هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افتتاح مای بی بی ایران
درود خدمت دوستان عزیز،
تقریبا یک ماهی طول کشید تا شرایط باز شدن سایت فراهم شود. همان طور که مشخص هست تاریخ آغاز رسمی اقداماتم برای تهیه چنین سایتی 10 امرداد بود که با فراهم شدن شرایط، امروز 7 شهریور به طور رسمی مای بی بی ایران افتتاح شد.
در این مدت اتفاقات زبادی افتاد و چیزهای زیادی آموختم.
در اینجا جا داره از تمامی دوستانی که به من کمک کردند و ناچیز و با چیز در رسیدن به هدفم یاری رساندند قدر دانی کنم:
mahsunseven , SaeedGh , GreyWolf , SMSBAZ , vb.khalilifar.net , ANDY , Kevin , Tee7
و سایر دوستانی که نام کاربری آن ها از قلم افتاده است
سپاس صمیمانه من از تمامی این عزیزان.
با امید به اینکه بتوانیم قدمی در توسعه انجمن ساز MyBB برداشته و دسترسی آسان تری را برای کاربران این سیستم فراهم سازیم.
Pars

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۸۸/۶/۷، ۱۳:۴۵:۴۶ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۸/۶/۷، ۱۵:۰۲:۱۲ عصر) ، Andy (۱۳۸۸/۶/۷، ۱۵:۳۴:۰۳ عصر) ، aminxa (۱۳۸۸/۶/۷، ۱۸:۴۹:۳۳ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۶/۸، ۰۰:۱۱:۰۶ صبح) ، VBIran.Ir (۱۳۸۸/۶/۸، ۱۲:۳۹:۱۶ عصر) ، SaeedGh (۱۳۸۸/۶/۸، ۱۹:۴۱:۲۸ عصر) ، ARSENAL (۱۳۸۸/۸/۱۱، ۲۲:۳۷:۱۰ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۲۹، ۱۱:۳۲:۱۸ صبح) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۷، ۰۰:۲۴:۲۷ صبح) ، ires (۱۳۸۸/۱۰/۲۹، ۱۰:۴۵:۱۴ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۸/۱۲/۲، ۱۹:۲۸:۴۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۴:۳۷:۱۴ عصر) ، Toot (۱۳۹۰/۱۲/۲۴، ۱۳:۰۵:۲۷ عصر) ، hosseintrail (۱۳۹۱/۲/۷، ۰۸:۲۲:۱۵ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۸/۲۳، ۱۴:۴۳:۴۷ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۴۸:۲۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان