هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به بازدید از غرفه امسی سافت در ششمین نمایشگاه بین اللملی رسانه های دیجیتال
درود،

شرکت پارس ویرا آریا، نماینده رسمی محصولات امنیتی Emsisoft در ایران از شما دوست علاقه مند و همکار گرامی دعوت می کند تا از غرفه امسی سافت در ششمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال بازدید کنید.

مکان: مصلی تهران، شبستان، ورودی 15، بخش نرم افزار های کاربردی خارجی، غرفه آنتی ویروس امسی سافت
13 تا 22 مهر، 10 صبح تا 9 شب

در این نمایشگاه محصولات امسی سافت با حدود 60% تخفیف به همراه لایسنس 6 ماهه 3 کاربره به صورت هدیه تقدیم می گردد.

خوشحال می شویم در صورت مراجعه به غرفه، خود را معرفی نمایید تا با دوستان MyBBIran آشنا شویم. یا چند روز زودتر در همین تاپیک روز و ساعت مراجعه را اعلام کنید تا بنده حضور داشته باشم

نجفی پور

[تصویر:  fd7e4f42a8b4.jpg]

[تصویر:  6771d1f432b4.jpg]

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۱/۷/۱۴، ۲۱:۲۴:۵۹ عصر) ، khp (۱۳۹۱/۷/۱۴، ۲۱:۲۶:۴۶ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۷/۱۴، ۲۱:۳۱:۴۵ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۱/۷/۱۴، ۲۱:۴۰:۲۳ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۷/۱۴، ۲۳:۲۸:۰۱ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۷/۱۶، ۰۶:۲۴:۲۵ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۱۶، ۱۳:۰۲:۱۵ عصر) ، lab (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۳:۵۱:۴۳ عصر) ، shooshoo (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۵:۰۷:۴۶ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۷/۲۰، ۲۱:۴۳:۰۷ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۰۷:۳۲:۲۱ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۹:۳۴:۰۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۱:۱۰:۱۷ صبح)
درود

قطعا مراجعه خواهم کرد - در غرفه خود شما حضور دارید - درسته ؟!
پاسخ
 سپاس شده توسطlab (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۳:۵۱:۳۸ عصر)
درود

با آرزوی موفقیت

به نظرم موقعیت خوبی برای تجدید دیدار دوستان هستش ! اگر روزی رو برای گردهمایی انتخاب کنید بنده شرکت میکنم
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۷/۱۶، ۰۶:۲۴:۲۹ صبح) ، lab (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۳:۵۱:۳۲ عصر)
جناب آقای نجفی پور عزیز برا ماها ک امکان اومدن ب تهران نیست حداقل عکس زیادتر بزارید از غرفتون تا بیشتر آشنا بشیم
سپاس Heart
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۱۴، ۲۱:۲۸:۵۳ عصر)khp نوشته است: درود

با آرزوی موفقیت

به نظرم موقعیت خوبی برای تجدید دیدار دوستان هستش ! اگر روزی رو برای گردهمایی انتخاب کنید بنده شرکت میکنم

درود موافق هستمTongue
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۷/۱۶، ۰۹:۰۳:۱۷ صبح) ، lab (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۳:۵۱:۵۱ عصر)
جناب نجفی بهتر این مرجع HuhHuh رو امسی سافت کنید . خودتون بهتر کت شلوار زیبا تر بپوشید برای مشاوره فروش . اینجا دیگه شده فروشگاه کدوم مدیر قدیمی میاد پاسخ کاربر رو بده ول کنید اقا فکری به حال این مرجع کنید .تکلیف اینجا چیست ؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم درست توضیح بدین .یک پاسخ دیگه از طرف شما نیست برای یک کاربر علتش چیه ؟
همه صداشون در اومده علتش چیه .همین خاستین بکنین فروشگاه ؟
اقا یک فکر درست و حصابی بکنید .HuhHuhHuh
پاسخ
جدا؟کت شلواریه مدیر پارسه.ای جانم.چه گل پسریWink
منم هستم اقا.زمان رو مشخص کنید.
در مورد جناب volo هم بگم دیگه کمتر بحثی در مورد mybb هستش که تو انجمن به نحوی بهش پاسخ داده نشده باشه.
پلاگین به درد بخوری هم بیاد دوستان سریع میزنند.
بحثه اینجا راجب به دعوت از غرفه هستش نه گله و ایراد.تایپیک رو منحرف نکنید لطفا
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۷/۱۷، ۱۳:۱۳:۴۲ عصر)
حالا که قسمت نیست ما بیایم یه تخفیف واسه بچه های مای بی بی بزارید شاید ما هم بالاخره واسه یه بارم شده یه پول واسه نرم افزار بدیم Big Grin
واقعاً این کت شلواری شمایید؟
پاسخ
من سعی خودمو میکنم تا بیام!

امیدوارم اقای نجفی پور هم باشند.
پاسخ
امیدوارم موفق باشید . چند روزی بود که سایت شما به مشکل برخورده بود و صفحه بالا نمی اومد من و بقیه دوستان ناراحت و نگران شده بودیم از این که هنوز به کار خودتون ادامه میدید خوشحالیم و برای شما آرزوی موفقیت داریم .Heart
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان