هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز مند قالب سفارشی تا حد 20 هزار
سلام

آقا ما ادعای طراحی مادر زادی نکردیم Blush!! توی پ خ هم بهشون عرض کردم که قالب براشون سفارشی طراحی نمی کنم !! بلکه براشون اختصاصیش میکنم . سوء تفاهمی بوده ببخشید ! Undecided

این از رفع سوء تفاهم خودم !!! بقیه هم که قیمت نجومی دادن پای خودشون !!
پاسخ
فقط اشاره میکنم به اون تاپیک متغییر نویگیش و بس !! (میدونی که چی میگم؟)
پاسخ
عزیزان ممنون میشم من راهنمایی کنین
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۴، ۰۱:۴۰:۱۷ صبح)AR@KST@R نوشته است: فقط اشاره میکنم به اون تاپیک متغییر نویگیش و بس !! (میدونی که چی میگم؟)

بله . اون یه اشتباه اتفاقی بود . دیدید که عکس رو درست نگاه نکرده بودم . پس خوب نیست اشاره الکی بکنید ( میدونی که چی میگم !! ) در ضمن شما پیش کسوت هستید و احترامتون واجب
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۴، ۰۱:۴۰:۱۷ صبح)AR@KST@R نوشته است: فقط اشاره میکنم به اون تاپیک متغییر نویگیش و بس !! (میدونی که چی میگم؟)

تو چرا آنقدر ناز داری؟بزن واسش قالبو دیگه.یکی دیگه کپی رایتت رو برداشته یکی دیگه قالباتو کپی زده یکی دیگه تو قالبات دست برده چرا سر مابقی خالی میکنی؟اینا چییه تو امضات نوشتی؟تو مای بی بی ایران بهترین طراح قالب AR@KST@R هست اینو نوشتم واسه کسانی که نمیدونن.اقای اراک استار شما 100 مین عضو مای بی بی هستی.الان خیلی ها لذت میبرن که تو اینجا فعالیت نمیکنی.مای بی بی ایران بی شما هم کارشو انجام میده ولی حضورت با اون گیر دادنات یه چیز دیگست.یادش بخیر یه زمانی هر روز میومدم میدیدم !Omid StaR!
رو بن کردی بهش گیر میدیTongue.ولی الان نه قالب میزنی نه جواب سوالا رو میدیConfused.
Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطf.gh1372 (۱۳۹۱/۳/۴، ۲۲:۴۷:۳۶ عصر)
شما خودت میگی یکی دیگه کپی رایت قالبتو برداشته یکی دیگه فلان کرده یکی دیگه چنان کرده !

خودت که زودتر از همه کپی رایت قالب رو حذف کردی !

اول خودتو اصلاح کن بعد بیا بقیه رو نصیحت کن !

واقعا بعضیا آدم میبینه انگشت به دهن میمونه !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۳/۴، ۱۲:۵۷:۰۱ عصر)
(۱۳۹۱/۳/۴، ۰۷:۱۹:۰۵ صبح)what? نوشته است:

تو چرا آنقدر ناز داری؟بزن واسش قالبو دیگه.یکی دیگه کپی رایتت رو برداشته یکی دیگه قالباتو کپی زده یکی دیگه تو قالبات دست برده چرا سر مابقی خالی میکنی؟اینا چییه تو امضات نوشتی؟تو مای بی بی ایران بهترین طراح قالب AR@KST@R هست اینو نوشتم واسه کسانی که نمیدونن.اقای اراک استار شما 100 مین عضو مای بی بی هستی.الان خیلی ها لذت میبرن که تو اینجا فعالیت نمیکنی.مای بی بی ایران بی شما هم کارشو انجام میده ولی حضورت با اون گیر دادنات یه چیز دیگست.یادش بخیر یه زمانی هر روز میومدم میدیدم !Omid StaR!
رو بن کردی بهش گیر میدیTongue.ولی الان نه قالب میزنی نه جواب سوالا رو میدیConfused.
قربون دهنت داداش . امید از اینا بیشتر تو سایت فعالبت داشت حالا شدن دشمنش . به یه اشتباه جزیی که ما داشتیم شروع کرده مسخره کردن . خوبه وقتی خودش هم یه کاری رو داره یاد میگیره یه اشتباه کنه مسخرش کنیم ؟ خیلی ها اصلا زورشون میاد حتی به ازای دست مزد هم که شده چیزی یاد بقیه بدن !Confused
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۴، ۱۲:۵۴:۰۷ عصر)khp نوشته است: شما خودت میگی یکی دیگه کپی رایت قالبتو برداشته یکی دیگه فلان کرده یکی دیگه چنان کرده !

خودت که زودتر از همه کپی رایت قالب رو حذف کردی !

اول خودتو اصلاح کن بعد بیا بقیه رو نصیحت کن !

واقعا بعضیا آدم میبینه انگشت به دهن میمونه !

من قالبم رو خریدم این 1.و دو طبق قوانین جدید مای بی بی قالبهایی که خریداری میشه اگه کپی رایتش حذف بشه مشکلی نیست تایپکشم موجوده یه روز گذرا دیذمش ولی نمیدونم تو کدوم پست.هرج و مرج ایجاد نکن خواهشاSleepy.این قالبم اقای اراک استار نزده اقای خود شیرین.بیشتر از همه این اقا سر کاراش حساسه.
Heart
پاسخ
درود

خود شیرینی این پست من کجاش بود ؟ چرا جو میدی ؟

دارم بهت میگم الان که حس غرور بهت دست داده و فکر میکنی 4 تا حرف قلمب سلمبه زدی خودت کپی رایتو عوض کردی

قالب قالب لیان پرتاله ! که بهداد رحمانی ویرایش کرده برای فروش گذاشته !

بعد کدوم قانون ؟ من که خبر ندارم بده منم آگاه شم !

هرج مرج ارسال من 1 دهم ارسالت نبود جو بیخود نده
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۴، ۰۷:۱۹:۰۵ صبح)what? نوشته است:

خیلی جالبه !
میدونستی قالب سایتت رو از روی قالب IR-King من ساختن؟
نمیدونستی دیگه وگرنه به نام خودت نمیزدی !
گوشم از این حرفا پره.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان