هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگینPostImage(اضافه کردن فایل به پست)
بله و اگر همان حالت آپلود سنتر به صورت کشویی ایجاد شود خیلی عالی میشه مثلا وقتی طرف رو آپلود کلیک کنه به صورت کشویی باز بشه و انتخاب و توضیحات بیاد بعدش هم آپلود کنه و لینک رو بده
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۵:۰۲:۵۸ صبح)
(۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۳:۵۸:۲۸ صبح)milad1364 نوشته است: این پلاگین مانند یک لینک عمل میکند
من الان مثلا لینک اپلود سنتر را در ادیتور قرار دادم و وقتی ادیتور را میزنم زیرش لینک پالود سنتر است و کلیک میکنم به آپلود سنتر میرود دقیقا همین کار پلاگین

اگر میشد مثلا همان ادیتور اپلود کرد خوب میشد یعنی گزینه Browse در همان ادیتور باشد

دوست عزیز
همچین امکانی رو من توی یک فروم مای بی بی دیدم که 2 حالت هم داشت یکی آپلود مستقیم عکس از هارد و یکی از لینک خارج از سایت و براحتی از توی ادیتور میشد عکس آپلود کرد. البته فرومش فارسی ساز مای بی بی روش نبود. باید بگردیم و پلاگینش رو پیدا کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۳/۱، ۱۶:۵۹:۲۷ عصر)
خوب ظاهرا اینجا کسی کمکی نتوانست بکند یا کمکی نکرد

اگر کسی میتواند کدی بنویسد که از خود ادیتور فایل پیوست کنیم و در آپلود سنتر آپلود شود راهنمایی کند ممنون میشویم .

فروم مورد نظر را پیدا کردید به ما هم بدهید Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطartin (۱۳۹۱/۳/۷، ۱۵:۲۴:۰۰ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۲/۸/۲۵، ۰۲:۴۸:۲۱ صبح)
(۱۳۹۱/۳/۱، ۱۱:۱۴:۵۷ صبح)artin نوشته است:
(۱۳۹۱/۲/۲۲، ۰۳:۵۸:۲۸ صبح)milad1364 نوشته است: این پلاگین مانند یک لینک عمل میکند
من الان مثلا لینک اپلود سنتر را در ادیتور قرار دادم و وقتی ادیتور را میزنم زیرش لینک پالود سنتر است و کلیک میکنم به آپلود سنتر میرود دقیقا همین کار پلاگین

اگر میشد مثلا همان ادیتور اپلود کرد خوب میشد یعنی گزینه Browse در همان ادیتور باشد

دوست عزیز
همچین امکانی رو من توی یک فروم مای بی بی دیدم که 2 حالت هم داشت یکی آپلود مستقیم عکس از هارد و یکی از لینک خارج از سایت و براحتی از توی ادیتور میشد عکس آپلود کرد. البته فرومش پارسی ساز مای بی بی روش نبود. باید بگردیم و پلاگینش رو پیدا کنیم.

لطفا فروم مورد نظرتون رو آدرسش رو بگید تا بررسی بشه
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۱/۳/۳، ۱۱:۱۹:۱۶ صبح)
(۱۳۹۱/۳/۳، ۰۹:۲۶:۲۵ صبح)pdistb.ir نوشته است:
(۱۳۹۱/۳/۱، ۱۱:۱۴:۵۷ صبح)artin نوشته است:

دوست عزیز
همچین امکانی رو من توی یک فروم مای بی بی دیدم که 2 حالت هم داشت یکی آپلود مستقیم عکس از هارد و یکی از لینک خارج از سایت و براحتی از توی ادیتور میشد عکس آپلود کرد. البته فرومش پارسی ساز مای بی بی روش نبود. باید بگردیم و پلاگینش رو پیدا کنیم.

لطفا فروم مورد نظرتون رو آدرسش رو بگید تا بررسی بشه

مسئله خود فروم نیست بحث پلاگینی هست که روش نصب هست. اگر معرفی فروم کمکتون میکرد معرفیش میکردم ولی فایده ای نداره. سعی میکنم عکس اون قسمت ادیتور رو اینجا قرار بدم.
پاسخ
فکر کنم آقای توفیق این کار رو انجام دادند نام کاربریشون رو سرچ کنید از روی ارسالهاش نگاه کنید. من یادم هست انجام داده بودن Huh
پاسخ
سلام
من این پلاگین رو نصب کردم وقتی روی اضافه کردن فایل به پست میزنم به یه سایت وصل میشه که ف.ی است
در صورتی که من میخوام از سیستم خودم فایل اضافه کنم به این ادرس میرود
http://www.xxx.com/upload/index.php?mode...3Ftid%3D11
اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید.
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۲۱، ۰۷:۲۳:۰۳ صبح)doodoo نوشته است: درود
این پلاگین یکم بازه زمانی طول کشید معذرت میخواهم سرم شلوغ بود Blush
[تصویر:  plugin_add.png] [تصویر:  plugin_add.png] [b]پلاگین:[/b] PostImage
[تصویر:  info.png] [تصویر:  info.png] [b]عملکرد:[/b] ایجاد یک فضا زیر پست برای اپلود فایل از اپلود سنتر سایت خودتونExclamation
[تصویر:  user.png] [تصویر:  user.png] [b]نویسنده:[/b] Prtik
[تصویر:  user.png] [تصویر:  user.png] [b] ترجمه:[/b] doodoo mybbiran
ویرایش: doodoo mybbiran
[تصویر:  photos.png] [تصویر:  photos.png][b] نمونه:[/b] داخل پوشه میباشد
قابلیت: میتوانید بدون احتیاج به لینک دیگه در انجمن و در اپلود سنتر سایت خود فایل قرار دهید
نکته ها:
1_اگر از این لینک استفاده کنید بهتر نیتیجه میگیرید چون تست شده ولی شما هم میتوانید از اسکریپ های دیگه هم استفاده کنید http://community.mybbiran.com/thread-104...tpost.html
2_فایل پلاگین را باز کنید سپس کد زیر را
کد php:
http://xxx.com 
به نام انجمن خود تغییر بدهید
3_اینو بزرگ مینوسم چون دیشب خیلی سوختم دیدم یکی همین ویرایش را انجام داده و گزاشته این پلاگین برای فروش AngryAngry
4_ عزیزم sheikhlar13 صبح شما هم بخیر تا 4 سر کار بود اومدم سریع اومدم اینجا تا خلف وعده نکرده باشمBlushHeart
اقا جان من مطالب بالا را خوانده اید HuhHuhHuhHuhHuhHuh
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
درود
با مای کد رات میشه اوکی کردش
چطوری اول پلاگین اضافه کردن دکمه به ادیتور رو نصب سپس مای کدش را قرار دهید
(مای کدش راحت)
سپس استفاده کنیدHeartWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۱/۳/۱۱، ۱۱:۱۱:۰۱ صبح)
ببخشید اقای دودو من متوجه نشدم منظورتون رو ایا امکان این هست که اپلود سنتر دکمه برویز زیر خود ادیتور بیاره؟؟؟؟؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان