هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد ورود و ثبت نام زیبا( کم کردن روی بعضی ها)

درود امروز دیدیم یکی از دوستان میگه درخواست کد....
گفتم چون این برای انجمن ... من آموزش نمیدم در جواب حرفی زدند که خیلی بهم برخورد

من چند جا دیگه هم قبلا دیدم ، پس اختصاصی نیست ، خیلی بده آدم چیزی و که میدونه فقط واسه خودش نگه داره

بهم بر ورد و با این کد ثابت میکنم که بچه های مای بیبی ایران ی سرو گردن از تمامی پشتیبانی ها بالا تر هستند کدی که اونا اختصاصی اعلام کردن بدرد خودشون میخوره نظرتون برای این چیه
اولیش قبل از زدن دکمه ورود دومی بعد از زدنشAngry

حالا آموزش

کد زیر رو در مسیر پوسته ها پوسته مورد نظر اخر کدهایglobal.css قرار دهید
کد php:
#avviso { background:#000 ; margin-right: 7px; color: #EEEEEE; font-size:15px ; border: 5px solid #94c2e8; padding: 0px; -moz-border-radius: 3px; -webkit-border-radius: 8px;  filter:alpha(opacity=88); -moz-opacity:.88; opacity:.90; -moz-box-shadow:5px 5px 3px #191919; -webkit-box-shadow:5px 5px 5px #191919; box-shadow:5px 5px 5px #191919; } #avviso a:link { color: #fff; text-decoration: none; } #avviso a:visited { color: #fff; text-decoration: none; } #avviso a:hover, #avviiso a:active { color: #fff; text-decoration: underline; } .avviso_fixed { height: auto;  position: fixed;  top:0;  right: 30%; width: 400; } 
حال کد زیر را جایگزین قالبها قالب مورد نظر
سپس
header=>header_welcomeblock_guest
قرار دهید
کد php:
<div class="avviso_fixed"><div id="avviso"><script type="text/javascript">
<!--

lang.username "{$login_username}";

lang.password "{$lang->login_password}";

lang.login "{$lang->login}";

lang.lost_password " &mdash; <a href=\"{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=lostpw\">{$lang->lost_password}<\/a>";

lang.register_url " &mdash; <a href=\"{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register\">{$lang->welcome_register}<\/a>";

lang.remember_me "{$lang->remember_me}";
// -->
</script>
<
span style="float: left;">{$lang->welcome_current_time}</span>
        <
span id="quick_login">{$lang->welcome_guest} (<a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=login" onclick="MyBB.quickLogin(); return false;">{$lang->welcome_login}</a> &mdash; <a href="{$mybb->settings['bburl']}/member.php?action=register">{$lang->welcome_register}</a>)</span>
</
div></div
نکته اول کدها رو تو نت پد کپی سپس در قالبهاتون قرار دهید

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۱/۵/۲۱، ۱۲:۰۱:۰۷ عصر) ، benyamin 22 (۱۳۹۱/۵/۲۱، ۱۳:۰۵:۱۱ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۵/۲۱، ۱۳:۴۹:۵۵ عصر) ، khp (۱۳۹۱/۵/۲۱، ۱۴:۲۴:۰۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۰:۴۳:۰۷ صبح) ، freedl (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۲:۰۶:۳۳ صبح) ، sohrabi2012 (۱۳۹۱/۹/۱، ۲۰:۳۲:۲۳ عصر) ، architecture (۱۳۹۱/۹/۸، ۲۰:۳۰:۴۱ عصر) ، Amin IB (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۱۱:۲۱:۳۵ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۱/۱۱/۱۲، ۱۵:۰۴:۱۵ عصر) ، mhy (۱۳۹۲/۴/۲۷، ۰۶:۲۵:۴۱ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۹/۱۸، ۲۱:۱۹:۲۰ عصر)
دمت گرم حالا شد Heart

حالا کی کدش و میزاری Tongue
پاسخ
درود
الان بهترین اتفاق زندگیم افتاد برا همین این آموزش و پلاگین قبلی رایگان میزارمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطAmin IB (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۱۱:۲۱:۲۲ صبح) ، neturei karta (۱۳۹۲/۴/۲۷، ۲۳:۵۱:۵۵ عصر)
چه به موقع اتفاق افتاد.Tongue

عنوان رو اصلاح کن.مرسیHeart
پاسخ
(۱۳۹۱/۵/۲۱، ۲۰:۰۳:۳۶ عصر)hi_iran نوشته است: اون که 10 برابر از این زیباتر و سرتره.
ببخش که این رو می گم ولی بهتره عوض استفاده از طرح و ایده های دیگران دنبال ایده جدید باشید.
درود
بهتر درباره چیزی که نمیدانید سخن نگویید تا موجب خنده دیگران نشوید
این ایده از
پلاگین اکسترا بنده هستش
میتونید استایلشو چک کنید Dodgy
واقعا متاسفم براتونWink
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطfreedl (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۲:۰۶:۲۷ صبح) ، Amin IB (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۱۱:۲۱:۱۳ صبح)
ممنونم
من که عضو سایتشون شدم میگن ادرس انجمنت دروغیه
و بن شدمBig GrinHuh
واقعا که....
ممنون بابت کد اقا محمد
فقط عرضشو میشه بیشتر کرد؟
البته من که فعلا از این نوع برا انجمن راضی ام
ولی میذارم بعدا
پاسخ
بله میشه
{ height: auto; position: fixed; top:0; right: 30%; width: 400; }
width: 400
عوض کنیدWink
درود
.....

پاسخ
 سپاس شده توسطfreedl (۱۳۹۱/۵/۲۲، ۰۲:۲۰:۴۸ صبح)
Smile
اووووووووووووووووووووووووف 10 سال بود دنبال همچین چیزی میگشتم دمت گر
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۶/۱۰/۶، ۱۵:۳۸:۰۳ عصر)
چقدر جالب مرسی خوب بود بچه ها مرسی mybbiran...
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان