هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مژده مژده » کسب درآمد با : عضویت در انجمن و ارسال پست!!
Wink 

مژده مژده » پولدار شوید با : عضویت و ارسال پست در تالار گفتمان ارشدی ها!!

جایزه عضویت در سایت : 1000 تومان (دوبرابر شد)
جایزه ارسال هر پست (مفید) : 75 تومان (25 تومان افزایش یافت)

فرصت را از دست ندهید!!

آخر هر هفته به بیشترین ارسال کننده به میزان تعداد پست + جایزه عضویت

وجه نقد نقد

هدیه داده می شود.

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۴:۳۹:۱۳ عصر) ، Night (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۸:۲۷:۰۲ عصر)
درود

مبلغشون که واقعا اندک هستش و فکر نمیکنم کسی با این شرایط شرکت بکنه !

یک پیشنهاد هم داشتم براشون ! حجایزه رو چیزی به غیر از مبلغ نقدی بزارید بهتر نتیجه میگیرید ! ! !

اما دوست عزیز حامد خان لطفا اسپم نکنید !

کسی خواست با ایشون در ارتباط خواهد بود !

گست نامربوط در این تاپیک = اخطار

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۴:۳۸:۵۵ عصر) ، aeolus (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۵:۳۲:۴۵ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۸:۱۷:۴۲ عصر) ، Night (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۸:۲۷:۲۱ عصر)
سلام بر شما دوست عزیز و حامدخان!
اول خدمت حامد خان عرض کنم که بخش های انجمن خیلی زیاده و خودم تنهایی از پسش بر نمیام، برای همین این کارو کردم!

و از شما دوست عزیز ممنونم به خاطر نظرتون، راستش به نظرم قیمت مناسب باشه، حالا شما و دوستان لطف کنند قیمتی رو که مناسب میدونند بگن، شاید تغییرش دادم!

و اما در مورد هدیه غیر نقدی ام نمیدونم چی مناسب باشه؟ نظرتون رو در این موردم بگید ممنون می شم.
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۵:۳۶:۴۰ عصر)
درود

هر چیزی میتونه باشه حتی چیز هایی که مالی هستن !! ! اما خود پول نقد نباشه

مثلا اگر عضویت vip بزارین و جایزشو مثلا هز 1000 پست 1 ماه عضویت vip یا هر چیزی که ارزش داشته باشه

امیدوارم موفق و سربلند باشید

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطaeolus (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۹:۵۹:۰۹ عصر)
(۱۳۹۱/۵/۲۵، ۱۵:۳۸:۴۵ عصر)khp نوشته است: درود

هر چیزی میتونه باشه حتی چیز هایی که مالی هستن !! ! اما خود پول نقد نباشه

مثلا اگر عضویت vip بزارین و جایزشو مثلا هز 1000 پست 1 ماه عضویت vip یا هر چیزی که ارزش داشته باشه

امیدوارم موفق و سربلند باشید

پیروز باشید

قصد داشتم قسمت فروشگاه سایت رو راه اندازی کنم و برای کاربران ویژه تخفیف در نظر بگیرم. ولی اینم نظر خوبیه که پست ها و دانلودهای ویژه رو فقط به عضوهای vip اختصاص بدم. ممنونم از نظر ارزشمندتون!
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۱۵:۵۴:۳۹ عصر)
من میام ولی آخه من ارشد نیستم بابا! سیکل هم ندارم!!
انجمن تخصصی کامپیوتر ، موبایل و تبلت

[تصویر:  logo3.PNG]
پاسخ
با سلام و تبریک بابت راه اندازی سایت

من اگر بجای شما بودم، کارهای زیر را بترتیب می کردم :

1- یک خورده روی تم انجمن بیشتر کار می کردم

2- انجمن را محدود می کردم به حوزه تخصصی و رشته تحصیلی خودم

(که توانایی گلچین مطالب موجود در نت را داشته باشین)

چون الان خیلی انجمن وسیع هست و تعداد زیادی رشته وجود داره که توانایی کنترل و مدیریت آن ها سخت هست و بنظرم در دراز مدت سخت تر هم میشه.

امروزه با وجود سایت های مختلف و با سابقه ای که وجود داره و هر کس توی زمینه کاری خودش با اون ها

آشنا هست، شروع کردن از صفر و بصورت جنرال ممکن آدم را زده کنه، چون هر انجمنی حداقل باید یکسال

ادمین به تنهایی بارش را به دوش بکشه و تازه بعدش میشه فهمید که آیا تونسته موفق باشه یا نه.

یعنی خودتون باید فول انرژی مطلب بذارید و روی کمک کسی حساب نکنید، در واقع مدیر یک شبه پیدا کردن

خیلی نمی تونه مطمئن باشه، چون همون جور که یک شبه میاد، یک شبه هم میره.

ابتدا با فعالیت خودتون باید کاربران را هم ترغیب کنید که در مباحث شرکت کنند و اگر این اتفاق افتاد، از بینشون مدیر هم پیدا میشه که مثل شما دل بسوزونه.

(اینها نظرات شخصی منه)

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطaeolus (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۰:۴۱:۳۴ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۲:۲۱:۵۸ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۹/۳، ۱۴:۰۸:۱۵ عصر)
(۱۳۹۱/۵/۲۶، ۱۹:۵۹:۴۵ عصر)behzad00 نوشته است: من میام ولی آخه من ارشد نیستم بابا! سیکل هم ندارم!!

Big Grin

(۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۰:۱۵:۲۴ عصر)geo نوشته است: با سلام و تبریک بابت راه اندازی سایت

من اگر بجای شما بودم، کارهای زیر را بترتیب می کردم :

1- یک خورده روی تم انجمن بیشتر کار می کردم

2- انجمن را محدود می کردم به حوزه تخصصی و رشته تحصیلی خودم

(که توانایی گلچین مطالب موجود در نت را داشته باشین)

چون الان خیلی انجمن وسیع هست و تعداد زیادی رشته وجود داره که توانایی کنترل و مدیریت آن ها سخت هست و بنظرم در دراز مدت سخت تر هم میشه.

امروزه با وجود سایت های مختلف و با سابقه ای که وجود داره و هر کس توی زمینه کاری خودش با اون ها

آشنا هست، شروع کردن از صفر و بصورت جنرال ممکن آدم را زده کنه، چون هر انجمنی حداقل باید یکسال

ادمین به تنهایی بارش را به دوش بکشه و تازه بعدش میشه فهمید که آیا تونسته موفق باشه یا نه.

یعنی خودتون باید فول انرژی مطلب بذارید و روی کمک کسی حساب نکنید، در واقع مدیر یک شبه پیدا کردن

خیلی نمی تونه مطمئن باشه، چون همون جور که یک شبه میاد، یک شبه هم میره.

ابتدا با فعالیت خودتون باید کاربران را هم ترغیب کنید که در مباحث شرکت کنند و اگر این اتفاق افتاد، از بینشون مدیر هم پیدا میشه که مثل شما دل بسوزونه.

(اینها نظرات شخصی منه)

موفق باشید.

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز، و اما در پاسخ به شما باید عرض کنم که:

دوست داشتم تم دیگه ای انتخاب کنم ولی به خاطر دردسرهاش ترجیح دادم که از تم دیفالت استفاده کنم. ولی به زودی تغییراتی روی تم اعمال می کنم.

راستش منم اول قصدم همین بود (چون خودم قصد دارم برا ارشد تربیت بدنی بخونم، می خواستم یه انجمن اختصاصی تربیت بدنی راه اندازی کنم) ولی بعد فکر کردم که خیلی از رشته ها و گرایش ها هستند که مثل تربیت بدنی خیلی سخت میشه مطلب واسش گیر اورد، برای همین تصمیم گرفتم که گرایش های دیگه ام وارد انجمنم کنم (البته کامپیوتر و it و چند رشته دیگه خیلی سایت توی اینترنت دارن ولی خوب برای جامع بودن انجمن اونها رو هم گذاشتم)

دقیقا با نظرتون در مورد پذیرش مدیریت و مسایلش موافقم، برای همین برای ترغیب بازدیدکنندگان و تشکر از زحماتشون سیستم درآمد رو روی انجمن قرار دادم.
(پلاگین امتیاز دهی و قرعه کشی رو به زودی روی انجمن نصب می کنم تا همه چیز اتوماتیک و کامپیوتری بشه!)

یکی از عزیزانم توی پیغام خصوصی گفته بود که چون انجمن تخصصیه خیلی سخت نویسنده فعال واسش پیدا می شه، فکر کنم مبلغ رو یه کم بالاتر ببری بهتر باشه، چندتا از اعضای دیگه هم مثل اینکه با این نظر موافق بودن. برای همین مبلغ عضویت رو دوبرابر کردم و مبلغ ارسال هر پست هم به 75 تومان افزایش دادم
پاسخ
(۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۰:۴۱:۱۸ عصر)aeolus نوشته است: راستش منم اول قصدم همین بود (چون خودم قصد دارم برا ارشد تربیت بدنی بخونم، می خواستم یه انجمن اختصاصی تربیت بدنی راه اندازی کنم) ولی بعد فکر کردم که خیلی از رشته ها و گرایش ها هستند که مثل تربیت بدنی خیلی سخت میشه مطلب واسش گیر اورد، برای همین تصمیم گرفتم که گرایش های دیگه ام وارد انجمنم کنم (البته کامپیوتر و it و چند رشته دیگه خیلی سایت توی اینترنت دارن ولی خوب برای جامع بودن انجمن اونها رو هم گذاشتم)

یکی از عزیزانم توی پیغام خصوصی گفته بود که چون انجمن تخصصیه خیلی سخت نویسنده فعال واسش پیدا می شه، فکر کنم مبلغ رو یه کم بالاتر ببری بهتر باشه، چندتا از اعضای دیگه هم مثل اینکه با این نظر موافق بودن. برای همین مبلغ عضویت رو دوبرابر کردم و مبلغ ارسال هر پست هم به 75 تومان افزایش دادم
سلام و تبریک بابت راه اندازی فروم
منم با نظر geo عزیز موافقم..سعی کن تخصصی تو یه زمینه فعالیت کنی.
بنظرم اگه بتونی تخصصی و تنها رو زمینه تربیت بدنی(ارشد) فعالیت کنی بهتر نتیجه میگیرید.
خیلی از انجمن ها راه اندازی شدن ولی به یک سال هم فعالیتشون نرسیده!
راستش بنظرم اگه بتونی تو زمینه تخصصیت واقعا خوب مطلب بزاری و فعالیت اصولی داشته باشی نیازی نیست برای فعالیت کاربران پول بدی و حتی میتونی بعدا ازشون پول هم در ازای استفاده از انجمن بگیری.
به هر حال آرزوی موفقیت براتون میکنم دوست عزیز Heart
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطaeolus (۱۳۹۱/۵/۲۶، ۲۳:۰۱:۵۲ عصر)
نقل‌قول: سلام و تبریک بابت راه اندازی فروم
منم با نظر geo عزیز موافقم..سعی کن تخصصی تو یه زمینه فعالیت کنی.
بنظرم اگه بتونی تخصصی و تنها رو زمینه تربیت بدنی(ارشد) فعالیت کنی بهتر نتیجه میگیرید.
خیلی از انجمن ها راه اندازی شدن ولی به یک سال هم فعالیتشون نرسیده!
راستش بنظرم اگه بتونی تو زمینه تخصصیت واقعا خوب مطلب بزاری و فعالیت اصولی داشته باشی نیازی نیست برای فعالیت کاربران پول بدی و حتی میتونی بعدا ازشون پول هم در ازای استفاده از انجمن بگیری.
به هر حال آرزوی موفقیت براتون میکنم دوست عزیز Heart

درود و تشکر، سعی می کنم تا جایی که بتونم ادامش بدم Smile
ولی من خودم این عقیده رو دارم که بایستی به نحوی از کاربران سایت در ازای فعالیتشون قدردانی کرد و چه بهتر که این قدردانی از نوع نقدی باشه Smile
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان