هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین مرکز مدیریت تبلیغات
شما کاربرای های چند ساله ی انجمنتون رو هم برای یک پیشنهاد تهدید به محرومیت میکنید ؟

سپاس بی انداره !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسط- LORD - (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۰۵:۳۳:۳۰ صبح)
من این پلاگین رو از شما خریداری کردم و خودتون برام نصب کردید اما هنوز یه دونه تبلیغ هم نتونستم با این پلاگین ایجاد کنم .

توی یکی از قالب ها که اصلا هیچی نشون نمیده . توی قالب دیگه هم وقتی تبلیغ بالای تاپیک ها رو انتخاب می کنم پایین تاپیک ها باکس رو ایجاد می کنه و هیچ تبلیغی هم داخل باکس نمایش نمیده !

آدرس سایت توی امضای من هست
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
مشکلاتی که تا الان در ین پلاگین پیدا کردم :

1.عکس تبلیغات زمانبندی اصلا نمایش داده نمیشه ( فقط باکسش ایجاد میشه ) و در حالت غیر فعال باقی می مونه .
2. وقتی روی تبلیغات کلیک میشه به هیچ صفحه ی ارجاع داده نمیشه و در سیستم هم تعداد کلیک ثبت نمیشه
3. تبلیغات pagepeel اصلا کار نمی کنه ( چه بالا سمت راست چه پایین سمت چپ )
4. تبلیغات در برخی از قالب ها اصلا در هیچ کجا نمایش داده نمیشه
5. تبلیغات بالای تاپیک ها در محل صحیح نشان داده نمیشه
6. تبلیغات در پایین تاپیک ها اصلا درست نمایش داده نمیشه
7. تبلیغات در بالا سمت راست درست کار نمی کند
8.تبلیغات در بالا سمت چپ درست کار نمی کند
9. تبلیغات در پایین سمت راست درست کار نمی کند
10. تبلیغات در پایین سمت چپ درست کار نمی کند
موارد 7 تا 10 همه در محل اشتباه نمایش داده می شوند

در کل اگر این پلاگین رایگان بود و من نصبش می کردم مطمئن ام در کمتر از چند دقیقه کلا از ریشه حذفش می کردم.
خرید این پلاگین با این همه باگ به هیچکدام از کاربران محترم مرجع پارسی مای بی بی توصیه نمی شه مگر اینکه نویسنده این همه مشکل و باگ ریز و درشت پلاگین رو بر طرف کنه.

در صورتیکه از کاربران کسی نیاز به سند داشت من تمام موارد مطرح شده رو با عکس در همین تاپیک قرار خواهم داد
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۱/۱۲/۶، ۲۳:۰۷:۰۳ عصر)
از همین پاسخگویی نویسنده پلاگین میشه به نتایج جالب تری رسید
پاسخ
لینک خرید کار نمیکنه
در رابطه با بحثهایی که شده بود
متاسفانه خیلی از برنامه نویسان ایرانی مفهوم پروژه متن باز رو درک نکردن
اون صحبت دوستمون در مورد اینکه خوب شد نویسنده ما بی بی ایرانی نبود باید بگم با یه خورده وبگردی میشه مفهوم این جمله رو درک کرد این موضوع تا اینجا پیش رفته که به طور مثال در بازار آندروید لایو والپیپرهایی که ایرانیا نوشتن پولیه!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان