هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود مد فروم دهی برای مای بی بی
درود به درخواست یکی از دوستان مد فروم دهی رو که یه چیزی توی مایه های Mihanbb هست پیوست کردم.
برخی از قابلیت های این مد:
- ارائه آدرس به صورت yourforum.yourdomain.com
- سیستم پشتیبان گیری از انجمن ها
- سیستم تائید هر فوروم از طریق ایمیل
- امکان قرار دادن تبلیغات در همه انجمن ها
- سیستم جلوگیری از تقلب و حذف تبلیغات مدیر سایت از روی انجمن ها
- نصب آسان و مدیریت راحت
- و سایر امکانات سیستم قدرتمند mybb {امکانات و دمو به همراه لینک دانلود خود mybb قبلا ارائه شده است}
پیروز باشید.
درصورتی که به این مد علاقه دارید میتوانید درخواست فارسی سازی آن را به گروه MyBBIran بدهید و با مبلغی اندک نسخه فارسی این مد را دریافت کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   mybb_multiforums_220.zip (اندازه: 417.21 KB / تعداد دفعات دریافت: 319)
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۱۱/۲۵، ۲۳:۵۵:۴۵ عصر) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۱۱/۲۵، ۲۳:۵۹:۱۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۱۱/۲۶، ۰۰:۱۰:۳۷ صبح) ، mehdi01 (۱۳۸۸/۱۱/۲۶، ۰۰:۵۴:۲۱ صبح) ، Daryush (۱۳۸۸/۱۱/۲۹، ۱۴:۴۰:۲۸ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۸/۱۱/۳۰، ۰۴:۱۱:۳۴ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۱۱/۳۰، ۱۶:۴۹:۲۷ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۱۲/۳، ۰۰:۴۷:۵۷ صبح) ، Arsam (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۲۰:۳۹:۴۷ عصر) ، mohammadesign (۱۳۸۹/۴/۱، ۱۹:۵۳:۱۳ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۴/۸، ۱۲:۲۴:۴۸ عصر) ، tekrare_royaha (۱۳۸۹/۴/۸، ۱۵:۱۴:۳۸ عصر) ، salarkhiabani (۱۳۸۹/۴/۲۹، ۱۵:۴۰:۵۲ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۰۹:۴۹:۲۳ صبح) ، eiliya (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۲:۰۷:۴۸ عصر) ، vahidr72 (۱۳۸۹/۷/۳۰، ۱۲:۴۴:۴۳ عصر) ، MohammadRN (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۰۵:۵۲:۵۷ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۵/۵، ۱۲:۴۷:۳۶ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۵/۵، ۱۳:۰۹:۲۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۲۰:۲۹:۲۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۳، ۰۳:۲۳:۰۷ صبح) ، Amir-H Band (۱۳۹۰/۱۰/۱۴، ۰۳:۱۸:۴۶ صبح) ، mromidansari (۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۰۰:۱۰:۳۲ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۱۲/۲۲، ۲۳:۱۲:۴۴ عصر) ، rsh007 (۱۳۹۵/۱/۴، ۲۱:۲۰:۱۲ عصر)
سلام
من اين مد را ميخام
بايد چيكار كنم؟؟
خوب دانلود کنیدBig Grin
و نصب کنیدAngel
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۲/۹/۷، ۲۰:۰۳:۵۹ عصر)
فارسي را ميخوام؟؟؟؟
پیام خصوصی به شما دادم.
سلام
من هم نسخه فارسیش را میخوام کی داره؟
ایران سبز
(۱۳۸۹/۴/۸، ۱۵:۱۵:۲۷ عصر)tekrare_royaha نوشته است: سلام
من هم نسخه فارسیش را میخوام کی داره؟
سلام
خیلی وقت پیش تو سایت پرشین اسکریپت دیده بودم
یک سر بزن ببین پیداش میکنی یا نه
www.persianscript.ir
زنده باد اسلام
زنده باد ایران
زنده باد سید علی خامنه ایHeart
 سپاس شده توسطArsam (۱۳۸۹/۴/۱۰، ۱۳:۱۰:۱۴ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۵/۵، ۱۲:۴۶:۲۸ عصر)
ميشه يه توضيح كامل در رابطه با كاركرد و طريقه استفاده ارائه بدين ؟ Smile
سلام

من هم فارسی رو میخواهم

خواهشا کمکم کنید
سلام
میشه آموزش نصبش رو بگید؟
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۲:۰۰:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۵۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان