هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مهم در باره پلاگینExtra File Chatbox

درود
یک چند وقتی بود تو فکر این بودم که اگه بشه بتونم این پلاگین رو بهترین پلاگین چت باکس تو مای بی بی کنم که از همتای خودش یعنی پلاگینMyShoutbox کم نیارد به همین خاطر یک تاپیک ایجاد کردم که به موارد زیر رسیدگی کنیم
1_دوستان هر تغییری خواستند در پلاگین Extra File Chatbox بدهند به من بگند من برایشون ویرایش میکنم
2_هر ایده که به نظرتون رسید در همین تاپیک بگید در مورد این پلاگین تا اعمال بشه (برای اینکه بتونیم این پلاگین را کامل ترین پلاگین چت باکس کنیم)
خوب حالا
برخی از دوستان برای اینکه این پلاگین از نظر شکلک از همتای خودشMyShoutbox عقب تر بود اونو رها کردند
ولی این نوید میدم که 200 شکلک در چت باکس Extra File Chatbox گزاشتم و ویرایشش کردم برای عموم میزارم
اینجا دو مورد هستش یکی کسانی که تا حالا نصبش نکردند میتونند فایل ادیت شده را از لینک
http://community.mybbiran.com/thread-9380.html
دریافت کنند و نیازی به تغییر نداره دوستانی هم که داشتند
باید فایل زیر را دانلود کنند سپس در chatbox بعد جای گزین fcb_smilies کنید سپس شکلکها میایند اگر نیامدند یک بار دکمه حذف را بزنید و دوباره نصب و فعال کنید
امید وارم راضی باشین
فقط این شکلکها توسط سرور سایت
www.parsariya.com
میباشد
درضمن بزئدی در همین تاپیک شاهد ایده های جدید در این پلاگین باشید Wink

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   chatbox.zip (اندازه: 1.34 KB / تعداد دفعات دریافت: 78)
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسط-ALI- (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۳:۴۶:۳۹ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۳:۵۴:۵۶ صبح) ، GH@$EM (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۴:۱۵:۳۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۴:۵۹:۳۲ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۵:۲۲:۰۷ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۵:۴۱:۲۴ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۳/۲۱، ۰۵:۵۰:۱۶ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۶:۵۲:۱۴ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۰، ۱۵:۰۲:۴۶ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۳، ۰۹:۳۷:۳۳ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۴:۱۴:۴۶ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۵:۱۲:۰۴ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۵:۱۷:۳۶ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۸:۰۷:۱۲ عصر) ، iman13 (۱۳۹۱/۹/۲، ۱۶:۲۹:۱۲ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۲/۷، ۱۵:۳۵:۲۶ عصر)
با درود و خسته نباشید
چندتا نکته:
اولاً گذاشتم نه گزاشتم!!! توی تاپیک اصلاح بفرمایید، مثلاً اینجا داریم فارسی سازی مس کنیم دیگهBig Grin
امید وارم اشتباه است، امیدوارم سرهمهBig Grin
بزئدی ؟؟؟؟ منظورتون به زودی بوده؟؟؟؟Huh
بهتره بجای استفاده از کلمه نامفهوم پلاگین از کلمه فارسی "افزونه" استفاده بشه. بهتره مدیران این کلمه رو در کل سایت فیلتر کنن و به کلمه "افزونه" تغییر بدن
با سپاس
یا علی
انجمن داشتم که فعلاً حذف شد.اما بزودی دوباره راه اندازی می کنم
shamsipour.ir
درود
حق با شماست عجله ای شد معذرت میخوام
خوب دوست من مدیریت صلاح دونسته که پلاگین هم تو سایت باشه
پس نظر مدیریت ارجع تر از شما هستشWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

دو دو جان پیشنهاد میکنم قسمتی را که برای نوشتن کامنت هست را به پایین چت روم بیاورید ، و یک صفحه طراحی کنید که چت روم دران صفحه قرار بگیرید و شکل یک چت روم خوب را بگیرد البته اگر بتوانید از استایلهای یاهو مسنجر استفاده کنید خیلی شبیه هم خواهد شد
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۸/۴، ۱۸:۰۸:۴۵ عصر)
با سلام ببینید من کجا اشتباه کردم که هنوز تو انجمنم نشون نمیده
پوشه chatbox رو توی root آپلود کردم فایل پلاگینم تو پلاگین زباناروهم سر جای خودشون بعد از توی مدیر نصب و فعالش کردم بعد رفتم تو تنظیماتش تو قسمت آدرس chatbox آدرس هاست خودمو زدم http://xxx.com/chatbox و آدرس شکلکهاروهم http://xxx.com/fcb_smilies.txt دیگه به چیز دیگه ای دست نزدم بعد رفتم تو قسمت قالبها Index Page Templates/index
<html>
<head>
<title>{$mybb->settings['bbname']}</title>
{$headerinclude}
<script type="text/javascript">
<!--
lang.no_new_posts = "{$lang->no_new_posts}";
lang.click_mark_read = "{$lang->click_mark_read}";
// -->
</script>
</head>
<body>
{$header}
{$changfcb}
{$forums}
{$boardstats}

<dl class="forum_legend smalltext">
اینجام اون کلمه رو اضافه کردم ولی بازم نشون نمیده شما بگین من چیکار کنم اصلا پلاگین دیگه ام که تو index اسمشو مینویسم نشون نمیده میشه بگین مشکل از کجاست
mybb من نسخه 1610 هستش
سلام.
موقعی که متن یه خورده طولانی میشه ادامه رو نمی نویسه و به جاش سه نقطه میزنه باید از کجا درستش کنیم
نسخه 1.6 دیگه در این انجمن و انجمن مادر پشتیبانی نمیشه. به 1.8 بیاید و از پلاگین های موجود و معتبرش استفاده کنید. موضوع بسته شد×
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۰ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Sad مشکل پس از فیلترینگ با پلاگین Extra File Chatbox 3.6.0 what? 1 1,702 ۱۳۹۱/۸/۱۳، ۲۳:۳۴:۰۸ عصر
آخرین ارسال: what?

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان