هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با دو دامین
با سلام

دوستان من دو تا دامین به نامهای مختلف دارم اولی که اصلی هست مشکلی ندارد اما دومی را که در هاست پارک دامین کرده ام

یک مشکل اساس دارد و ان این است که وقتی با ان وارد انجمن میشویم به نام کاربری وارد نمیشود ، فقط با ان دامین اولی وارد میشود

البته من با دامین اصلی وارد شدم و سپس ادرس دامین دوم را زدم و لی از کاربری بیرون امد و تقاضای ورد را داشت و لی باز با همان دامین اولی وارد میشوم مشکلی ندارد

چطور میشود تنظیم کرد که نام کاربری با هر دو وارد انجمن شود و مشکلی نداشته باشد یعنی وقتی با دامین اول وارد میشویم و بعد تغیر نام میدهیم از کاربری بیرون نیاید .

لازم به ذکر است که دامین دوم را به دامین اولی لینک نکرده ام و میخواهم با همان نام خودش باشد
از دوستان و مدیرانی که متخصص این کار هستند درخواست راهنمایی دارم
پاسخ
کسی نتوانست راهنمایی کند ؟ Huh
پاسخ
براي منم دقيقا همين مشكلو داشت اولي دامين .tk بود بعد يه اي ار گرفتم دقيقا همين مشكل شما را داشت دامين tk را حذفيدم همه چي حل شد.براي من حتي تو كنترل پنل مدير كل هم مشكل داشت
پاسخ
حوب شما حذف کردید ولی من میخواهم باقی بماند

من هم یک دامین با Ir دارکم و یکی هم با .com منتها با com وارد میشویم ، ولی با Ir وارد نمیشود البته وارد میشود ولی دوباره بیرون میآید

حتما یک تنظیماتی دارد که برخی دوستان میدانند ، امیدوارم راهنمایی کنند Sleepy
پاسخ
مدیران محترم اگر این سوال پاسخی ندارد تاپیک رو ببندند Huh
پاسخ
شما نباید پارک دامین کنید بلکه ریدایرکت کنید.
مثل وب سایت بنده

دامین اصلی pnuha.com
دامین دوم com.دانشجویان
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۶/۱۳، ۲۰:۱۶:۵۴ عصر)
درست است دوست عزیز وقتی ریدایرکت کنید خوب مسلما به ادرس دایرکتی که دادید میرود
ولی وقتی پارک میکنید با نام خودش باز میشود و همان نام نیز در گوگل سرچ میشود ، منتها تنها مشکلی که دارد این است با نام کاربری نمیتوانیم با ان ادرس وارد شویم و همان توضیحاتی که در بالا اشاره کردم

احتمالا تنظیماتی دارد و فکر کنم در خود مای بی بی باشد که ظاهرا کسی بلد نبود ، Sleepy
پاسخ
دوستان و مدیران کسی نیست ما را یاری کند UndecidedHuh
پاسخ
خیر دوست عزیز این مشکل در مای بی بی راه حلی ندارد و آنهم بخاطر کوکی های است که با مشخصه فقط یک دومین در کامپیوتر شما ذخیره میشود. یعنی شما فقط میتوانید از یک دومین در مای بی بی برای ذخیره کوکی های حاوی مشخصات کاربر استفاده کنید.

میکانیزم آن طوریست که در سیستم مای بی بی بطور پیش فرض با تعریف فقط یک دومین میتوان کوکی های مربوطه را بر روی کامپیوتر ذخیره کرد و کوکی ها دومین دومی را نمیشناسند. مگر اینکه برای این منظور پلاگینی ساخته شده باشد. والله اعلم.
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۷/۱، ۲۱:۰۳:۳۹ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۷/۱، ۲۲:۰۱:۲۳ عصر)
پس با این حساب این هم از بزرگترین ضعفهای مای بیبی تلقی میشود Huh

ولی فکر کنم حتما راه چاره ای هست منتها کسی نمیداند ظاهرا ،
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان