هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
* تاپیک چت روم مای بی بی ایران *
چیزی که شما اسمشو انتقاد میزارید من اسمشو توهین میزارم !

نظر هر کس برای خودش محترمه !

توی چند ماه اخیر تنها کسی که من باهاش به مشکل خوردم شما بودی

من با افراد دیگه ای هم در ارتباطم ! نیازی به اثبات خودم ندارم !

اما بهتون پیشنهاد میکنم چنتا کتاب جهت آموزش مقدمات روابط اجتماعی بخونید ! براتون سودمنده

پیروز باشی
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۰۵:۴۵ عصر)
از مدیر عزیز خواهشندم هرکی اینجا بحث تخصصی کرد یه اخطار بهش بده تا اینجارم به ...... نکشند
بابا واقعا باید به پارس و آقا محمد و ...... تبریک گفت واسه این عشق و وقت و حوصله ای که گذاشتن تا این اسکریپت تو ایران جا بیافته ما ها بودیم با این صبر کممون 1 ماهم دووم نمیاوردیم Huh
بحث تخصصی تو تایپیکش اینجا چت و بحث و گفتگو
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۰۶:۴۶ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۱۰:۵۵ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۱۱:۳۶ عصر)
درود
هرکس بحث تخصصی بکنه یک روز تا دائم بن خواهد شدWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۱۵:۳۲ عصر)
دیدید؟ انتقادپذیری 0 هست!
پاسخ
الان این صحبت های من چه ربطی به انتقاد پذیری داشت ؟

میشه توضیح بدین ؟

شما بحث های گذشته که بین من و شما بود رو در یک انجمن عمومی مطرح کردی منم پاسختونو دادم

چه ارتباطی به انتقاد پذیری داشت برای من مبهمه !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۲۱:۴۱ عصر)
(۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۱۰:۴۰ عصر)mehrshadcom نوشته است: وقتی کسی که میاد این اسکریپت رو میسازه و بعد به مشکلات رسیدگی نمیکنه من باید چیکار کنم من الان از بعد از ظهر تا حالا مشکلم رو توی یه تاپیک جدا گفتم گفتم ولی کسی جواب نداد من نمیدونم اینجا انجمن پشتیبانی است یا نه Angry واقعا معذرت میخوام
عزیز من کسی اینجا اسکریپت نساخته شما اگه از نویسنده اسکریپت که رایگان برای دانلود قرارش داده ناراحتی www.mybb.com
اگه با پارسی سازش که اونم رایگانه مشکل داری به یوزر Pars بگو
اگه مشکلت رو میخوای حل کنی صبور باشHeart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۲۱:۴۸ عصر)
قهوه خونه یاسر رشتیTongue

هی khp سر بچه ها داد و بیداد نکنا Tongue.میریزیم سرت 5 6 نفری میزنیمتاDodgy.به این کاربرای جوون حق بدید کم طاقت هستن.عمو KAMRANASD بیا یه بوس بدمBig Grin.چایی میخوای بریزم نترس با پارس حساب میکنم باهام حساب دفتری دارهTongue.

doodoo اون روز اومدی املت خوردی با ماست سون پولشو ندادی ها Sleepy.
Heart
پاسخ
درود
دو کاربر بحث را تمام کنید
دوستان کم کم اعصاب خوشگلم داره میاداTongue
ول کنید بحث و به مشکل میخودید
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
با سلام و عرض ادب احترام به دوستان مای بی بی ایران

بنده مهدی فتحی هستم . 19 ساله از کلیبر ساکن تبریز . من عاشق یادگیری هستم و هر روز 4 ساعت دنبال آموزش های گرافیک و طراحی وب سایت هستم . و تخصص من در زمینه گرافیک ( فتوشاپ ، ایلوستریتور , کورل دراو ، ایندیزاین و فلش ) و طراحی وب سایت ( سی اس اس و اچ تی ام ال ) می باشد . و در حال پیشترفته کردن کارهام هستم . و این چند ماهی هست که خودمو دارم از دست میدم ( دلیلشم کار کردن در یک شرکت آزمایشگاهی ) و لی سعی می کنم خودمو از دست ندم تو این زمینه ها .

1.5 سال هست دارم با مای بی بی کار می کنم .
از اول راهنمایی شروع به یاد گرفتن فتوشاب بودم . 5 سال هست که فتوشاپ رو به صورت حرفه ای کار می کنم . ( هنوز نیمه حرفه ای هستم از نظر خودم ) .

من دانشجوی نرم افزار هستم .

بازم سوال داشتین من در خدمتم . Blush
[تصویر:  25a0kvzowrq7c3fvb0as.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۳۲:۵۸ عصر) ، khp (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۳۶:۴۱ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۱۴:۴۰:۵۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۵/۱۴، ۲۳:۵۶:۵۰ عصر)
سلام دوستانHeart
جدیدا یک سایت می خواهم بزنم کسی سایت خارجی برای گرفتن آموزش کاربردی و کرک بازی و.... میشناسه؟
Big Grin
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان