هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز مند قالب سفارشی تا حد 20 هزار
(۱۳۹۱/۳/۵، ۰۵:۵۰:۲۶ صبح)AR@KST@R نوشته است: خیلی جالبه !
میدونستی قالب سایتت رو از روی قالب IR-King من ساختن؟
نمیدونستی دیگه وگرنه به نام خودت نمیزدی !
گوشم از این حرفا پره.

من توی هیچ انجمنی اهل بحث و جدل نیستم ، اما اومدی توی تاپیک یه بنده خدایی که سوال پرسیده ای اینکه مدیر ارشد هستی پاسخگو باشی ، میگی اون قدیما ما فلان می کردیم ؟
شما یک طراح قالب هستی و اینقدر بالا بالاها رفتی ؟!
کسانی هستند که کد میزنن و پلاگین می نویسند ندیدم توی هیچ جایی ندیدم اینقدر خودشو بگیره !!
دوست عزیز طراحی قالب فقط کار با فتوشاپه و چهارتا کپی کردن کد ، قالب انجمن بنده رو ببین( کلا از روی یک قالب پرمیوم هست البته اگر مال شما نباشه) سه روز کار برد Wink
دنیای اپن سورس همینه ! خوبه حالا کدی نزدی که نال بشه و ناراحت بشی !!
بحث تعریف نیست ، اما 4 سال پیش نمیدونم کجا بودی بابت سیستم مدیریت محتوای بنده توی نمایشگاه تهران ( رسانه های دیجیتال ) غرفه رایگان دادن و سایتم سومین سایت برتر اجتماع اینترنتی و درج در صفحه پیوندها بود ...
خیلی های دیگه هستن که اسم و رسم دارن و صداشون در نمیاد ، پس زیاد نرو بالا ، کاری به این ندارم که میخواد با این پاسخ بن بشم یا هرچیز دیگه ای ، اما شخصیت مدیران دیگه رو هم با این رفتارت آوردی پایین ...
طراحی سیـــــــستم های ســـفارشی و اخـــــتصاصی
طراحـــی قــــالب از روی تصــــویر برای myBB
پارسی سازی کلیه اســـــــکریپت ها
نیکا کامپــــــــــــیوتر
پاسخ
 سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۱/۳/۵، ۱۱:۱۲:۵۲ صبح) ، hamidgoll (۱۳۹۱/۳/۶، ۰۶:۰۴:۲۴ صبح)
(۱۳۹۱/۳/۵، ۰۵:۵۰:۲۶ صبح)AR@KST@R نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۴، ۰۷:۱۹:۰۵ صبح)what? نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۴، ۰۱:۴۰:۱۷ صبح)AR@KST@R نوشته است: فقط اشاره میکنم به اون تاپیک متغییر نویگیش و بس !! (میدونی که چی میگم؟)

تو چرا آنقدر ناز داری؟بزن واسش قالبو دیگه.یکی دیگه کپی رایتت رو برداشته یکی دیگه قالباتو کپی زده یکی دیگه تو قالبات دست برده چرا سر مابقی خالی میکنی؟اینا چییه تو امضات نوشتی؟تو مای بی بی ایران بهترین طراح قالب AR@KST@R هست اینو نوشتم واسه کسانی که نمیدونن.اقای اراک استار شما 100 مین عضو مای بی بی هستی.الان خیلی ها لذت میبرن که تو اینجا فعالیت نمیکنی.مای بی بی ایران بی شما هم کارشو انجام میده ولی حضورت با اون گیر دادنات یه چیز دیگست.یادش بخیر یه زمانی هر روز میومدم میدیدم !Omid StaR!
رو بن کردی بهش گیر میدیTongue.ولی الان نه قالب میزنی نه جواب سوالا رو میدیConfused.
خیلی جالبه !
میدونستی قالب سایتت رو از روی قالب IR-King من ساختن؟
نمیدونستی دیگه وگرنه به نام خودت نمیزدی !
گوشم از این حرفا پره.

جناب اقای اراک استار بنده کف دست بو نکرده بودم.من بابت این قالب پول دادم و پستهامونم اسپمه از شما یه درخواستی کردم دوستانه.حالا یکی از دوستان نخ انداختند بینمون.درخواستم اینه به صورت حرفه ای برگردیSleepy.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۰۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۱۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان