هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت صفحه برای ورود به سایت اصلی
با سلام من الان با ادرس سایتم که وارد میشم مستقیم میره تو سایت اما میخوام اینجوری نباشه چطور میتونم یک صفحه برای ابتدای ورود درست کنم و بعد از اونجا با کلید بر روی مثلا قسمت ورود به فروم تخصصی وارد سایت بشه ؟؟؟ البته منظورم رو با سردر اشتباه نگیرید .. ایا پلاگین خاصی داره ؟/
پاسخ
سلام

یکی از دوستان در این خصوص قبلا توضیح داده بود.

الان اسمش را یادم نمیاد ولی با کدهای html فکر کنم درست کرده بودند.

(صفحه فرود بهش می گن)

فرم2 آنلاین را سرچ کنید شاید به نتیجه برسید.
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۲۶، ۰۴:۳۴:۲۵ صبح)عبدالرحمن نوشته است: با سلام من الان با ادرس سایتم که وارد میشم مستقیم میره تو سایت اما میخوام اینجوری نباشه چطور میتونم یک صفحه برای ابتدای ورود درست کنم و بعد از اونجا با کلید بر روی مثلا قسمت ورود به فروم تخصصی وارد سایت بشه ؟؟؟ البته منظورم رو با سردر اشتباه نگیرید .. ایا پلاگین خاصی داره ؟/
سلام
چه طرحی می خوایید ؟ باید یه نفر که html بلده براتون درست کنه
پاسخ
ممنون صفحه رو خودم میتونم طراحی کنم فقط نمیدونم که چطور قرارش بدم که اول اون صفحه بیاد بعد وارد فروم بشهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطf.gh1372 (۱۳۹۱/۲/۲۶، ۰۷:۰۶:۳۱ صبح)
درود
من اینو میزارم اگه یکم بلد باشین اوکی میشین
http://community.mybbiran.com/thread-10323.html
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
باید فایل های انجمن را برای مثال بریزید توی فایل forum اون موقع فایل های مربوط به صفحه ی اول را باید بریزید توی روت . اون موقع برای مثال example.ir میشه همون صفحه اول که میخوایید و examplie.ir/forum میشه انجمن .
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۲۶، ۰۸:۵۱:۴۸ صبح)f.gh1372 نوشته است: باید فایل های انجمن را برای مثال بریزید توی فایل forum اون موقع فایل های مربوط به صفحه ی اول را باید بریزید توی روت . اون موقع برای مثال example.ir میشه همون صفحه اول که میخوایید و examplie.ir/forum میشه انجمن .

اونوقت تکلیف آدرس هایی که توی گوگل ثبت شده چی میشه، همش می پره ؟
پاسخ
برای این که کار که باید از همون اول فایل های انجمن را می ریختید توی یه فایل !!! الان بخوایید این کار رو بکنید دو تا مشکل وجود داره !! اول اینکه باید انجمن را دوباره نصب کنید و جدول های قبلی رو ایمپورت کنید دوم اینکه چند روز طول میکشه تا آدرس های جدید شما در گوگل ثبت شه !! Smile و هرکی از گوگل به آدرس قبلیتون بره وجود نداره !! البته نگران نباشید طی چند روز درست میشه .
پاسخ
پس با این اوضاع بهتره که بیخیالش بشم ممنون از راهنمایی دوستان Heart
پاسخ
نه دوست عزیز !! چرا کار رو برای خودتون این قدر سخت می کنید Angry!! وقتی صفحه ی جدید را ساختید به مرور زمان اون آدرس قبلی به اعماق گوگل سقوط خواهد کرد !! Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۳۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۵۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل اشتباه نوشتن نام مدیرهای تعریف شده برای انجمن ها در صفحه ی اصلی؟! persiavip 4 3,116 ۱۳۸۹/۱۱/۲۰، ۲۰:۲۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: hamidtbt
  مشکل در ورود به صفحه اصلی انجمن hks 2 4,852 ۱۳۸۹/۵/۱۸، ۱۱:۱۴:۳۸ صبح
آخرین ارسال: Mohammad-Za

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان