هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل واضح تر بر کپی برداری از ترجمه مای بی بی ایران
سلام دوستان من نمیخواستم این پست را بزنم ولی حیفم اومد که واقعا که اینا دارند میگند خودشون ترجمه کردن. شما می گید از پایه ترجمه کردید و از روی ترجمه ما بی بی ایران کلمات را عوض نکردید با دیدن این پست اون موقع معلوم میشه که مرجع متخلف کیه من رفت تو صفحه اسناد راهنمایی مای بی بی اسکین دیدم یادشون رفته ترجمه اون بخش را عوض کنند . خوب اگر از پایه ترجمه می کردند قانون نباید اسمی از مای بی بی ایران توی اون صفحه دیده میشد چون در نسخه اصلی (انگلیسی) که از سایت مادر دانلود میشه اسمی از ما بی بی ایران نیست . پس اینا از روی ترجمه مای بی بی ایران ترجمه کردن . من برای اینکه بعدش نگن اینا خودشون درست کردن از اون قسمت در سایت خودشون فیلم گرفتم .
آدرس قسمت موجود اگر به اسناد راهنما در سایت مای بی بی اسکین برید در قسمت مای کد ها می تونید فیلمی که من گذاشتم را با اون صفحه مقایسه کنید البته شاید اونا الان پست را ببین و درستش کنند ولی خوب پک ترجمشون موجود هستش و فیلم هم کاملا واضح هست ولی به دلیل راحت دریافت کردن یه کم کیفیتش را پایین اوردم البته به دلیل اینکه ادرس سایت توسط مای بی بی ایران فیلتر شده مجبور شدم آدرس را در حالت کد و با فاصله قرار بدم برای دیدن حروفی که فاصله داره را بهم بچسبونید
کد php:
http://m y b b s k i n.ir/misc.php?action=help&hid=7 

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   1.zip (اندازه: 2.77 MB / تعداد دفعات دریافت: 81)
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۲۱:۱۶ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۲۴:۲۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۲۵:۲۳ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۳۴:۰۵ صبح) ، sidebyside (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۳۹:۳۰ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۱۰:۰۷ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۴۹:۴۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۵۵:۴۶ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۱۷:۳۹ عصر) ، mahdionline (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۰:۲۸:۴۷ صبح) ، mmnp (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۴:۳۹:۵۰ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۴۴:۳۷ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۸:۴۱:۱۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۳۲:۳۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۴۶ صبح) ، MyBulletian (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۲:۲۷:۱۵ عصر)
سلام همگان من هم یک چیز جالب پیدا کردم که اصل قضیه استش فک کنم عجب-------- صورت میگیرد
ویرایش توسط doodoo

1
2
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۲۵:۲۷ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۳۴:۰۷ صبح) ، عبدالرحمن (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۳۶:۵۱ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۵۱:۵۷ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۰:۲۹:۰۳ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۴۶:۳۰ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۸:۴۱:۱۴ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۴۸ صبح)
اي واي من !!!
سوتي بالاتر از اين!!

فكر نكنم ديگه روش بشه سرشو بالا نگه داره!
يكي نيست بگه آخه مگه مجبوري.!!Huh
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۴۱:۳۸ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۴۱:۳۹ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۵۱:۴۹ صبح) ، mahdionline (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۰:۲۸:۵۲ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۴۷:۳۱ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۸:۴۱:۱۸ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۵۰ صبح)
بهتر نیست بجای این کارا مشکلات کاربران رو پیگیری کنید Dodgy
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۴۱:۲۹ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۴۲:۵۹ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۸:۴۱:۲۰ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۵۳ صبح)
(۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۳۸:۴۱ صبح)عبدالرحمن نوشته است: بهتر نیست بجای این کارا مشکلات کاربران رو پیگیری کنید Dodgy

چرا دوست عزیز ولی وقتی قبول نمی کنند باید سند رو کرد وقتی می گند ما خودمون ترجمه کردیم ...
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۴۸:۳۳ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۶:۵۰:۲۱ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۵۰:۱۸ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۸:۴۱:۲۵ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۵۵ صبح)
نمیخواستم دوباره حرفی بزنم ولی برای اثبات حرف های دوستمون و مدارک دیگه باید بگم تا مهد کودکشون رو جمع کنند و دیگه به مای بی بی ایران نگن مرجع متخلف !
دوستان با مدارکی که جدیدا و قبلا رو شده شما قضاوت کنید چه کسی متخلف است !

جالبه حتی , یا ' ' ها فاصله ها در متن هم شبیه هم هست به عبارتی مو نمیزند !
جالب ترش اینه صفحه جستجو رو هم نگاهی بیندازید !

اگر کمی بنگرید خیلی بیشتر هم مدرک پیدا میکنید که پارسی ساز را خودشان ارائه نکرده اند بلکه پارسی ساز مای بی بی ایران را ....

فکر میکنم به همین خاطر هم هست که اونا هم اسم خودشان را گذاشتن پشتیبانی پارسی Big Grin

مگر نه اونا هم مثل .... از پارسی ساز غلامیان استفاده میکردند و مینوشتن پشتیبانی ف ارسی

نقل‌قول: دروغ گویان
تنها بر گورستان مردگان و خاکسترزار خاموشان
حکومت خواهند کرد
(کوروش کبیر)

همینو بس موفق باشید دوستان آریایی
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطirrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۷:۰۰:۲۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۷:۲۵:۳۳ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۱۲:۰۶ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۵۲:۳۷ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۹:۲۲:۳۵ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۹:۴۲:۰۶ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۳۲:۴۲ عصر) ، mahdionline (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۰:۲۹:۱۲ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۴۸:۱۴ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۸:۴۲:۳۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۳۴:۳۰ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۵۹ صبح)
جالبترش اینکه همین الان ویرایشش کردند . به نظر من اینا هر مدرکی براشون رو بشه یه دلیلی میارند . خودشون یکبار فیلم را ببنید معلوم میشه لحظه که فیلم گرفته شده در فوتر سایت کپی رایت سایت خودشون هست ولی در صفحه راهنما اسم مای بی بی ایران اونقوت چطور ترجمه کرده ؟ خدا می دونهHuh
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۵۵:۱۸ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۸:۵۵:۳۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۹:۰۰:۲۵ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۰۹:۱۸:۳۷ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۱:۰۹:۵۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۲:۲۱:۱۵ عصر) ، mahdionline (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۰:۲۹:۲۰ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۵۰:۴۵ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۸:۴۳:۲۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۳۴:۴۵ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۷:۰۰ صبح)
جالب بود.

مشکلشون اینجاست که با یک آبکش مواجه شدن که هر سوراخی شو که می بندن، از یک جایی دیگش در میره.

همون روز که برای بار اول دستشون رو شد، ظرف چند دقیقه از ایجاد پست رسوایی در سایت خودشون، اومدن

اون 2 تا ایراد را درست کردند.

(بنظر شما چه کسی دسترسی به هاست داره که می تونه در فایل زبان تغییر ایجاد کنه؟

اگر از اون ها بپرسید حتما می گن : ما چون به همه اعتماد داریم، رمز هاست را به همه دادیم و هر کسی

می تونسته این کار را کرده باشه الا مدیران اسکینExclamation)

الان هم که اومدن یک تاپیک زدن که در واقع بیان کارهاشون را استدلال کنند، انقدر بی محتوا هست

حرفاشون که فقط همون جا مطرح کردن.

باور کنید اگر فقط یک دونه از این مدارکی که توی این چند روز علیه کارشون توی مای بی بی رو شد براش استدلالی داشتند، ولو اینکه مجبور بشن 20 تا آی دی بسازن و هر کدوم فقط اندازه 1 پست

دوام داشته باشه، این کار را می کردن و توی بوق و کرنا انعکاسش می دادن.

ولی خب گندمی ندارند که توی آسیاب بکوبن.

کسایی که هنوز یک کلمه فارسی را درست نمی تونند بکار ببرند، نشستند از اول ترجمه کردند!

کی باورش میشه ؟! حتما کاربران جدیدی که تازه این سیستم را انتخاب کردن و اون ها هم دیر یا زود

با دیدن این تاپیک ها، به همه چیز در آینده پی می برند.

آدرس زیر را یک نگاهی بندازید : " فکر کنم تا زمان دیدن شما، اون را پاک کردن"

هنوز فرق کلمه متخلف با مختلف را نمی دونند.

[تصویر:  aam4zve7z7c4rac6fjx.jpg]

همون روز که من را بن کردند بابت این تاپیک :

http://community.mybbiran.com/thread-107...l#pid88614

فرداش مدیر مای بی بی ساپورت اومد من را از حالت بن خارج کرد، راستش تعجب کردم ولی به چند ساعت نکشید

که هدفش معلوم شد، اومده بود یک متنی نوشته بود و سعی داشت منو تحریک کنه که اون متن را توی

مای بی بی ایران بذارم تا ابهت پوشالی خودش را نشون بده.

بنده خدا فکر کرده بود ما هم مثل خودش بچه هستیم و یکی دو روز صبر کرد و وقتی از اینکه من جوابش پیامش را

ندادم یا نیومدم اون را توی مای بی بی ایران انعکاس بدم، زورش اومد و مجددا بن کرد.

و یک نکته اینکه اومده بود پستی که عکسش را اینجا گذاشته بودم :

http://community.mybbiran.com/thread-107...l#pid88638

را پاک کرده بود که مبادا ردپایی ازشون باقی بمونه.

این کاراشون یعنی اینکه به کارهای خودشون هم اعتقاد ندارند یا بعضی حرفاشون انقدر نسنجیده هست

که خجالتشون میشه در آرشیو باقی بمونه و مورد قضاوت آیندگان قرار بگیره.

افق دیدشون همین قدر هست و کاریش هم نمیشه کرد.

بگذریم، حرف زیاد هست، فقط به مدیر مای بی بی ا س ک ی ن اینو می گم، دوست عزیز بجای استفاده

مجدد و ابزاری از دین:

http://mybbskin.ir/Thread-در-رابطه-با-حر...55#pid4655

نقل‌قول: به جای اینکار ها به این فکر کنند به این فکر کنند که دارن نشون میدن جلوی همین کسایی که
دارند کودک خطابشون میکنند پرچم سفید درمیارند و نشون میدند که شکست خوردند
این رفتار ها جز ضعف چیزی نیست

ما ترسی نداریم مگر از خدا
و همان ایه ی شریفه:

و مكروا و مکر الله والله خير الماكرين .(1)

و آنان دست به فريب زدند و خدا هم مكر كرد و خداوند بهترين مكر كنندگان است .

یعنی خداوند مکر مکرکنندگان را به خودشان باز میگرداند

برو این قسمت از سایت ایران تالک را نگاه کن تا بعدا نگن اگر پارسی ساز را

خودت نوشتی و همه این موارد را تهمت می دونی، پس چرا رد پای استدلالات مای بی بی ایران هنوز

توی اون سایت هست :

[تصویر:  0ag7yvwg5181x7ugzi.jpg]

در فیلم 49 ثانیه ای زیر که 4 تا فریم بیستر نیست :

فریم اول : چی بگم!

فریم دوم : در سایت ایران تالک به موضوعی امتیاز داده میشه و بعد دکمه F5 زده میشه تا نتیجه امتیاز مشخص بشه

همون طور که می بینید، مطابق ترجمه مای بی بی ایران، کلمه " امتیازات " اینجوری " امیتازات " نمایش

داده میشه.

فریم سوم : جواب فریم اول

فریم چهارم : ...

این فیلم را امروز گرفتم و گذاشتم تا بلکه یک خورده خجالت بکشن و نگه مدیرشون :

[تصویر:  5q20qr10x0w8cyr9tri.jpg]

و مدیران سایت هم از ذوقشون براش تشکر بزنند.

از عمدا از تاپیکی فیلم گرفتم که مربوط به بازی های یورو 2012 هست چون می دونستم اگر استناد به تاریخ سیستم بشه

می گن اون را دستکاری کردند.

البته از این ها بعید نیست بگن، یورو 2012 اوایل که اسکین افتتاح شده برگزار شد و الان دارن پخش مجدد می کن و این

توطئه ای برای خراب کردن ما هست، چون چشم پیشرفت ما را ندارندExclamation
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۲۰:۲۲ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۲۸:۳۸ عصر) ، khp (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۵۱:۱۹ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۴:۰۵:۲۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۲۱:۵۷:۰۹ عصر) ، mahdionline (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۰:۲۹:۲۵ صبح) ، look4ever (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۴:۰۴:۰۸ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۵۲:۰۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۴۴:۳۳ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۰۰:۳۶:۳۷ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۷:۰۵ صبح)
درود
یعنی هیچی اون مختلف نمیشه

نه یه جا نه دو جا 50 جا نوشته مختلف !!!!!! لوووووووول

اما به دل نگیرین مسلما اشتباه تایپی بوده !!!!! لوووول !

با این که واقعا از روز اول نمیخواستم وارد این بحث ها بشم چند خط هم من مینویسم :دی

نقل قول از مدیر ارشد مرجع مختلف :دی

از امروز چشم روی حرفشون میبندیم و با قدرت و پشتکار به بررسی مشکلات کاربران ، ایجاد کارهای جدید ، موفقیت های روز افزون این مرجع رو ارتقا میدیم

جواب بنده :

خوب بگید قبول کردید که پارسی ساز کپی اینجا بوده الانم حرفی ندارید بزنید پس تصمیم گرفتین به اینکه نادیده بگیرین

نادیده بگیرین و خوش باشین Big Grin

نقل :

خوبی ما این است حتی اگر حرفی میزنیم با یوزر خودمان میزنیم

ما که امیدواریم همونطور باشه ! نه اینکه 10 تا یوزر بسازیم به خودمون اعتبار بدیم یا ....

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۴:۱۸:۱۱ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۴:۱۹:۰۵ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۲۱:۵۷:۲۷ عصر) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۲۳:۰۲:۰۳ عصر) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۵۲:۲۲ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۴۵:۳۵ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۰۰:۳۶:۵۹ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۷:۰۷ صبح)
با سلام دوستان . با اینکه هنوز رو حرف خودشون پافشارند و میگند فلیمی که گذاشته شد برای زمانی بوده که از پارسی سازی مای بی بی ایران استفاده میکردند ولی من به مدیران اون سایت از جمله آقای رضان وطن پور همین جا عرض عرض میکنم این پست را بخونند و فایل ضمیمه را دانلود کنند بعدا دوباره نگند این برای قبل بوده . الان از سایت خود ایشون که در به نام جوان ایرانی هستش از قسمت اسناد فیلم گرفتم و بازم مانند پشتیبانیشون ترجمه ی و اسم مای بی بی ایران موجود بود . در ضمن اگر به قسمت بالای صفحه نگاه کنند متوجه میشوند وقتی من داشتم این فیلم را میگرفتم در تب های مرورگر من همزمان عنوان همین تاپیک معلوم هست یعنی من بعد از این تاپیک از سایت ایشون فیلم گرفتم اینم آدرس سایت ایشون

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   2.zip (اندازه: 2.96 MB / تعداد دفعات دریافت: 10)
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۲۳:۰۲:۳۴ عصر) ، mahdionline (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۰:۲۹:۲۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۳:۳۹:۰۵ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۵۳:۱۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۴۶:۰۹ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۷:۱۰ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان