هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل واضح تر بر کپی برداری از ترجمه مای بی بی ایران
خب خب خب
درود
نوبتم باشه نوبت منه
امروز 13/06/2012
جای بسی شگرف هست چرا چون
اینها متاسفانه کسانی جز ادمهای بی سواد نیستند دلیل داره میگما الکی حرف نمیزنم
دلیل
مدیر ارشدشون که واقعا سوادی ندارد
اینطور میگوید: این فیلم مال زمانی هست که ما از پارسی ساز متخلف( نه مختلف) استفاده میکردیم
یکم فقط یکم دروغ نگیم یکمم با سواد کار کنیم چرا چون من با دلیل بهتون اثبات میکنم حال شات حرف ایشون(پیوست شده)
حالا بریم سرغ سند

دوستان فیلم پست اول را دانلود کنند گوشه سمت چپ بالا نوشته شده زمان کنونی 12/06/2012 باتوجه به اینکه امروز 13/06/2012
متوجه میشیم که مرجع فوق دروغ گفتند و در زمان حاضر ایشون از پارسی ساز ما استفاده میکنند
جای تعجب که مدیران انقدر بیسواد میشوندHuhHuh
البته دیگه همه میدونند که بیسواد هستند
نکته جالب ای پی بنده را بستند Big GrinTongue
با اینکار خوشحالم کردند
اینقدر دروغ نگین بیاین پینوکیو رو درس عبرت کنیم
Big GrinTongue

بازرس دودو در خدمتBig GrinTongueWinkHeart

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسطirrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۲۳:۲۷:۳۵ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۰:۴۷:۴۱ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۳:۴۵:۴۸ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۵۵:۴۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۴۷:۲۸ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۳۳ صبح)
دوستان جالب بود . من از شنبه یا یکشنبه فعالیتم رو شروع میکنم . منتظر یک رونمایی تماشایی باشید که دیگه بالاتر از اون مدرکی نیست..........
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۱:۳۰:۲۰ صبح) ، the wolf (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۱:۴۷:۴۰ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۳:۴۳:۵۸ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۴، ۰۳:۵۳:۲۷ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۵۵:۵۷ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۲۷ صبح)
خب دوستان چون من قول داده بودم به یک افشاگری دیگر.
فکر کنم تمام دلایل در مورد کپی بودن ترجمه گفته شده اما دقت داشته باشید که ترجمه پلاگین ها نیز ممکن است کپی باشد.
فیلم زیر گویای کپی بودن یک پلاگین از ترجمه های مای بی بی ایران می باشد (بک لینک فعال مای بی بی ایران)

.zip   Mobile.zip (اندازه: 1.88 MB / تعداد دفعات دریافت: 23)

مسلما دوستان آشنا به قالب های مای بی بی هم میدانند که قالب این سایت قالب Nesil می باشد که فقط تغییر رنگ پیدا کرده .! اما کپی رایتش.......

این پست من اعلام دشمنی با شخص و فرد خاصی نیست و صرفا برای آگاه سازی و رسیدن به حقیقت است چون من خودم به خاطر تغییر کپی رایت از یکی از همین مرجع ها ببیرون آمدم!

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۴:۳۲:۴۵ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۵۶:۱۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۴۸:۰۴ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۲۵ صبح)
این هم 2 سایتی که دارن از پارسی ساز به اصطلاح اسکین استفاده میکنند ! (که در حقیقت یک کپی برداری است )
[تصویر:  oyy55131skfvm9l6zlt2.jpg]
[تصویر:  t0tz0ri13sq0nw6wxk61.jpg]
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۴:۵۸:۲۵ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۵:۰۹:۳۵ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۵۶:۴۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۴۸:۲۳ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۲۳ صبح)
بیخیال دوستان این جماعت اونقدر غرق در حماقتن که هیچ مدرکی رو قبول نمیکنن و با اراجیف سعی دارن کاربرانشون رو فریب بدن ولی فریبکاری تا کی؟ خودشون هم میتونن فریب بدن؟؟ اینا حتی برای بالا رفتن بازدید و ترافیکشون کد auto refresh گذاشتن که هر 30 ثانیه یک بار صفحه بارگذاری بشه. اینا به خودشون رحم نمیکنن به کاربراشون رحم میکنن؟؟Big Grin
دیگه هم وقت با ارزشتون رو صرف تهیه و انتشار مدرک تازه نکنید. کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو زده بخواب نوچWink
موفق باشینHeart
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۴:۵۲:۲۴ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۴:۵۷:۴۰ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۵:۰۹:۲۳ صبح) ، Hamid_0311 (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۱۶:۱۳ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۳/۲۷، ۰۷:۵۶:۵۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۳:۴۸:۴۸ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۲۰ صبح)
خداييش روشون سنگ پا قزوينه! انصافا هركي بود تا الان سه بار در سايتو تخته كرده بود رفته بود اينا تاپيك ميزنن انكار هم ميكنن Big Grin حداقل خودتونو ميزديد به اون راه كه اين تاپيكو نديديد Big Grin

و ابته يك موضوع ديگه ، شما مگه معتقد نيستيد اينجا پشتيباني متخلف (نه مختلفBig Grin) ماي بي بي هست؟ پس چرا هر روز به اينجا سر ميزنيد؟ غير از براي كپي كردن موضوعات؟؟

تورو خدا دست برداريد! حداقل ديگه انكار نكنيد! يه عذر خواهي موثر تر نبود تا اينهمه انكار كه فقط آبروتونو برد؟

آقا بالاغيرتا اين يكي پستو كپي نكن Big Grin
 سپاس شده توسطMohammad-Mo (۱۳۹۱/۶/۳۱، ۱۱:۳۹:۲۱ صبح) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۰۵:۰۶:۱۸ صبح)
آقا خواهش میکنم تکلیف ما کاربرا رو مشخص کنید ، به خدا ما دنبال چیز دزدی نیستیم .
من چند تا پلاگین این ور دانلود میکنم لازمم باشه چند تا اون ور فقط توی همش عضوم ولی اینجا رو بیشتر قبول دارم .
بیاید چک کنید اگر که بنده پلاگین دزدی از کسی ناخواسته برداشتم بگه بنده پاکش میکنم ، واقعا دارم گیج میشم ، همه هم میخوان آدم رو بن کنند .
خواهش میکنم یک نفر یک توضیحی بده بگه تو کدوم سایت ها نباید فعالیت کنیم .
شرمنده من بازم تاپیک رو بالا آوردم .
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۱:۰۱:۲۴ صبح)
درود دوست عزیز شما هر پلاگینی بخواهید اینجا هست هر چی هم جای دیگه هست از همینجا برداشتند اونا حتی یک خط کد نمیتونند صحیح بنویسند اگر هم دیدید پلاگینی اینجا ترجمه نشده و جای دیگر قرار دارد مطمئن باشد اون پلاگین باگ دارد وگرنه قبل از اونا تیم مای بی بی ایران ترجمه کرده بود. همان طور که در پست اول تاپیک میبینید بعضی مراجع حتی به بارسی ساز اینجا هم رحم نکردند. دیگر چه میتوان گفت! شما کپی رایت مای بی بی را حذف نکنید کسی شما را بن نخواهد کرد.

موفق باشد
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۰:۵۵:۵۷ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۱۱:۰۱:۴۴ صبح)
هر پشتیبانی سیاست خاص خود را دارد.شما با عضویت در آن باید سیاست ها را بپذیرید.

ممکن است یک پشتیبانی با عضویت در دیگر پشتیبانی ها مخالفت داشته باشد یا نداشته باشد....

ولی عضویت همزمان در 2 پشتیبانی با سیاست نزدیک به هم امری غیر ممکن می باشد.

در خصوص اینکه در کدام فعالیت کنید مختارید ولی بهتر است خودتون محصولات پشتیبانی ها را سبک سنگین کنید
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۰:۳۳:۲۶ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۲:۲۳:۰۴ عصر)
کسی که کاربری را به خاطر استفاده از پلاگین مرجع دیگر محروم کند قطعا خودش را ضعیف می بیند
کاربر مختار است در هر سایتی فعال باشد و هر پلاگینی را نصب کند

تشخیص با خود شماست ... ارجع تر را انتخاب کنید . کامل تر را انتخاب کنید.
ولی واقعا من بارها راجع به دزدی های کثیر m**skin شنیدم و دیدم

کسی که نتونه یه خط کد بنویسه و استایل انجمنش پر از کدهای ریپ شده باشه
نمیتونه پشتیبانی داشته باشه که هیچ ، می بایست از طریق راه های قانونی مورد بازخواست قرار گیرد
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۰:۴۹:۳۳ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۰:۵۴:۴۴ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۸، ۲۲:۲۳:۰۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان