هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین رنگ موضوع
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین:رنگ موضوعات
نسخه:1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده:pavemen
[تصویر:  d.png] معرفی:07-12-2012
آخرین بروزرسانی:----
[تصویر:  user.png] ترجمه:lab

[تصویر:  info.png] عملکرد: امکان ایجاد موضوعات با رنگ های مختلف و تعیین گروه کاربری برای داشتن دسترسی به این امکان(قابل نمایش در forumdisplay)
این پلاگین برای زیبا کردن هر چه بیشتر سایت و همینطور موضوعی را با اهمیت کردن کاربرد دارد.

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل و فعال سازی پلاگین از کنترل پنل مدیریت، سپس تنظیمات در پیکربندی
برای نصب به pluginlibrary نیز احتیاج دارین.از لینک زیر میتونین دریافت کنین
http://mods.mybb.com/view/pluginlibrary

[تصویر:  photos.png] نمونه:
پیوست شد.

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://www.communityplugins.com/forum/sh...hp?tid=119

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   subject_color_v1.0.zip (اندازه: 29.02 KB / تعداد دفعات دریافت: 323)
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۷/۳، ۲۰:۲۳:۲۰ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۷/۳، ۲۰:۳۵:۱۰ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۰:۱۱:۳۶ صبح) ، abdollatif (۱۳۹۱/۷/۴، ۱۰:۲۲:۱۶ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۷/۴، ۱۶:۱۷:۲۱ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۹، ۰۳:۱۲:۱۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۳:۰۰:۲۶ عصر) ، dotnetmaster (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۳:۴۴:۳۹ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۵، ۰۱:۴۳:۳۹ صبح) ، nice-paradise (۱۳۹۱/۹/۱۹، ۰۰:۰۰:۰۰ صبح) ، goodman (۱۳۹۱/۹/۲۴، ۲۲:۲۲:۱۵ عصر) ، Mohamad1373 (۱۳۹۲/۱/۲۴، ۲۳:۲۴:۲۴ عصر) ، SAEED.M (۱۳۹۲/۴/۲۸، ۰۱:۰۹:۲۷ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۴:۲۴:۴۳ عصر) ، nedaariania (۱۳۹۳/۱/۱۰، ۱۸:۳۲:۳۱ عصر) ، 토링501 (۱۳۹۳/۲/۱۳، ۰۱:۴۷:۵۸ صبح) ، quester (۱۳۹۳/۵/۸، ۰۰:۳۷:۲۹ صبح)
آقا شما که زحمت ترجمه پلاگین رو کشیدی بی زحمت نحوه آپلود تو هاست هم توضیح بده!
من فایل هارو دیدم گیج شدمHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۴:۱۳:۲۷ عصر)
(۱۳۹۱/۷/۳، ۲۰:۲۶:۰۶ عصر)Amir_Sam نوشته است: آقا شما که زحمت ترجمه پلاگین رو کشیدی بی زحمت نحوه آپلود تو هاست هم توضیح بده!
من فایل هارو دیدم گیج شدمHuh
مسیرشون مشخصه
فایلی که تو پوشه پلاگین هستش رو تو پوشه پلاگین هاست کپی کن،فایل های هم که تو پوشه jscripts هستش رو تو پوشه jscripts هاستت کپی کن
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۶:۳۷:۴۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۴:۱۳:۳۱ عصر)
مثلا" پوشهcolorpicker تو پوشه جاوااسکریپ رو کجا باید آپلود کرد؟
من پلاگین مشابه این رو قبلا" نصب کردم ولی کار نمیکنهHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۴:۱۳:۳۴ عصر)
اگر مثلا در جاوا پوشه ای به این نام نداری باید یک پوشه به این نام بسازی و توش اپلود کنی
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۱۷:۲۲ صبح) ، lab (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۲۰:۱۷ صبح)
(۱۳۹۱/۷/۴، ۰۶:۴۴:۳۵ صبح)Amir_Sam نوشته است: مثلا" پوشهcolorpicker تو پوشه جاوااسکریپ رو کجا باید آپلود کرد؟
من پلاگین مشابه این رو قبلا" نصب کردم ولی کار نمیکنهHuh

فایل های تو پوشه jscripts رو zip کن بعد تو jscripts هاستت اپلود و سپس اکسترکت کن
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۲۱:۵۸ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۲/۱۲/۲۰، ۱۴:۱۳:۳۹ عصر)
دقیقا" همین کار رو کردم این پیغام میاد
[تصویر:  13485615581.jpg]
پاسخ
شما باید pluginlibrary رو نصب کنید.در کل برای اجرای خیلی از پلاگین ها مثلا گوگل سئو هم به pluginlibrary احتیاج دارین،از لینک زیر میتونین دریافت کنین.
http://mods.mybb.com/view/pluginlibrary
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۴۱:۳۱ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۷/۴، ۰۸:۴۷:۲۸ صبح)
نصب کردم ولی پلاگین کار نمیکنه
پاسخ
رنگ موضوع ها نمیاد . و همچنین plugin libray از پنل مدیریت فعال نمیشه و پیام زیر می دهد . خوب اگه فعال نشه که کا ر نمی کنه
The selected plugin does not have to be activated.
[تصویر:  13485764191.png]
[تصویر:  13582431361.gif]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان