هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ویرایش عنوان در پاسخ سریع
(۱۳۹۱/۶/۲۷، ۱۵:۰۰:۵۶ عصر)arz نوشته است: من یه سایت میدم که این کارو کرده.برین ببینین.اتفاقا زیبا هم شده.

www.mygeneral.ir

این که کاری نداره پس اگه نمونه اش رو داریم arz جان
الان میرم سورسش رو درمیارم...آموزشش رو هم برات میذارم
یه کم وقت میخوام یه روزHeartWink
پاسخ
 سپاس شده توسطarz (۱۳۹۱/۶/۲۹، ۱۱:۱۶:۵۰ صبح)
Star 
(۱۳۹۱/۶/۲۷، ۱۵:۰۰:۵۶ عصر)arz نوشته است: من یه سایت میدم که این کارو کرده.برین ببینین.اتفاقا زیبا هم شده.

www.mygeneral.ir

arz جان باید بگم که طاقت نیاوردم و همین امشب آموزش رو برا تو و بقیه دوستان گذاشتمBig GrinTongueHeart
این آموزش رو خودم درست کردم و کپی برداری ازش بدون ذکر منبع مجاز نیست.

دوسستان آشنایان از آنجا که من در دستکاری سورس وبسایت ها بسیار مهارت دارم از این لحاظ رفتم سورس سایتی که آقای arz معرفی کردن رو درآوردم و متوجه شدم چه کردهBlush
خخیییییلی اسونه و به صورت دستی ...مراحل زیر را دنبال کنید:
1.به مسیر قالب زیر رفته و ویرایش کنید قالب رو:
قسمت Show Thread Templates > در showthread_quickreply
ویرایش کنید و به دنبال کد زیر بگردید:
کد:
<tbody style="{$collapsed['quickreply_e']}" id="quickreply_e">

دقیقه پس از کد بالا این کد را قرار دهید:
کد:
<tr>
<td class="trow2" width="20%"><strong>موضوع پاسخ سریع: </strong></td>
<td class="trow2"><input type="text" class="textbox" name="subject" size="40" maxlength="85" value="RE: {$thread['subject']}" tabindex="1" /></td>
</tr>

حالا شما یه پاسخ سریع پیشرفته مثل عکس زیر که مال انجمن منه دارید:
[تصویر:  a2.png]

نکته: اگر کدی که در ابتدا به شما دادم را سرچ کردید و چیزی پیدا نکردید بجاش کد زیر رو سرچ کنید:
کد:
<tbody style="" id="quickreply_e">

چون بعضی انجمن ها هستن که برای پاسخ سریع پیشرفته خودشون تم نذاشتن ولی مال من تم داشت برا همین آرایه {$collapsed['quickreply_e']} بهش اضافه شد.

به هر حال اول کد بالا رو سرچ کنید اگه نبود کد دوم رو که گفتم سرچ کنید و پس از پیدا کردنش کدهای اضافی یاد شده رو دقیقا بعد از اون کپی کنید.

بچه ها به مدیر پیام بدین و ازش بخوایین این اموزش رو تو لیست آموزش های انجمن قرار بده...ممنون

راستی تشکر و اعتبار در راه خدا یادتون نرهTongueHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطpoma1 (۱۳۹۱/۶/۲۸، ۲۰:۲۲:۱۲ عصر) ، arz (۱۳۹۱/۶/۲۹، ۰۳:۲۷:۴۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان