هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی دامین
با سلام

من سه تا دامین دارم ، یکی از آنها فعال است و هاست هم دارم ، اون دو تای دیگه رو دایرکت کردم به اولی ،
حالا میخوام هر کدوم از اون دو تا هم جدا برای خودشون صفحه اصلی داشته باشن و با ادرس خودشون یه سایت مستقل باشن

ظا هرا باید از کنترل پنل هاستم تنظیم کنم ، یکی گفت از add on domin باید تنظیم کنی ولی نتونستم ، کسی میتواند کمکم کند ؟
پاسخ
درود
بلی باید اد دامین برید و اسم دامینتون را قرار دهید و اضافش کنید باتوجه به اینکه هاست همونه پس نیازی به تغییر دی انس ندارید حال وقتی میخواید وارد هاستتون بشد بعد از لاگین کردن سه عدد دامین مشخص میاورد که نشان دهنده تکه کردن هاست شما برای هر دامین میباشد نمونه
3 دامین
www.parsariya.com
www.doodoo.ir
www.tarahanparsi.ir
بر یک هاست میباشدWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۶:۱۱:۴۱ عصر)
(۱۳۹۱/۵/۱، ۰۹:۵۹:۱۵ صبح)doodoo نوشته است: درود
بلی باید اد دامین برید و اسم دامینتون را قرار دهید و اضافش کنید باتوجه به اینکه هاست همونه پس نیازی به تغییر دی انس ندارید حال وقتی میخواید وارد هاستتون بشد بعد از لاگین کردن سه عدد دامین مشخص میاورد که نشان دهنده تکه کردن هاست شما برای هر دامین میباشد نمونه
3 دامین
www.parsariya.com
www.doodoo.ir
www.tarahanparsi.ir
بر یک هاست میباشدWink

ممنون محمد حست عزیز با راهنمایی ارزنده تون

من نام دامین دومم رو قرار میدم ولی ایراد میگیره
در عکس مشخص است اون قسمت اول رو هم خالی بزاریم ایراد میگیره

متوجه نشدم چکار باید کنم ، تنظیماتی نداره ؟

یه ارور هم میدهد

Sorry, you are not allowed to add any more than (0) addon domains! The domain below was not setup!

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۵۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۳۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۱۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش دامین های ملی دامین کوتاه دامین با معنی دامین برند و کاربردی... hashtbandi 0 1,840 ۱۳۹۳/۴/۱۶، ۱۵:۴۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hashtbandi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان