هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سومین سالگرد تاسیس مای بی بی ایران
درود

هفتم شهریور ماه 88، روزی بود که مای بی بی ایران به طور رسمی افتتاح شد.
در آن روز که MyBB یکی از انجمن ساز های تقریبا ناآشنا بود امروز به پر طرفدارترین انجمن ساز تبدیل شده است.

اکنون MyBB ، با اقتدار محبوب ترین انجمن ساز ایران است

همت والای عزیزان در مای بی بی که این موفقیت را حاصل کرده است ستودنی است.

سومین سالگرد تاسیس مای بی بی ایران، نماینده انحصاری مای بی بی در ایران را به تمامی عزیزان تبریک می گوییم.

اهداف این روز:

1- باز کردن کاربر های محروم شده ای که مشکلات قبلی و دلایل محرمیت خود را حل کرده اند. این دوستان می توانند به ایمیل alirezanajafipour@gmail.com ایمیلی ارسال کرده و دلیل محرومیت و مدیر محروم کننده را عنوان کرده تا موضوع برای بررسی به مدیر مربوطه ارسال شود.
2- در این روز کاربر های فعال به سطوح بالاتر ارتقاع داده می شوند. هر کاربری که تمایل دارد به گروه خاصی بپیوندند، به من پیام خصوصی ارسال کند.

پیروز باشید
مدیریت مای بی بی ایران

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطshooshoo (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۷:۰۱:۴۴ صبح) ، benyamin 22 (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۷:۰۶:۰۷ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۷:۰۷:۳۲ صبح) ، emir.yanliz (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۷:۱۷:۰۶ صبح) ، lab (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۷:۲۶:۵۱ صبح) ، dehkadeaftab (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۷:۵۸:۱۱ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۰۴:۰۰ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۰۶:۴۰ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۳۰:۴۹ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۹:۳۸:۲۵ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۶/۶، ۱۱:۰۰:۵۱ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۱/۶/۶، ۱۱:۱۹:۱۸ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۶/۶، ۱۱:۳۹:۴۹ صبح) ، mohsenazizi (۱۳۹۱/۶/۶، ۱۲:۳۶:۳۲ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۶/۶، ۱۳:۱۵:۰۰ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۶/۶، ۱۳:۴۴:۲۴ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۶/۶، ۱۸:۵۳:۱۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۶/۷، ۰۳:۳۳:۴۹ صبح)
تبریک میگم به همه دوستان مای بی بی ایرانBlushHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۱۱:۲۴ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۳۰:۵۲ صبح)
درود

تبریک های فراوان

مای بی بی بهترین انجمن ساز دنیا و مای بی بی ایران بهترین نمایندگیBlush
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۱۱:۱۹ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۳۰:۵۵ صبح)
درود
تبریک میگم Heart
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۱۸:۲۹ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۱/۶/۶، ۰۸:۳۱:۰۱ صبح)
تبریک می گم.

فقط توی این روز لطفاً اخطار های منو پاک کنید. Big Grin
پاسخ
بنده هم تبریک میگم اول به همه کاربران و استفاده کننتدگان MyBB و بعدن به پارس و تیم مدیریتی انجمن مای بی بی ایران/
ولی چون دوس دارم مای بی بی مخصوصا ایرانی هر روز بهتر باشه میخام انتقاد بکنم!
الان چند وقتیه واقعا مای بی بی ایران فعالیتش(البته از نظر بنده) بخصوص مدیران و کاربران کار بلدش بسیار کمتر شده نسبت به سال های قبل!!!
پلاگینها قالبها و ... کاش بیشتر روشون کار بشه حتی پولی!!!
درجا زدن و سکون یه سیستم باعث مرگ اون سیستم میشه بنظرم باید هر رزوز ایده های جدید،افکار بلند انتخاب رو روشون سرمایه گذاری بشه///
کاش یکی از اهداف این روز رو هم به پلاگینی اختصاص میداد ک مثلا همه منتظرش هستم مثل همون پلاگین بانک-مدیریت مالی و از این قبیل کارها///
ب هر حال برای همتون آرزوی موفقیت دارم Heart
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۶/۶، ۱۳:۰۶:۵۹ عصر)
تبریک ، یکسال و نیم رو با مای بی بی بودم!
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
تبریک میگم به امید پیشرفت فوق العاده مای بی بی

برای تکتک کاربران مای بی بی ارزوی موفقیت میکنمHeart
پاسخ
و باز هم قهوه خونه یاسر رشتی:

سلام علیرضا نجفی خوبی؟من یه سوالی دارم اولین کسی که مای بی بی رو تو ایران به صورت حرفه ای فارسی کرد و اولین انجمن مای بی بی ماله چه کسی بود و ایده پشتیبانی این اسکریپت با کی بود؟.

دوستانی که بنده رو میشناسن کمک مردمی گذاشتم.من مادر بردم سوخته در حد توان کمک کنید شماره حساب به زودی قرار میگیرهBig Grin.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۶، ۱۵:۴۹:۰۰ عصر)
up

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مای بی بی ایران سومین سایت محبوب MyBB در جهان Pars 25 26,446 ۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۰۵:۴۹:۰۰ صبح
آخرین ارسال: 123

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان