هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع مشکل خروج Cannot logout
مشکل: ناتوانی در خروج Cannot logout

سه دلیل اصلی در این رابطه وجود دارد.

تم تاریخ گذشته یا نادرست لینک خروج:
هنگامی که روی لینک Logout کلیک می نمایید دو خطا ممکن است روی دهد:

نام کاربری شما برای خروج تأیید نمیشود. ممکن است به دلیل فرمان ناصحیح جاوا که قصد خروج شما را به صورت خودکار دارد این مشکل رخ داده باشد. در صورتی که خواهان خروج هستید، لطفاً در منوی بالایی روی دکمه ی Logout کلیک کنید.

این بدان معناست که لینک خروج شما حاوی SID نیست، از MyBB 1.2.8، نیاز به SID است. برای این مشکل دو دلیل ممکن است وجود داشته باشد :
• فروم به نسخه ی بالاتر ارتقاء یافته است اما بعضی از قالب ها ارتقاء نیافته اند.
• شما از قالبی استفاده می کنید که برای نسخ پایین تر از MyBB 1.2.8 طراحی شده است و به همین دلیل، لینک خروج نیز مولفه ی SID را گم کرده است.

اصلاحیه برای هر دوی این مسائل در راهنمایی های این قسمت آورده شده است تا به صورت دستی قالب های خود را ارتقاء دهید و لینک خروج SID را خواهد داشت.
توجه: شما برای هر قالبی که در فروم خود استفاده می کنید و لینک SID را ندارد نیازمند انجام این کار هستید.

در صورتی که پس از انجام تغییرات بالا هنوز قادر به خروج نیستید و از MyBB 1.2.10 استفاده می کنید لطفاً این کار را انجام دهید :

تنظیمات نادرست کوکی:
سومین دلیل می تواند به تنظیمات کوکی شما برگردد. همچنین، تنظیمات کوکی برای فروم تغییر کرده اند و در نتیجه دیگر با کوکی های ذخیره شده روی سیستم شما ارتباط برقرار نمی نماید به همین دلیل زمانی که روی خروج کلیک می نمایید، MyBB سعی دارد کوکی هایی را حذف نماید که وجود ندارند.
یا، شما تعدادی کوکی باقیمانده از فصل قبل (هنگامی که تنظیمات کوکی ها متفاوت بوده اند) دارید و همچنین تعدادی کوکی برای این فصل (با تنظیمات جدید کوکی). در این مورد، MyBB کوکی های جدید شما را حذف خواهد کرد ولی قدیمی ها را نمی تواند پاک نماید و بنابراین این گونه نشان داده می شود که نمی توانید خارج شوید.

لطفاً این درخواست کمک را ببینید: عدم توانایی در ورود یا عدم توانایی کوکی ها در یافتن تنظیمات کوکی شما.
در هر دو حالت، بهترین راه حل حذف کردن کوکی های مرورگر شماست.

منبع: مای بی بی ایران
این آموزش توسط امیر میرزاباقری از سایت مادر ترجمه شده است.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۶ صبح) ، suma.ir (۱۳۸۸/۱۲/۱، ۰۰:۳۸:۵۲ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۱۳:۳۷:۴۸ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۴:۵۰:۰۸ عصر) ، sajjadgame (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۵:۳۴:۰۲ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۸:۱۰:۰۴ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۱:۲۳:۲۰ صبح) ، shervin6623 (۱۳۹۰/۴/۲۲، ۱۱:۴۲:۲۶ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۱/۴/۷، ۰۹:۲۴:۰۹ صبح) ، motorola30 (۱۳۹۴/۱/۳۰، ۱۱:۱۹:۴۶ صبح)
به این مطلب هم توجه کنید:
کنترل پنل مدیریت > Show Thread Options < Usenet Style Thread View را No بزنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۰ صبح) ، suma.ir (۱۳۸۸/۱۲/۱، ۰۰:۳۸:۵۶ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۱۳:۳۷:۵۰ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۴:۵۰:۱۴ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۸/۲۵، ۱۶:۰۷:۳۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۱/۳۰، ۱۱:۱۹:۵۶ صبح)
با سلام.ببخشید که این پست را در جای خودش نمیزنم.من چند روز عضوم و این دومین یوزری است که ساختم ولی ایمیل فعال سازی برام ارسال نمیشه.و در جای دیگر که میخوام پست بزنم خطا میده.
لطفا یکی بگه آیا میشه بخشی که آواناز کاربر و سایر اطلاعاتش که معمولا به صورت افقی در بالا است.به صورت عمودی در سمت راست باشه.لطفا هرچه سریعتر بگید اگه میشه چی کار باید کنم.
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۱۳:۳۷:۴۰ عصر)
سرچ گنید لطفا"
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۱۸:۱۳:۳۹ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۱۳:۳۷:۵۳ عصر)
با سلام.از مدیریت خواهش می کنم کاربری من را فعال کند تا بتوانم در مکان های درست پست بزنم.هیچ ایمیل فعال سازی برای من ارسال نشده.
راستی ابزار مدیریت را باید در کجا نصب کرد.برای این موضوع حودم خیلی گشتم ولی پیدا نکردم پس اگه وجود داره لطفا لینکشا بزارین
[تصویر:  1.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۱۳:۳۷:۴۵ عصر)
سلام دوستان به یه مشکل عجیب برخورد کردم لطفا کمکم کنید
تو بخش مدیریت بعد از وارد شدن هنگامی که میخام به یه قسمتی برم منو اتوماتیک لاگ اوت میکنه نه پیغام خطا میده نه چیزی حتی اگه بعد از وارد شدن به مدیریت ، همون صفحه رو رفرش کنم بازم منو میندازه بیرون و باید دوباره لاگین کنم .Confused
لطفا کمکم کنید.به چیزیم تا جایی که یادمه دست نزده بودم یدفعه ای اینطوری شد.یکمی سرچ کردم دوستان گفته بودن از کوکی هاست ولی من بعد از تغییر کوکی و زدن دکمه ذخیره تغییرات لاگ اوت میشم و نمیتونم تغییرات رو ذخیره کنم چطوری تغییراتو تو این طور موارد باید ذخیره کرد عملا هیچ کاری نمیتونم بکنم کمکم کنیدHuh
پاسخ
کوکی هاتون رو درست کنید Heart اولین ارسال رو بخونین با توجه .... Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسطmahdi.sagga (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۱۶:۵۶:۴۲ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۱:۴۳:۳۴ عصر)
(۱۳۸۹/۱۰/۵، ۲۰:۲۶:۱۷ عصر)nourooz نوشته است: با سلام.از مدیریت خواهش می کنم کاربری من را فعال کند تا بتوانم در مکان های درست پست بزنم.هیچ ایمیل فعال سازی برای من ارسال نشده.

بخاطر این شما نمیتونید پست بزنید که در تالار مای بی بی 1.6 در تمامی انجمن هاش مدیریت فقط به بعضی از گروه ها اجازه ارسال جدید داده یعنی کاربری که فقط تو گروه کاربر سایت هست نمیتونه در تالار 1.6 پستی ارسال کنه شما باید در تالار های ارتباط با شما ارسال جدید بزنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۱:۴۳:۲۹ عصر)
سلام به تمامی دوستان

متاسفانه من جدیدا به یه مشکل عجیب بر خورد کردم .وقتی توی mybbعضو میشوم و لاگین میکنم تو صحفه اصلی منو جزو انلاین نشون نمیده و وقتی میرم تو یه قسمت دوباره کنترل پنل کاربری میاد و منو کاربر نشون میده و وقتی هم میخوام خارج بشوم دوباره میزنه خارج شدید و واقعا خارج میشوم ولی دوباره تو مروگر کنترل پنل کاربری هست و منو نشون میده و اگر دوباره خارج بشوم صحفه قبل از عضویت منوو بهم نشون میده . با فایر فاکس رفتم نشد. با اینترنت اکسپلورر رفتم مشکل داشت . دیگه قاطی کردم . کوکی ها و کش ها رو هم پاک کردم . نشد
رفتم ویندوز دوم رو که تو درایو Dبود رو دوباره نصب کردم بازم نشد.؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuh

مشکل از انجمن نیست . تو بعضی از انجمن ها هم این مشکل رو ندارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
سلام دوستان .

ببخشید . کسی نبود یه کمک کوچلو به ما بکنه ؟
HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان