هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کندی پرینت رنگی بعد از تعویض کارت گرافیک
سلام . من چند روز پیش کرات گرافیکم را که gforce 8600 gt بود به ati radeon hd 5400 series ارتقا دادم ولی از موقع به بعد وقتی میخواهم پرینت رنگی بگریم سیستمم تا دو دقیقه در قسمت پرینت رنگی هنگ میکنه یعنی به طور واضح تر وقتی برای پرینت میرم روی پرینتر رنگی کلیک میکنم فقط در قسمت پنرجه تنظیمات پرینت سیستم هنگ میکنه و در دیگر قسمت های ویندوز مشکلی ندارم البته بعد از دو دقیقه مشکل حل میشه . در ضمن سیستم مانیتورنیگ پرینت هم دیگه کار نمکینه میخواستم بپرسم آیا مشکل ست افزاری هست یا با نصب یه ونیدوز دیگه حل میشه . چون شغل من کافی نت هست نصب ویندوز خیلی برام سخته باید نصف روز درب مغازه را تعطیل کنم . مشخصات پرینتر هم epson 1410 هستش.
پاسخ
خب داداش یه پرینتر جدید تعریف کن
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۴۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۱۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۲۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داغ داغ: مشخصات کارت گرافیک GeForce X80 TI و GeForce X80 TITAN انویدیا منتشر شد shayans2 0 970 ۱۳۹۵/۱/۳، ۱۸:۲۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: shayans2
  کارت‌های گرافیک جدید MSI GTX 950 به کانکتور تغذیه نیاز ندارند، چرا AMD نمی‌تواند چنی shayans2 0 1,015 ۱۳۹۵/۱/۳، ۱۸:۱۹:۲۴ عصر
  اجرای بازی‌ها بدون داشتن کارت گرافیک دیگر رویا نیست! shayans2 0 1,077 ۱۳۹۴/۱۲/۱۲، ۱۳:۲۳:۳۴ عصر
  آیا این کارت گرافیک دو هسته‌ای Fury X2 است یا AMD همه را سر کار گذاشته است؟ shayans2 0 1,095 ۱۳۹۴/۱۲/۱۰، ۱۵:۰۴:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان