هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل واضح تر بر کپی برداری از ترجمه مای بی بی ایران
سلام و خسته نباشید

ببخشید من بسیار گیج شدم و نمیدونم چی بگم

از یجا اون سایت شما گفتید میگید دزده اون سایت ,سایت دیگه رو دزد اعلام میکنه و من حالا موندم کدوم ها دزدند؟
کدوما دزد نیستند واقعا یکم گیج کننده ست نمیدونم والا
انجمن تفریحی شکلاتی|پر امکانات ترین انجمن |لینک انجمن
به مای بی بی ایران بازگشتم پاسخگوی همه ی سوالات Blush
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۲:۲۳:۱۷ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۳:۰۸:۵۰ عصر)
نقل‌قول: کسی که کاربری را به خاطر استفاده از پلاگین مرجع دیگر محروم کند قطعا خودش را ضعیف می بیند
کاربر مختار است در هر سایتی فعال باشد و هر پلاگینی را نصب کند

تشخیص با خود شماست ... ارجع تر را انتخاب کنید . کامل تر را انتخاب کنید.
ولی واقعا من بارها راجع به دزدی های کثیر m**skin شنیدم و دیدم

کسی که نتونه یه خط کد بنویسه و استایل انجمنش پر از کدهای ریپ شده باشه
نمیتونه پشتیبانی داشته باشه که هیچ ، می بایست از طریق راه های قانونی مورد بازخواست قرار گیرد

قوانین همین سایتو مطالعه کردید؟
استفاده از پسوند های دزد و.... بدون اطمینان از صحت در این سایت مجاز نیست؟
میدونید چرا؟ چون پیگرد قانونی داره. من از پست شما به درخواست مدیریت محترم پرینت گرفتم و امیدوارم اگر پیگیری قانونی کردن بتونید برای صحت ادعاتون مدارکی رو ارائه کنید در غیراینصورت باید منتظر ائاده حیثیت ما باشید

شما انگار یادتون رفته الان جزو تیم مدیرای یک کودک 13 ساله یزدی تبار هستید که ما از سایتمون به خاطر کلاهبرداری و دزدی پرتش کردیم بیرون
همون کسی که بک اپ سایت mybb*skin رو دزدید و چندمیلیون کلاهبرداری کرده. همونجایی که الان توش قالب ملت مترو و اتوبوس و مینی بوس ریپ شده از ویبولتین میفروشید چندصدهزارتومن.دوست عزیز فکر کردید با زدن یک قالب برای اینجا که پر از باگ و مشکلات هست آن هم با ریپ از جاهای دیگر
توانایی لازم برای اعلام نظر درمورد جایی رو دارید که وقتی شما تو بلاگفا وبلاگ میزدین داشت این سیستم رو پشتیبانی میکرد؟

دوست عزیز دزد اصلی امثال شما بچه 17 و 16 ساله هستند که با ریپ
امکانات قالب های ویبولتین میلونی پول به جیب میزنند و ابروی سیستمو بردین
البته باید هم کسی که جز ریپ کار دیگری بلدی نیست به شنیده بسنده کند و از روی بغض و کینه نظر بدهد
بنده یکی از مدیرای این تیمم . خدارو شکر میکنم که فعالیت رایگان این تیم باعث شده
کار دزدهایی مثل شما کساد بشه
و خدارو شکر میکنم قالب جدید تمام مای بی بی این سایت باعث شده شماها
این تاپیکو بیارید بالا - این تاپیک هم متعلق به زمانی است که کودک 13 ساله ای که الان شریک دزدی های شماست پارسی ساز اسکین رو لکه دار کرد با دزدی

درهرصورت طبق صحبتایی که بنده با اقای زنگنه و کریم زاده داشتم
رابطه دو پشتیبانی همیشه خوب بوده و خواهد ماند
با این حرکات و بچه بازی ها و بی تربیتی ها کاری از پیش نخواهید برد

به زودی هم خود شما " اقای مهدی کریمی " به خاطر دزدی هایی که از سایت ما کردید
به همراه فیک یوزراتون مورد پیگرد قانونی قرار میگره
" نقل قول از خود مدیریت تیم "
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۲:۲۵:۳۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۲:۴۷:۵۹ عصر)
دوستان بهتره چه به صورت مستقیم و غیر مستقیم به هم بی احترامی نکنیم و منطقی تر حرف بزنیم.

شما نسبت به چیزی که فکر میکنی انتخاب کن.یه سری پلاگین ها توی این انجمن مطرح نشدن.مثل ckeditor.
یکی درخواست کرده بود اما گفتن که توی این انجمن پشتیبانی نمیشه.ما هم پی قضیه رو نگرفتیم.حتما مدیران صلاح دونستن که این رو ندادن.(شاید ناسازگاری عجیبی داشته یا باگ داشته یاهرچیز دیگه ای وگرنه بعد از گذشت این همه مدت معرفی میکردنش توی اینجا)
بازم میتونید از طریق پیغام خصوصی بپرسید یا یک تاپیک جدا گانه در این مورد درست کنید.

از نظر من خودتون بسنجید که کدوم انجمن دارای پک ها و پلاگین های مناسب و خوب هست از اون استفاده کنید.

بعضیا فقط دوست دارن به امکانات اضافه کنن اونم به هر کاری شده دست میزنن.مثلا ادیتور وینگزج Big Grin نویسنده سیمون تغییراتی داده و گرافیکش رو عالی و پیشرفتش کرده.اما فکر کنم در اثر اشتباهاتی در ترجمه کردن این آسیب دیده و دچار ارور میشه توی پنل.و هر ارور میتونه یه خطر بزرگ بشه برای هک کردن.
این ادیتور که ایشون نوشتن رو من اینجا ندیدم.

پس شما نسبت به خواسته و ارزش یابی کردن پشتیبانی ها بهشون روی بیارید.

یا میتونید از نظر گرافیک از یک انجمن استفاده کنید که محور کارش گرافیکی باشه و از نظر هسته و پلاگین از یک انجمن دیگه.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطkami (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۳:۰۶:۰۲ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۳:۰۶:۱۳ عصر)
درود

مای بی بی ایران جزو 5 سایت برتر جهان در حیطه پشتیبانی از سیستم مای بی بی است.

زمانی که مای بی بی ایران شروع به کار کرد انجمن ساز های رایگان زیادی بودند از جمله PHPBB ، SMF ، EFA و...

اما به دلیل سیاست های ما در تبدیل MyBB به محبوب ترین انجمن ساز رایگان در ایران، همه انجمن ساز های دیگر یکی پس از دیگری از این عرصه خارج شدند.

در این بین کاربرانی بودند که در مای بی بی ایران بزرگ شدند و چیز های زیادی یاد گرفتند و فکر کردند که می توانند خودی نشان دهند و مستقل شوند و به همین دلیل چند انجمن پشتیبانی سر از تخم درآورد.

خیلی از این دوستان همون افرادی بودند که فرق مای بی بی با مای بِی بی رو نمیدونستند.

در تنها فارسی سازی که علامت نگارشی رعایت شده فارسی ساز مای بی بی ایران است و ترجمه ها کاملا مشخص است برخی از دوستان رفتند و برخی کلمات رو عوض کردند و گفتند خودمان ترجمه کردیم برخی از دوستان رفتند گفتند که این فارسی ساز برای فلان گروهه که 20 سال پیش منقرض شده و حالا داریم توسعه اش میدیم در حالی که اثبات این مورد که همه این ها از فارسی ساز مای بی بی ایران استفاده می کنند زیاد هم سخت نیست.

این سایت و فعالیت آن تحت عنوان یک شرکت و با شماره رسمی قرار دارد و هر زمان، برای حتی کپی کردن یک جمله امکان پیگیری وجود دارد. ولی با توجه به اینکه بسیاری از دوستان هنوز به سن قانونی نرسیده اند و اینکه ما ترجیح می دهیم با این کار سرگرم شوند تا اینکه سیگاری شوند برخوردی نکردیم.

بنده تا حالا به هیچ کدوم از این سایت ها مراجعه نکردم و لینک هاشو دوستان به من منتقل می کنند و مطالب بسیار زیادی از کپی برداری های کاملا مشخص رو لینک می کنند.

واقعیات اینکه که ما خودمونو درگیر نمی کنیم چون:
آدم های خرده پا، آبروشون در گرو ریختن آبروی آدمای دیگست...

پیروز باشید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۳:۰۹:۳۹ عصر) ، kami (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۳:۱۱:۵۴ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۳:۱۵:۵۳ عصر) ، Amin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۰۰:۴۵:۱۸ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۳/۱/۲۰، ۱۴:۰۱:۴۷ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۳/۱۲/۲۴، ۰۰:۱۶:۰۱ صبح)
واقعیات اینکه که ما خودمونو درگیر نمی کنیم چون:
آدم های خرده پا، آبروشون در گرو ریختن آبروی آدمای دیگست...

این جمله را باید با طلا نوشت
واقعا عالی

اقای نجفی پور درجریانید که این کودک درحال حاضر هرهفته یک یوزر اینجا میسازد
و حاشیه راه می اندازد بر علیه اسکین همان کسی است که قسمتی از
پارسی ساز مارا از روی شما کپی کرد

ولی بنده از همینجا از طرف کل تیم عرض میکنم
تمامی نواقص و.... هرچه سریعتر رفع خواهند شد
اصلا به همین خاطر است ما درمورد پارسی ساز سختگیری نداریم
و از کاربرای مای بی بی ایران مثل کاربران خودمون پشتیبانی میکنیم
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۳:۱۵:۵۶ عصر)
واقعا واسه بعضیا متاسفم !
من جایی که دزد هست عضو نمیشم !

شما اگه توان داشتید قالب سایت خودتون رو بروز میکردی

وقتی شما هیچی ندارید دقیقا ازکجاتون ریپ کردم
امیدوارم مستند بفرمایید
منتظر کدهای ریپ شدم هستم وگرنه ازتون شکایت خواهم کرد
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۰۰:۴۵:۴۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۰:۵۱:۱۴ صبح)
خودتو خوب میشناسی جناب خودم شاهدم شما و اون طفل 13 ساله چقدر پلاگین و قالب ریپ شده براشتین همون قالب ملت سبز رنگ که برداشته بودی مثلا طراحی کرده بودی با قیمت 160 تومن میفروختین بعد دیدین که دارین رسوا میشین اوردین پایین قیمت رو! حتما شکایت کن ببینم میتونی ثابت کنی یا نه که قالب ملت شما به عنوان مدرک استفاده میشه تا نگی من ریپ استفاده نمیکنم
www.resident-evil.org شریر مقیم
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۰:۵۱:۲۲ صبح)
درود

جناب Kami شما به دلیل توهین و اهانت به کاربران این سایت محروم شدید !

در ضمن ! سایت مای بی بی اسک*ین رو اصلا پیشنهاد نمیکنم ! چرا ؟ من 3 بار داخل این سایت عضو شدم قصد داشتم یکی از تاپیک ها را مشاهده کنم ! هر 3 بار بدون هیچ دلیلی بن شدم ! دلیل بن شدن هم : فیک یوزر :| و برو بچه جون جای دیگه دزدی کن :|
توضیحی دارید ؟؟؟؟
در ضمن جناب کریمی تایید میشوند ! فکر نمیکنیم شما قالبی داشته باشید که ارزش ریپ کردن رو داشته باشد !
 سپاس شده توسطmellat (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۰۱:۰۶:۱۹ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۰:۵۱:۴۷ صبح) ، hasan2014 (۱۳۹۴/۱/۱۳، ۰۴:۰۶:۵۲ صبح)
اینجا فهمیدم ک حرفای گفته شده کاملا راست بوده متاسفانه
اگر توانایی رقابت داشتین اقدام ب تخریب نمیکردین
منتظر قالب های جدیدم هم باشید ، خودشما دریاهو10 بار
درخواست دادین براتون قالب بسازم
دوست من خدایی هم هست.

من هم همون قدر به کارهام اعتماد دارم که پاش بایستم
همین جا اعلام میکنم اگر کسی یک خط کد ریپ شده از طرف من داره قراربده

تمام
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

سپاس شده توسطAmin Yaghubi (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۰۱:۰۸:۰۹ صبح) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۰۱:۲۴:۰۵ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۰:۵۲:۰۸ صبح)
جالبه من حتی یک بار هم به شما پیشنهاد یه قالب رو ندادم اصلا هیچوقت هم اینکارو نمیکنم همون خدایی که میگی شاهده یه بار هم بهت سفارش قالب ندادم بچه جون
www.resident-evil.org شریر مقیم
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۰:۵۲:۱۵ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان