا با اينكار اديتور با فايرفاكسهاي نسخه هاي پايينتر از 15 هم كار ميكنه؟
بله من تست کردم مشکلی نداشت
 سپاس شده توسطreza536 (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۰:۰۸:۰۷ صبح)
(۱۳۹۱/۷/۲۸، ۱۷:۳۷:۱۵ عصر)S_N نوشته است: فایل editor.js رو باز کنید
و itemType رو سرچ کنید ، تمامی itemType های موجود در فایل رو به item_type تغییر بدید...

درود : منم همین مشکل رو داشتم که با کاری که دوستمون گفتن انجام دادم و مشکل حل شد . ممنون داداش . Heart
 سپاس شده توسطS_N (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۱۵:۱۸:۳۲ عصر)
(۱۳۹۱/۷/۲۸، ۱۷:۳۷:۱۵ عصر)S_N نوشته است: فایل editor.js رو باز کنید

این فایل کجاست منم همین مشکل رو دارم
اولین و تنها انجمن بررسی و تحلیل دستگاه های کتابخوان موسوم به ایبوک ریدر

www.ketabkhan.info

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان