هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای مای بی بی اپلود سنتر بی نقص (همه چی دارد)
(۱۳۹۱/۴/۱۰، ۰۲:۵۶:۵۴ صبح)KAMRANASD نوشته است: همین که نوشته نصب آسان دلیلی بر کم حجم بودن ان است.کم حجم ها مثل
axgig.com امنیت نداره ولی picofile.com به علت استفاده از سیستم آجاکس که سنگین کرده کمی اسکریپتو از امنیت لازم برخوردار هست.محل قرار گیری سرور ها هم موثر هست

خیر دوست عزیز،اینکه نمیشه دلیل که ما بگیم چون نصبش آسونه امنیت هیچی نداره،پس میتونیم هم بگیم وردپرس امنیت نداره Exclamation چون نصبش دوسوت
اگه این اسکریپت امنیت لازم رو نداشت شما مطمئن باشید که اولا یک ملتی ازش استفاده نمی کردن و دوما گندش درمیومد و سایت های ایرانی راه به راه ورژن جدید فارسی نمی کردن و بیرون نمیدادن

موفق باشی
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
وردپرس بهینه سازی شده ولی این اسکریپت نه

این اپ سنتر هنوز اونقدر کاربری هم که نداره
کلیجا که آپلود سنتر معروفیه. یه اسکریپت عربی هست. آپلود سنتر Mihalism هم خیلی خوبه.
جالب بود که تازه باهاش آشنا شدید Undecided
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
کاربر زیاد داره ، یکیش خود من که حدود 5 ماهی میشه ازش استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم برام پیش نیومده و خیلی از دوستان دیگر تو مای بی بی که مشاهده میکنید از این آپلود سنتر استفاده میکنند،حالا من که کاربر مبتدی هستم به کنار ، دوست خوب و مدیر گرامی جناب آقای doodoo که دیگه میشه گفت حرفه ای هستن اگه این اسکریپت به قول شما مشکل امنیتی داشت معرفیش نمیکردن

موفق باشی
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۴/۱۰، ۰۳:۱۶:۴۳ صبح)
امنیت پایینه .کامل کامل بدون امنیت که نیستExclamation

بنده خودم اپ سنتر دارم که میگم
اسکریپ که شما استفاده میکنید چیه Huh
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

دست نویس بنده هست
خوب مشخص عزیزم ممنون از راهنماییتون
کار شما خوب اوکی و توپ ایا اسکریپ خارجی که وقت برده و به چند زبان ترجمه شده برای عموم گذاشته بهتر یا برای شماHuhWink
درود
.....

بنده نگفتم مال من بهتره؟همچین حرفی زدم؟؟Blush
شما جوری صحبت کردید که به این معنی بود که امنیت اسکریپ شما بیشتر از این اسکریپ Big GrinRolleyes
درود
.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان