هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین tapatalk برای مای‌بی‌بی
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: tapatalk برای مای‌بی‌بی
[تصویر:  user.png] نویسنده: tapatalk.com
[تصویر:  user.png] ترجمه: ندارد! نتوانستم این پلاگین را ترجمه کنم اما احتیاجی به ترجمه نیز ندارد
[تصویر:  d.png] معرفی: 27 شهریور 91
[تصویر:  info.png] عملکرد: برنامه tapatalk یک نرم افزار در ابزارهای قابل حمل مثل موبایل و تبلت است. این برنامه برای افرادی که با gprs به اینترنت وصل می‌شوند بسیار کاربردی هست. این برنامه انجمن شما رو در یک قالب سبک و کم حجم برای نمایش بهینه در ابزارهای قابل هم تبدیل می‌کند.
ادامه توضیحات کاربردی این برنامه را می‌توانید در 2 لینک زیر مشاهدی کنید
لینک اول
لینک دوم
ورود به این برنامه مخصوصا به انجمن‌های پشتیبانی موبایل و سیستم عامل توصیه اکید می‌شود. زیرا بسیاری از کاربران شما این برنامه را بر روی دیوایس‌های خود دارند. با نصب این پلاگین و ورود کاربران به انجمن شما (اگر با موبایل یا تبلت باشد) به صورت خودکار هشداری دریافت می‌کند که این سایت از برنامه پشتیبانی می‌کند
همچنین کاربران مرورگر کروم نیز با افزونه tapatalk notifier می‌توانند پیغام‌های آگاه سازی مانند دریافت پیام خصوصی یا پاسخ به موضوعات مشترک شده را در مرورگر خود مشاهده کنند (در صورت وجود این پلاگین در انجمن شما)

[تصویر:  wrench.png] نصب:
1.ابتدا پلاگین را از ادامه دانلود کنید و در انجمن خود آپلود کنید. توجه کنید سطح دسترسی یا همان permissions این فایل‌ها تماما باید بر روی 755 تنظیم شود. سپس وارد کنترل پنل مدیر کل شوید و در قسمت پلاگین‌ها آن را فعال کنید

2. وارد سایت tapatalk شوید و ثبت نام کنید، پس از ثبت نام وارد حساب کاربری خود شوید و سپس گزینه activate tapatalk را بزنید، ابتدا باید سیستم cms سایت خود را انتخاب کنید که مسلما mybb است Smile سپس به شما پیشنهاد می‌کند پلاگین را دانلود کنید اما شما پیش از این پلاگین را نصب کردید پس در پایین ترین قسمت گزینه add my forum to tapatalk network رابزنید
در قسمت full name: نام کامل انجمن خود را بزنید مثلا انجمن من: محتا
در قسمت category: دسته بندی سایت خود را مشخص کنید
در قسمت language: زبان خود را بر روی other قرار دهید
در قسمت url: ادرس کامل انجمن خود را بنویسید مثلا انجمن من: http://www.mahtaa.com. حتما www و http:// را بنویسید
در قسمت logo: لوگو یا فاویکون انجمن خود را بنویسید
در قسمت description: توضیحی برای انجمن خود بنویسید
twitter acount: اگر اکانت توییتر دارید بنویسید
incognito: با زدن این تیک انجمن شما در سرچ برنامه tapatalk مخفی می‌شود
this forum contain adult....: اگر فروم شما دارای مطالب بالای 18 سال است این گزینه را تیک بزنیدWink

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   tapatalk_mb16_3.0.0.zip (اندازه: 664.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 188)
پاسخ
 سپاس شده توسطthe wolf (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۰۷:۱۱:۳۶ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۰۷:۱۶:۴۶ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۰۸:۱۷:۲۵ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۰۸:۵۳:۰۶ صبح) ، hamidkag (۱۳۹۱/۶/۲۷، ۱۴:۴۱:۱۹ عصر) ، rahnamafard (۱۳۹۲/۲/۱۵، ۱۷:۲۴:۰۹ عصر) ، Aseptron (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۱۳:۲۴ صبح) ، MH-AKBARI (۱۳۹۲/۴/۱۳، ۲۱:۱۹:۳۸ عصر) ، majid01 (۱۳۹۲/۵/۸، ۱۸:۵۶:۴۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۱۱/۳۰، ۱۱:۳۵:۵۳ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۳/۸/۹، ۱۲:۲۷:۴۱ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۹/۱۰، ۱۹:۱۷:۲۱ عصر)
درود دوست عزيز.

براي ارسال پلاگين شرايط زير رو بايد داشته باشيد :

1-پلاگين پارسي باشد .
2-نمونه قرار دهيد.

كه من هيچكدام را نميبينم.

گزينه 1 اجباري نيست ولي لطفاً يك نمونه قرار دهيد.Sleepy
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۲۷، ۱۰:۲۳:۵۹ صبح)amirreza78 نوشته است: درود دوست عزیز.

برای ارسال پلاگین شرایط زیر رو باید داشته باشید :

1-پلاگین پارسی باشد .
2-نمونه قرار دهید.

كه من هیچكدام را نمیبینم.

گزینه 1 اجباری نیست ولی لطفاً یك نمونه قرار دهید.Sleepy

راستش نمونه گذاشتن برای این پلاگین خیلی سخته چون باید با تبلت برم از محیطش عکس بگیرم بعد ایمیل کنم بعد ایمیل رو دخیره کنم بیام اینجا save کنمExclamationAngel
میگردم تو نت نمونه خوبی پیدا کردم چشم
پاسخ
توی لینک زیر، پلاگین tapatalk رو جز پلاگین های آسیب پذیر از نظر امنیتی به حساب اورده

http://community.mybbiran.com/thread-13610.html
هرکجا باشم، آسمان مال من است ....
http://montaher.ir/forum
http://loknat.org/forum
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۲/۲/۱۴، ۱۲:۰۳:۵۹ عصر)

من این پلاگین رو نصب میکنم، اما انگار کسی نمیتونه ازش استفاده کنه

باید ورژن قبلی موبایل رو غیر فعال کنم؟

سوال دیگرم اینه که سطح دسترسی فایل ها باید 775 باشه یا فقط پوشه ها؟

پاسخ
سلام

این پلاگین رو نصب و فعال سازی کردم ولی گزینهی ی لایک توی اینجا کار نمیکنه !

چیکار باید بکنم ؟

ممنون
پاسخ
یعنی هیچکس نیست جواب بده HuhUndecidedHuh
پاسخ
منم مشکل تشکر رو دارم
پاسخ
بنده هم یه سوال دارم
اون پوشه ی اول رو inc که میدونیم فایلش رو کجا آپلود کنیم
اما اون پوشه ی دوم ماجراش چی هست و باید کچا آپلود بشه؟
منظورم پوشه ی mobiquo هست
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
نسخه ی جدیدش رو پیوست کردم
دو پوشه داره
یک پوشه ی mobiqu که در روت انجمن میریزید (یعنی همون جایی که تمام فولدرهای انجمن وجود داره، این هم میشه یه فولدر که به بقیه ی فولدهاتون اضافه میشه)
و پوشه ی inc که به ترتیب برید داخل فولداش و فایل نهایی رو در پوشه ی هم نامتون در هاست بریزید
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطlord_theone (۱۳۹۲/۵/۲۹، ۰۹:۲۲:۳۸ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان