هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسامی پلاگین ها و موارد غیر پلاگین
با سلام و خسته نباشید.
می خواستم یه قسمت باشه که اسامی پلاگین ها رو به فارسی نوشته باشه و یک نمونه هم گذاشته شود البته تو یکی از انجمن ها دیدم که یکی از دوستان عزیز پلاگین ها رو جمع آوری کرده خیلی هم عالیه اما فکر میکنم اگر یه انجمن هم باشه که اسامی پلاگین ها رو نوشته باشه و نمونه هم باشه ،آخه خود شخص بنده پلاگینی رو میخوام اما اسمش رو نمیدونم که بخوام سرچ کنم فقط یه شکلی ازش دیدم لذا اگر این کار شده آدرسش رو به ما هم بدید اگر نشده خوبه که مجرب ها این کار رو انجام بدن انشالله که موفق باشید.
این در مورد پلاگین ها بود حال میتوان در غیر پلاگین ها هم درست کرد همچنین انجمنی تا دوستان پست های جدید باز نکنند و سر در گمی ها کمتر بشه.
با آرزوی موفقیت ایران و ایرانی
پاسخ
پلاگین ها معمولا اسم دارند و با سرچ کردن پیدا میشوند.حال اگرپیدا نکردید میتوانید به افراد وارد پ.خ بدید و یا تایپیک بزنید.چنین کاری که شما گفتید انجمن را شلوغ میکند.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۴/۱۱، ۰۲:۳۹:۳۸ صبح)
درود

یکی از دوستان قبلا یک موضوع ایجاد کزده بودند و لاگین ها رو به تفکیک محل استفادشون لیست کرده بودند

http://community.mybbiran.com/thread-459...l#pid30250

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
خوب من الان میخوام به طور مثال این چیزی که زیر اسم کاربری و زیر ستاره ها هست رو پیدا کنم خوب باید بدونم اسم این چیه تا سرچ کنم من با سرچ کردن موافقم اما میگم باید اسم چیزی رو بدونیم تا سرچ کنیم حالا دوستان دیگه نظر بدن اگر همینطور که شما میفرمایید باشه مشکلی نیست دوست عزیز.
آقایkhp اون لینک رو دیدم که آقا وحید عصمتی زحمت کشیدن و یه کار خیلی خوبی رو انجام دادن اما اینی که من میگم یعنی اسم فارسی مورد نظر همراه با یک نمونه.
خیلی ممنون دوستان که توجه فرمودید موفق باشید انشالله
پاسخ
درود

تا به حال کسی همچین کاری رو انجام نداده

اما شما وابسته به نیازتون میتونید ب یه مقدار جستجوی زمانبر به نتیجه دلخواه برسید

چون پلاگینهای این مرجع به موضوعات مختلف دسته بندی شدن و باعث سهولت جستجو شما میشه !

اگر پلاگینی میخواین مربوط به نام کاربری و ستاره ها باید در بخش پست بیت جستجو کنید

پیروز باشید

کنترل پنل مدیریت (396،23)
ابزار مدیریت (292،23)
صفحه اصلی (923،23)
ظاهر انجمن (339،19)
موضوع ها و ارسال ها (2655،92)
اطلاع رسانی (283،8)
صفحه های جدید (411،14)
پروفایل و پست بیت کاربران (859،34)
متفرقه (936،42)
فیلتر های مای کد (22،1)
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۴/۱۱، ۰۳:۵۹:۱۴ صبح)
این آیکن و شبیه به این رو میخوام از کجا باید پیدا کنم بگید اسمشم سرچ کنم ممنون میشم
[تصویر:  5gmupaougp8ad26h0k5.png]
پاسخ
(۱۳۹۱/۴/۱۱، ۰۹:۳۴:۴۱ صبح)hamidxx نوشته است: این آیکن و شبیه به این رو میخوام از کجا باید پیدا کنم بگید اسمشم سرچ کنم ممنون میشم
[تصویر:  5gmupaougp8ad26h0k5.png]

جواب سوالم رو پیدا کردم ایکون رو آپلود کنم آدرسش رو بزارم تو گروها
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان