هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین پرداخت پول به ازای دانلود
Star 
با سلام به شما
بنده می خواهم برخی از مقالات را رد انجمن خود به فروش برسانم و برای این کار نیاز به پلاگینی دارم که اجازه دانلود را فقط به کسانی بدهد که امتیاز کافی برای دانلود مقاله را کسب کرده اند . یه چیزی شبیه به پلاگین امتیاز دهی .

در سایت مای بی بی هلپ این پلاگین را استفاده می کنند .
سوال اول : آیا شما این پلاگین را در اختیار دارید ؟

سوال دوم : آیا پلاگینی برای پرداخت آنلاین با رمز دوم عابر بانک توسط بانک های ایرانی دارید ؟

سوال سوم : پیشنهاد شما برای دریافت پول به ازای دانلود فایل های ضمیمه چیست ؟

توضیحات اضافی : با توجه به اینکه پلاگینی که بنده درخواس کردم جزو یکی از پر اهمیت ترین پلاگین های مای بی بی است آیا بهتر نیست به عنوان سایت مرجع مای بی بی ایران این پلاگین را به صورت جامع در اختیار سایت های زی مجموعه خود قرار دهید تا کسب درآمد کنند . اگر اینگونه عمل کنید مطمئن باشید همه کاربران و اعضای سایت شما عضو گروه VIP می شوند چون از سایت خود کسب درآمد می کنند و برای بهتر شدن آن مجبور هستند در گروه vip عضو باشند و شما را در مقداری از درآمدشان سهیم کنند و د رکل به پیشرفت مای بی بی ایران کمک خواهیم نمود .

بهتر است وقت و انرژی خود را روی ساخت و تکمیل این پلاگین قرار دهید و آن را به بانک های شتاب وصل کنید و اعضا به مقدار پولی که میپردازند و امتیازی که کسب می کنند بتوانند مقاله و فایل دانلود کنند .

اگر این پلاگین موجود است لطفا به بنده و همه اعضای سایت اطلاع دهید . مای بی بی واقا در این زمینه کمبود دارد .

با توجه به وقتی که بنده برای توجیه شما گذاشتم ، امیدوارم جواب کامل و دقیق و با حوصله ای را از مدیران این سایت دریافت کنم .

با تشکر
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
اول از همه اطلاعیه هارو مرور کنید!

نقل‌قول: در سایت مای بی بی هلپ این پلاگین را استفاده می کنند .
سوال اول : آیا شما این پلاگین را در اختیار دارید ؟
بهتر از اونو داریم
کوین زحمت کشیده درست کرده
http://community.mybbiran.com/thread-1171.html
میتونی یه گروه درست کنی دانلودهای غیر رایگانو برای ان گروه ازاد کنی!

نقل‌قول: توضیحات اضافی : با توجه به اینکه پلاگینی که بنده درخواس کردم جزو یکی از پر اهمیت ترین پلاگین های مای بی بی است آیا بهتر نیست به عنوان سایت مرجع مای بی بی ایران این پلاگین را به صورت جامع در اختیار سایت های زی مجموعه خود قرار دهید تا کسب درآمد کنند . اگر اینگونه عمل کنید مطمئن باشید همه کاربران و اعضای سایت شما عضو گروه VIP می شوند چون از سایت خود کسب درآمد می کنند و برای بهتر شدن آن مجبور هستند در گروه vip عضو باشند و شما را در مقداری از درآمدشان سهیم کنند و د رکل به پیشرفت مای بی بی ایران کمک خواهیم نمود .
مای بی بی ایران نیازی به در امد ندارد که در سهیم بودن درامد انجمن ها پیشرفت کند هر روزش بهتر از دیروزشهDodgy

نقل‌قول: بهتر است وقت و انرژی خود را روی ساخت و تکمیل این پلاگین قرار دهید و آن را به بانک های شتاب وصل کنید و اعضا به مقدار پولی که میپردازند و امتیازی که کسب می کنند بتوانند مقاله و فایل دانلود کنند .
منتظر نصیحت شما بودیم
امیدوارم که ادبیات نصیحتی شما بهتر شود

نقل‌قول: اگر این پلاگین موجود است لطفا به بنده و همه اعضای سایت اطلاع دهید . مای بی بی واقا در این زمینه کمبود دارد .
کمبود داشته باشند دانلو.د میکنند

نقل‌قول: با توجه به وقتی که بنده برای توجیه شما گذاشتم ، امیدوارم جواب کامل و دقیق و با حوصله ای را از مدیران این سایت دریافت کنم .
عذر میخام که من برای توجیح شما وقت چندانی نزاشتم.
پاسخ
درود
پلاگین های زیادی در این مورد وجود دارد، هم رایگان هم غیر رایگان.
اما اکثر سایت ها به سمتی پیش می روند که با پرداخت یک مقدار ثابت، دسترسی دانلود در انجمنی مشخص به آن کاربر ها برای مدتی مشخص داده می شود (مانند VIP در بیشتر انجمن ها). این که قرار باشد با هر دانلود مقداری از دارایی فرد کم شود قدیمی شده است.

نمونه غیر رایگان در سایت مای بی بی سنترال:
http://www.mybbcentral.com/thread-2059.html

شما کافیست در سایت های مای بی بی کلمه ای مانند MYPS را جستجو کنید.

برای وصل شدن به بانک های عضو شتاب شما باید قرارداد های لازم را داشته باشد (کشکی که نیست با یک پلاگین بر طرف شود)

لطفا توجه کنید:
لینک انجمن خود را در پروفایل قرار دهید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMamal92 (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۲:۳۷:۲۰ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۹:۳۵:۲۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۲۱:۳۹:۳۱ عصر)
دوست عزیز آقای ZEUS
خوب آقا علیرضا میدونن که من در کل همیشه با اهداف سایت mybb iran موافق بودم و همیشه از این سایت حمایت کردم
اما گاهی اوقات باید به چیز های دیگه هم توجه کرد
آقای قاسمی (مدیر کل مای بی بی هلپ) به این دلیل هم اکنون زیاد محبوب نیستن که بلد نیستن با یوزر هاشون چطور برخورد کنن و این هیچ ربطی به مهارت ایشون نداره
پس ما باید از این سایت عبرت بگیریم و توجه کنیم که یک سایت به وسیله ی کاربر های اون ارزش پیدا میکنه
من فکر نمیکنم دوست عزیز ما nokte حرف بدی رو زده باشن که لایق همچین جوابی باشن
باید بدونید که شما یک کاربر مهم و ارزشمند برای این سایت هستید اما باید چنین جبهه گیری هایی رو به مسئولین سایت واگذار کنید
هرکس که به این سایت میاد دوست داره جزو مدافعین حقوق مای بی بی ایران باشه . این عالی هست اما باید متوجه باشیم که مای بی بی ایران اهدافی رو در پیش رو داره که به وسیله ی ادمین اون سایت تایین میشه
اگر جناب pars در اومد و گفت سر هرکس که اسم مای بی بی هلپ رو اورد بزنید اون یه بحث جدا هست اما هم اکنون باید یکم بهتر با کاربر ها برخورد کنیم
چونکه هر سایتی نیاز به کاربر فعال داره و نمیشه هرکس که یه پلاگین درخواست کرد رو اینجوری بپرونیم
امیدوارم منظورم رو کاملا بفهمید و بد برداشت نکنید
[تصویر:  E9FC84B096685C89B5FA3ACBE684FEFE.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۲:۲۷:۱۸ صبح) ، Mamal92 (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۲:۳۶:۲۷ صبح) ، ghanari (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۵:۲۵:۳۱ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۹:۳۵:۲۴ صبح) ، sia1 (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۱۱:۰۶:۱۷ صبح) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۱۲:۰۴:۱۳ عصر) ، 123123 (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۲۳:۲۲:۳۰ عصر) ، hamid18 (۱۳۸۸/۱۲/۱۵، ۱۸:۲۲:۲۷ عصر) ، nokte (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۷:۳۰:۴۵ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۱/۲۴، ۲۰:۴۸:۳۵ عصر)
تصدیق میکنم
سپاسگزارم
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۲:۲۷:۲۰ صبح) ، Mr.FranK (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۲:۳۳:۵۷ صبح) ، Mamal92 (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۰۲:۳۷:۱۵ صبح) ، 123123 (۱۳۸۸/۱۲/۷، ۲۳:۲۲:۴۴ عصر)
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم سایت محبوب و ارزشمند مای بی بی ایران .

خوب لحن نوشتن بنده خیلی دلسوزانه و اساسی بود . بنده با توجه به فعالیت حدود 10 سال در اینترنت ، آقای ZEUS را درکم میکنم . من موقع نوشتن واقعا مانند یکی از مدیران سایت مای بی بی ایران فکر می کردم و به همین خاطر بحث های اساسی را از دید یک کاربر معمومی سایت شما بیان کردم .

من اصلا قصد بدی نداشتم و اگر ناراحت شدید ببخشید .
شما می دانید که کسانی که عضو سایت شما هستند حتما سابقه طولانی در اینترنت دارند و حتما یک هاست هم دارند و حتما یک دامین هم دارند بنابراین با افراد غیر حرفه ای و یا الاف موجود در اینترنت روبه رو نیستید . بلکه با همکار خود ...
بنابراین اگر سوالی مطرح می شود ، روی آن فکر شده است ، حالا اگر شما هم قبلا به آن فکر کرده باشید که جواب ما را می دهید و اگر هم فکر نکرده باشید ، با توجه به فعالیت خوب مدیران ، به دنبال جواب برای ما می روید . باور کنید این کار در ایران خیلی ارزش دارد .خیلی از انجمن های علمی با کمک شما در ایران فعالیت می کنند و علم را به پیش می برند .( مانند سایت خودم )
خدماتی که ما به کاربران خود ارائه می کنیم رایگان است بنابر این خدمت بزرگی به کشورمان می کنیم . و اگر طرح ما و سایت ما توجیه اقتصادی نداشته باشد بالاخره شکست می خورد بنارباین همه ما نیازمند پول هستیم ! مگر اینکه از جای دیگر تامین شود .
این پلاگین یکی از مهم ترین پلاگین های مای بی بی می باشد . به همین خاطر بحث پول را برای شما مطرح کردم .

من از زحمات همه شما قدر دانی می کنم ، حتی اگر دشنام هم به من بدهید باز هم قدر دانی می کنم زیرا شما خدمات رایگان زیادی برای سرپا نگه داشتن انجمن های حرفه ای رایگان مای بی بی انجام داده اید .( البته شما هیچ بی احترامی به بنده نکرده اید !)

از پاسخ با حوصله شما متشکرم ولی اگر آن پلاگین را رایگان قرار میدادید بهتر بود . اگر خوب کار می کرد خوب می خریدیم !!

زیرا من به لینک بالا دسترسی ندارم . اگر ممکن است رایگان در همین قسمت قرار دهید . و یا برای خرید آن من را راهنمایی کنید زیرا انجمن من مثلا پایان نامه هم دارد و قیمت پایان نامه با یک مقاله یکی نیست و می خواهم مانند سایتی که نام بردم باشد .

شما گفتید بهترش را داریم ولی من نتوانستم لینک را ببینم و دسترسی نداشتم . اگر ممکن است حداقل توضیحاتش را در اینجا قرار دهید و کامل معرفی کنید .

نقل‌قول: برای وصل شدن به بانک های عضو شتاب شما باید قرارداد های لازم را داشته باشد (کشکی که نیست با یک پلاگین بر طرف شود)

من می دانم که باید قرارداد های مربوطه تنظیم شود ولی چگونگی آن را نمی دانم و یا اینکه آیا پلاگینی برای این کار طراحی شده است یا نه ؟ اگر طراحی شده و در سایتی استفاده شده لطفا آدرس آن را بدهید . خوب قرارداد های مربوطه هم با بانک ها بسته میشه . حتی اگر لازم باشه شرکت ثبت میشه !! خوب بالاخره از یه جایی باید شروع کرد .

خلاصه اینکه من و خیلی های دیگر می خواهم این کار بشود . لطفا راهنمایی کنید .
در جواب شما برای قرار دادن لینک انجمن خود در امضا باید بگویم که :
بنده اگر هکر بودم و با انجمن شما دشمن بودم اول کسانی که در امضایشان لینک سایتشان را وارد کرده اند را پیدا م یکردم و سپس از مطالبی که در انجمن ارسال کرده اند ، سطح آگاهیشان را از اینترنت می فهمیدم و توسط ایمیلشان اطلاعات میریت و هاست و دامین و ... را هک می کردم و سپس به سایتشان می رفتم و آن را ویروسی می کردم و ...
بنابراین لطفا اجازه دهید لینک سایت خوم را در امضا وارد نکنم . اگر خیلی ضروریه به صورت پیام خصوصی ارسال می کنم .
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
درود
در مورد اون پلاگین که شما دسترسی ندارید
به این لینک مراجعه نمایید.
و اما اگر همانطور که جناب علیرضا در لینک ارسالی خط بالا هستش فرموده اند شما از فارسی ساز هایی که مورد تایید این مرجع بزرگ مای بی بی نباشد از پشتیبانی ساقط میشوید و استفاده از پلاگینها و محصولات مای بی بی برای شما محدود خواهد شد
لذا رضایت مرجع را در پیش نخواهد داشت.
لینک انجمن برای سایت لازم میباشد نه برای پیام خصوصی
بدرود.
پاسخ
درود
فعلا پلاگینی مورد نظر شما به طور رایگان در دسترس نیست.
برای بستن قرار داد با بانک ها باید از افرادی که در این امر تجربه دارند استفاده کنید.
به نظر بنده بهتر است برای بخش فروش خود از انجمن ساز استفاده نکنید. شاید یک فروشگاه ساز برای دسته بندی و قیمت گزاری و همین طور وصل شدن به پایانه های بانکی مناسب تر باشد.
اما چیزی که فعلا وجود دارد نبود پلاگین مورد نظر شما است.
اگر شما لینک داده شده در ارسال قبل بنده را بخوانید شاید اطلاعات آن پلاگین برای شما مناسب باشد. روش پرداخت هم به این صورت است که با پرداخت پ5 دلار برای یک سال عضو آن سایت می شوید و البته پرداخت از ایران بدون مشکل نیست.
اگر رفتار تندی از ما و کاربر های ما می بینید به دل نگیرید، گاهی کلمات برای معنای دیگری استفاده می شوند اما در ظاهر معنای بعدی می دهند. ما هم برای پشتیبانی رایگان این سیستم اینجا هستیم و هیچ منتی بر کسی نداریم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطnokte (۱۳۸۸/۱۲/۲۰، ۲۲:۳۶:۵۰ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۳۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۲۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۱:۵۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان