هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین رنگ موضوع
pluginlibrary باید حتما نصب باشه،مقدمه اجرا شدنه بسیاری از پلاگین ها هستش و ربطی هم به این نوع پلاگین نداره که چون این نصب نمیشه pluginlibrary هم نصب نمیشه.
----------
کاربر Amir_Sam هم جعبه پیامشون پر شده و نمیشه جواب داد به ایشون،لطف کنین دقیق بگین مشکل کجاست؟همه فایل ها رو اپلود کردی؟بعد از اپلود نصب شد؟از تو تنظیمات فعالش کردی؟ایا پست ایجاد کردی که ببینی گزینه رنگ موضوع تو ویرایشگرت اومده؟
پاسخ
 سپاس شده توسطAmir_Sam (۱۳۹۱/۷/۴، ۱۹:۵۹:۲۱ عصر)
مشکل حل شدSmile
پاسخ
شماره گروه رو از کجا بفهمیم ؟
[تصویر:  Forum%28Ad%29.jpg]
پاسخ
(۱۳۹۱/۷/۵، ۱۰:۲۲:۱۸ صبح)yeganeh64 نوشته است: شماره گروه رو از کجا بفهمیم ؟

تو phpmyadmin و از اونجا از دیتابیس مورد نظر و سپس mybb_usergroups میتونی uid رو ببینی
مثلا ادمین کل 4
پاسخ
از پنل مدیرکل>>کاربران و گروه ها>>گروه ها

نشانگر ماوس رو ببرین روی گروه مورد نظر بعد از چند ثانیه آدرس لینک پایین مرورگر نشون داده میشه. اخر لینک به این شکل هست:

کد:
edit&gid=2

عدد مقابل gid شناسه اون گروه هست
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطarsham (۱۳۹۱/۷/۲۸، ۲۱:۰۲:۵۳ عصر)
سلام

ببخشید چطوری میشه رنگ موضوع رو تو آمار پیشرفته هم تغییر داد؟
[تصویر:  62436617193294349832.jpg]
پاسخ
این پلاگین library رو دانلود کردم نصب نمیشه
میگه :
The selected plugin does not have to be activated.

یه سوال دیگه این پلاگین Hello PluginLibrary! چیه من نصب کردم و نمی دونم کارش چیه میشه راهنمایی کنید ؟
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
درود :‌ برا من به خوبي جواب داد دست مرضاد دوست من .
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۱۶، ۲۲:۵۱:۳۷ عصر)salondaran نوشته است: این پلاگین library رو دانلود کردم نصب نمیشه
میگه :
The selected plugin does not have to be activated.

یه سوال دیگه این پلاگین Hello PluginLibrary! چیه من نصب کردم و نمی دونم کارش چیه میشه راهنمایی کنید ؟

PluginLibrary رو یک بار که روش کیلیک کنید کافیه،احتیاج به نصب نیست.
------------------------
Hello PluginLibrary برای تست پلاگین هستش،وقتی نصبش میکنی باید تو صفحه اصلی یه نوشته ای بیاد،مهم نیست این Hello PluginLibrary و برای تست PluginLibrary هستش.
پاسخ
من پلاگین لیبراری رو دارم و رنگ موضوع رو هم نصب کردم . رنگ هم انتخاب می کنم اما تغییری ایجاد نمیشه . قبلا کار می کرد بعد از آپدیت کردن آخرین ورژن از کار افتاده . یک بار هم غیر فعال کردم و فعال کردم دوباره درست نشد .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان