هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با دو دليل محكم كپي برداري يكي از مرجع ها رو شد!
(۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۱:۱۶:۵۶ صبح)kamkar نوشته است: سلام؛

چرا پشتیبان های mybb همیشه به جون هم میفتن؟ یه mybb help هم بود همین جوری بود.

اون وقت، جوملا چندین پشتیبان داره که نه تنها هرکس کار خودشو میکنه، بلکه تکمیل کننده هم هستند.
مثلا جوملاپارسی خود هسته رو ترجمه کرده، جومینا فقط روی افزونه ها متمرکز شده و الی آخر.... چندین و چند سایت پارسی توی جوملا فعالیت میکنند.

توی mybb همیشه دعوا بین پشتیبان ها بوده و هنوز شاهدشم.

یکی میتونه با ذکر دلیل منطقی و موجه توضیح بده چرا!؟ چرا به جای توسعه بیشتر و بهتر در ایران، وقت صرف چیزهای پیش پا افتاده مثل این میشه و به هم توهین میشه؟

دوست من این یک مشکلی که هست که هیچ وقت حل نمیشه این شمکل من خودم قبلا مطرح کردم اما به جایی نرسید و قبل تر از من هم دوستان دیگه مطرح کرده بودن.
مشکل از پایه هست و باید مدیران تو رفتارشون تجدید نظر کنن
چند وقت پیش یکی از دوستان مطلبی زده بود که دزدی قالب که به پاوربولیتین بورد تهمت دزدی قالب زده بوده و به عوض اینکه مدیر محترم مای بی بی ایران بیاد و از این دوست محترممون دفاع کنه اومد و گفت به جایی نمیرسه،که اینکارش کاملا دور از جوانمردی و انصاف و من واقعا تاسف خوردم که یک مدیر چرا باید اینجوری باشه
مدیر محترم مای بی بی ایران فکر نمیکنه که خودش هم اولا اینجوری بوده و کم کم به اینجا رسیده و باید از بقیه هم حمایت کنه
ما ایرانی هستیم باید پشتیبان هم باشیم نه اینکه بیایم بقیه رو خراب کنیم
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۳:۵۲:۰۱ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۱:۴۴:۱۷ صبح)
وقتی فرهنگ کاری در کسی نباشه، و کاری رو شروع کنه میشه این آش شله قلم کاری که میبینی !!!
خب من نمیفهمم!

mybbiran بهتر از همه، توی مرجع اصلی پلاگینی پیدا نمیکنم که فارسی نشده باشه، بعضی اوقات کلا یه ترجمه وجود داره اون هم فارسیه!

اما این کار معنی میده؟
من دارم زده میشم از mybb...اول گفتم برم از همون سایتی که میدونید چیه پشتیبانی بگیرم، چون بدم میاد که کسی به جای کار اصلی بزنه تو حاشیه! اونم چه حاشیه ای! توهین و تهمت دزدی!
شما به اون - اون به شما! یک رابطه دو طرفه

آخرش فکر کردم برم پول بدم vBulletin بگیرم.

تعداد پست های منو ببینید. عضو فعال نیستم، چون همیشه از سایت اصلی MyBB برای پشتیبانی استفاده میکنم. امروز با استثنا به فارسی سرچ کردم، آخرش رسید به اینجا

پشتیبان ها میان و میرن و با توهین تعطیل میشن
یه نگاه به سردر سایت بندازید. چندین تاپیک پیرامون همین موضوع توش موجوده

دزدی؟ کپی رایت؟
بله خیلی کار بدیه، اخلاقی نیست، اینجا کی ویندوز نداره؟ بیشتر طراحی ها با فتوشاپ نیست؟ از آفیس استفاده نمیکنید؟ تا الان چند تا بازی (به جز مین) انجام دادید، کرک داشتن؟
این موضوع اجتناب ناپذیره، مایکروسافت هم تا حالا ورشکست نشده، حتی اهمیت زیادی برای این موضوع قائل نشده و وقتش رو صرف محصولات بهتر و کارهای بزرگتر میکنه!

پلاگین ادیتور پیشرفته (محصول اختصاصی مای بی بی ایران) درج شده در سایت اصلی به نام شما
خیلی راحت میگید از این ادیتور پشتیبانی نمیکنید چون دل مملی شکسته؟ (اینجا)
من یک کاربر عادی، از همه جا بی خبر، با محصول شما مشکل دارم، نمیدونم مملی کی بوده، کی توهین کرده، چرا دلش شکسته.... این روش پشتیبانی در پشتیبان رسمی است؟ اون هم محصول خود سایت که فقط و فقط شما مسئولش هستید.

----------------------
این انتقاد یک کاربر عادی به شما بود. اگر فکر میکنید باید ویرایش بشه به خودم بگید با کمال میل خودم ویرایش میکنم.
کاربری عادی که اصلا براش مهم نیست کی پشتیبانه و کی نیست. هدف من استفاده از محصوله، و البته بابتش از همتون ممنونم...انکار نمیکنم که در بین پشتبان های غیر انگلیسی زبان سنگ تموم گذاشتید.
نمیدونم به من اتهام این طرفی بودن یا اون طرفی بودن میزنید، نمیدونم اتهام بی سوادی میزنید. گرچه 10 سال طراحی وب میکنم اما به پای شما نمیرسم.
شاید هم اخراج بشم، چون بیشتر کاربرایی که اینجا میبینم اخراج شدند، دلیلش معلوم نیست، راستش از حرف زدن در اینجا میترسیدم.
اگر قراره پستم پاک باشه، امیدوارم به گوش مدیران کل برسه

این راه پشتیبانی نیست. هرچقدر هم اینجا بزرگ باشه (که نمیشه انکار کرد) به کاربراش وابسته است. ارتباط تنگاتنگ دارند. هر انجمنی که با mybb ساخته شده بود کپی رایت شما زیرشه، خودتون میدونید یعنی رنک بیشتر، نتایج بالاتر توی گوگل، اعتماد بقیه، کسب اعتبار بیشتر...

این اتفاقات که فقط بین سایت x و y هست، بین دو تا مدیر که با هم قهر کردن به منِ کاربر ربطی نداره، اختلاف های داخلی و دوستی های قدیمی رو خودتون باید حل کنید.
از نظر من جلوه بدی به سایت خودتون دادید، شما مثلا مرجع رسمی و از بزرگترین پشتیبان های mybb هستید.
اون وقت توی مرجع اصلی هم در مورد دعوا و دزدی 2 ایرانی از هم تاپیک زده شده! (اینجا) خودتون قضاوت کنید که دعوای خونگی دو ایرانی باید بره توی مرجع اصلی و رسمی و سازنده این سیستم؟

--------------------
شما نباید کاربران عادی رو تا این حد درگیر اختلافات و دعواهاتون بکنید. از سایت بزرگی مثل شما بعیده... از این همه مدیر و کاربر فعال بعیده که درگیر این موضوعات بشن

فرض کنید من برم از اونجا پشتیبانی بگیرم، اجازه استفاده از پلاگین هاتون رو نمیدید؟
اونجا هم میگن حرامه
من mybb رو با تمام وجودم دوست دارم. انجمن ساز فوق العاده ایه، اما اگر اینجوری پیش بره... برای کل پشتیبان های فارسی آینده درخشانی نمیبینم. خدا رو شکر خدا انقدر داده که بتونم از vb استفاده کنم.

این هم انجمن من: forum.soosha.com
از پارسی ساز اینجا استفاده میکنم. انتقاد از سرویس دهنده ام بود، نه دشمنی
 سپاس شده توسطalimasumi (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۵:۲۵:۰۲ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۵:۵۳:۵۲ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۶:۰۰:۵۸ صبح) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۶:۱۴:۰۷ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۸:۵۰:۵۳ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۱۱:۰۹:۰۲ صبح) ، majid1605 (۱۳۹۱/۳/۱۷، ۱۴:۰۳:۰۲ عصر) ، majid01 (۱۳۹۱/۵/۳، ۰۳:۵۰:۳۴ صبح) ، ali_3001 (۱۳۹۱/۵/۲۵، ۰۹:۵۰:۳۱ صبح)
بجای این کارا بیاین کیفیت کار رو بالا ببریم نه دنبال اتو گرفتن بریم
 سپاس شده توسطkamkar (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۵:۲۴:۲۳ صبح)
(۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۴:۵۹:۳۱ صبح)kamkar نوشته است: خب من نمیفهمم!

mybbiran بهتر از همه، توی مرجع اصلی پلاگینی پیدا نمیکنم که پارسی نشده باشه، بعضی اوقات کلا یه ترجمه وجود داره اون هم پارسیه!

اما این کار معنی میده؟
من دارم زده میشم از mybb...اول گفتم برم از همون سایتی که میدونید چیه پشتیبانی بگیرم، چون بدم میاد که کسی به جای کار اصلی بزنه تو حاشیه! اونم چه حاشیه ای! توهین و تهمت دزدی!
شما به اون - اون به شما! یک رابطه دو طرفه

آخرش فکر کردم برم پول بدم vBulletin بگیرم.

تعداد پست های منو ببینید. عضو فعال نیستم، چون همیشه از سایت اصلی MyBB برای پشتیبانی استفاده میکنم. امروز با استثنا به پارسی سرچ کردم، آخرش رسید به اینجا

پشتیبان ها میان و میرن و با توهین تعطیل میشن
یه نگاه به سردر سایت بندازید. چندین تاپیک پیرامون همین موضوع توش موجوده

دزدی؟ کپی رایت؟
بله خیلی کار بدیه، اخلاقی نیست، اینجا کی ویندوز نداره؟ بیشتر طراحی ها با فتوشاپ نیست؟ از آفیس استفاده نمیکنید؟ تا الان چند تا بازی (به جز مین) انجام دادید، کرک داشتن؟
این موضوع اجتناب ناپذیره، مایکروسافت هم تا حالا ورشکست نشده، حتی اهمیت زیادی برای این موضوع قائل نشده و وقتش رو صرف محصولات بهتر و کارهای بزرگتر میکنه!

پلاگین ادیتور پیشرفته (محصول اختصاصی مای بی بی ایران) درج شده در سایت اصلی به نام شما
خیلی راحت میگید از این ادیتور پشتیبانی نمیکنید چون دل مملی شکسته؟ (اینجا)
من یک کاربر عادی، از همه جا بی خبر، با محصول شما مشکل دارم، نمیدونم مملی کی بوده، کی توهین کرده، چرا دلش شکسته.... این روش پشتیبانی در پشتیبان رسمی است؟ اون هم محصول خود سایت که فقط و فقط شما مسئولش هستید.

----------------------
این انتقاد یک کاربر عادی به شما بود. اگر فکر میکنید باید ویرایش بشه به خودم بگید با کمال میل خودم ویرایش میکنم.
کاربری عادی که اصلا براش مهم نیست کی پشتیبانه و کی نیست. هدف من استفاده از محصوله، و البته بابتش از همتون ممنونم...انکار نمیکنم که در بین پشتبان های غیر انگلیسی زبان سنگ تموم گذاشتید.
نمیدونم به من اتهام این طرفی بودن یا اون طرفی بودن میزنید، نمیدونم اتهام بی سوادی میزنید. گرچه 10 سال طراحی وب میکنم اما به پای شما نمیرسم.
شاید هم اخراج بشم، چون بیشتر کاربرایی که اینجا میبینم اخراج شدند، دلیلش معلوم نیست، راستش از حرف زدن در اینجا میترسیدم.
اگر قراره پستم پاک باشه، امیدوارم به گوش مدیران کل برسه

این راه پشتیبانی نیست. هرچقدر هم اینجا بزرگ باشه (که نمیشه انکار کرد) به کاربراش وابسته است. ارتباط تنگاتنگ دارند. هر انجمنی که با mybb ساخته شده بود کپی رایت شما زیرشه، خودتون میدونید یعنی رنک بیشتر، نتایج بالاتر توی گوگل، اعتماد بقیه، کسب اعتبار بیشتر...

این اتفاقات که فقط بین سایت x و y هست، بین دو تا مدیر که با هم قهر کردن به منِ کاربر ربطی نداره، اختلاف های داخلی و دوستی های قدیمی رو خودتون باید حل کنید.
از نظر من جلوه بدی به سایت خودتون دادید، شما مثلا مرجع رسمی و از بزرگترین پشتیبان های mybb هستید.
اون وقت توی مرجع اصلی هم در مورد دعوا و دزدی 2 ایرانی از هم تاپیک زده شده! (اینجا) خودتون قضاوت کنید که دعوای خونگی دو ایرانی باید بره توی مرجع اصلی و رسمی و سازنده این سیستم؟

--------------------
شما نباید کاربران عادی رو تا این حد درگیر اختلافات و دعواهاتون بکنید. از سایت بزرگی مثل شما بعیده... از این همه مدیر و کاربر فعال بعیده که درگیر این موضوعات بشن

فرض کنید من برم از اونجا پشتیبانی بگیرم، اجازه استفاده از پلاگین هاتون رو نمیدید؟
اونجا هم میگن حرامه
من mybb رو با تمام وجودم دوست دارم. انجمن ساز فوق العاده ایه، اما اگر اینجوری پیش بره... برای کل پشتیبان های پارسی آینده درخشانی نمیبینم. خدا رو شکر خدا انقدر داده که بتونم از vb استفاده کنم.

این هم انجمن من: forum.soosha.com
از پارسی ساز اینجا استفاده میکنم. انتقاد از سرویس دهنده ام بود، نه دشمنی
با سپاس از نظرهای شما.
تمام تلاش ما این است که خود را درگیر چنین مسائلی نکنیم.
من خودم شخصاً نمی‌خواستم در این تاپیک مطلبی ارسال کنم همانطور که یک‌سال است این چنین تاپیک‌هایی را دنبال نمی‌کنم.
اما می‌دیدم کم کم پارسی سازی که سه ماه روی آن کار شده‌است عملاً درحال ربوده شدن است و خیلی‌ها هم باور کرده بودند که این پارسی ساز متعلق به ما نیست!
[تصویر:  photos.png] نمونه:

(۱۳۹۱/۳/۱۵، ۱۴:۲۱:۳۸ عصر)-ALI- نوشته است: ایناکه 24 ساعت قبل شما1.6.8 روارائه دادند چطورمیتونن کپی کنن؟Huh

(۱۳۹۱/۳/۱۵، ۱۲:۴۰:۲۴ عصر)hi_iran نوشته است: فقط همین........
اونها یک هفته شروع به ترجمه کردن........
شما بررسی کن.......
بیشتر قسمت ها فرق دارن.........

و خیلی‌های دیگر که پست نداده‌اند.
جالب این‌جا بود که آن‌ها با گستاخی تمام می‌خواستند از ما به مراکز قضایی شکایت کنند!Exclamation
من هم با شما موافقم که این اختلافات نباید در جاهای دیگر منتشر شود.

اینجا هم کسی به خاطر انتقاد محروم نمی‌شود.

موفق باشید.Wink
 سپاس شده توسطkamkar (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۶:۰۲:۲۴ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۷:۳۶:۲۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۸:۲۴:۳۲ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۸:۵۱:۳۲ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۹:۳۴:۴۹ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۳/۲۲، ۱۴:۴۶:۳۳ عصر) ، majid01 (۱۳۹۱/۵/۳، ۰۳:۵۱:۲۴ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۲:۰۰:۰۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۵۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۵:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان