هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هاست رایگان با تمام امکانات مناسب برای مای بی بی
(۱۳۹۱/۸/۱۴، ۱۱:۲۲:۵۵ صبح)hamidjoon نوشته است: استفاده از هاست رایگان واقعا اشتباهه

دوست عزیز واقعا اشتباه نیس،البته اینو قبول دارم که مشکلات و محدودیت هایی داره اما برای شروع کار عالیه
گذشته از این، نباید همه رو با 1 معیار سنجید.درسته؟
الان مای بی بی روی سرور های ما راه اندازی شده که نمونه باشه و هم به برخی از مشکلات دوستان و مشتریان رسیدگی بشه
آدرسشم اینه www.ansnet.ir/forum

امکاناتی که شما فرمودید رو سرورهای ما هم فعاله!!!!!!
در مورد آپ تایم هم به ابزارهای نصب شده در قسمت پایین سایت اصلی توجه کن،هم آپ تایم و هم سرعت سرورها رو نشون میده،سایت های رسمی و معتبری هم هستند.
آدرس سایت اصلی : www.ansnet.ir
اکثر اوقات آپ تایم 100% داریم که به جرات میشه گفت به طور معمول بالای 99% آپ تایم سرورهاست.
موفق و پیروز باشید
پاسخ
دوستان عزیز می توانند برای معرفی رایگان سایت های خود به این آدرس مراجعه نمایند

http://ansnet.ir/forum/forumdisplay.php?fid=28
پاسخ
من تخصصی ندارم (میگم که یه وقتی خورده نگیرید ) اما در این هاستی که دارم ساعتها میشینم آپ میکنم و پاک میکنم بدونه محدودیت ! اما از هاست دهنده های رایگانم دارم جالبش اینه 1/10 زمان استفاده از اف تی پی رو بهم نمیده فورا میزنه شما بیش از حد امروز از سی پی یو استفاده کردید!!!!
اگر آشیانه هاست رو بزاریم کنار مگر هاست غیر رایگان در سال چقدره ؟ ارزش حوصله و اعصاب ماچقدره ؟

البته از حقم نگذریم کار شما بسیار بارزشه و هیچی قادر نیست از ارزش اون کم کنه
[تصویر:  xqauauuoxx9vfdj6hvpn.png]

انحمن تخصصی و سرگرمی دوستانه
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۱۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۳۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up █ برای اولین بار █ نمایندگی پنل پیامک - تلگرام و ایمیل با تمام امکانات تعرفه payamkutah.com 4 1,738 ۱۳۹۴/۱۱/۲۹، ۲۳:۰۴:۴۷ عصر
آخرین ارسال: payamkutah.com
  مای بی بی با تمام امکانات فقط 50 هزارتومان farshid142 0 1,046 ۱۳۹۴/۶/۱، ۲۲:۴۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: farshid142
  هاست سی پنل مناسب mybb + نصب رایگان انجمن ertebat7 1 2,231 ۱۳۹۲/۵/۱۸، ۲۲:۵۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ertebat7
Thumbs Up سامانه پیامک با امکانات حرفه ای و قیمت مناسب - sms kohansal 2 2,997 ۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۰:۴۸:۰۰ صبح
آخرین ارسال: kohansal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان