هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش ساخت قالب
سلام:
دوستان میخوام بدونم واسه ساخت قالب با طرح دلخواد نیاز به چه قسمت هایی دارم که تغییر بدم؟
مثلا global یا هدر یا ....
یعنی بعد از طراحی عکسا و تعریف ادرسشون چجوری قالب رو برنامشو بنویسم.در کل یعنی اگه یه پیج خام داشته باشم مای بی بی به طور اتوماتیک کدوم صفحه ها رو میسازه؟منظور از صفحه ها همون قسمت های قالب و پوسته هست که نیازی به تغییر توسط من نداره.
درود

آموزش های ویرایش پوسته رو مطالعه کنید

یه چیزی که هیچ کس هیچ جا نمیگه و دوستان خودشون مجبور به کشبفش میشن اینه که شما اصلا لازم نیست از پایه کد نویسی کنید

شما کافیه فقط پوسته دیفالت رو در حد اعلا تغییر بدید

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

البته یادگیری html وcss و xml ضروری است!
(۱۳۹۱/۷/۱۱، ۱۱:۲۲:۴۷ صبح)khp نوشته است: درود

آموزش های ویرایش پوسته رو مطالعه کنید

شما کافیه فقط پوسته دیفالت رو در حد اعلا تغییر بدید

پیروز باشید

پوسته ی دیفالت یعنی کدوم دقیقا؟
یعنی پوسته پیشفرض! همون پوسته که وقتی دانلود میکنی روی مای بی بی نصبه, همون پوسته که توی لیست پوسته ها با نام default هست.
یعنی گلوبال و قالبش رو نمیخواد تغییر داد؟
کل پوشه ی default رو باید ویرایش کنم؟
با قالب کاری نداشته باشم؟
خب اگه بخواين يه سرى تغيير جزيى بدين دستكارى قالب هاى ديفالت كافيه ولى اگه بخواين پوسته رو از نو بنويسين بايد فايل هاى پوسته ديفالت يا همون css ها ررو هم طراحى كنيد كه مسلما بايد css و xml بلد باشين
من میخوام دوتا قالب رو با هم ادغام کنم و یه با یه اسم جدید بذارم.میخوام بدونم کدوم قسمتها رو باید ویرایش کنم.مثلا قسمت جستجوی قالب 1 رو بذارم توی قالب دو و یا قسمت لوگوهای پروفایل قالب 1 رو بذارم توی قالب دو و یه قالب جدید بسازم به اسم 3 که ترکیب قالب 1 و 2 رو به صورت مجزا بذارم توی قالب 3
ابتدا باید از نویسنده های قالب های قبل اجازه این کار را بگیرید !
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

بابا اینارو میدونم.من نمیخوام استفاده کنم میخوام تست بذارم.یه جوری به ادم میگید انگار...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان