هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ارایه گزارش تبلیغات
سلام

من چطور می‌تونم وقتی تبلیغی رو از یک شرکت توی سایتم می‌ذارم، بعد از چند وقت به سفارش دهنده تبلیغ گزارش بدم که مثلاً روزانه چقدر از سایت من به سایت ایشون ارجاع داده شده و یا ماهانه چند نفر از سایت من به سایت اونا هدایت شده‌اند؟
پاسخ
با استفاده از آمار گیر ها
مثلا پرشین استت یه امکانی که داره اینه که نشون میده بیشترین بازدید به سایتتون از کدوم سایت بوده و به ترتیب که اکثرا اولیش گوگل هست
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
من نمیخوام بدونم از چه سایتی به سایت من ریفر داده شده. چیزی که میخوام بدونم اینه که در طول روز یا ماه چه تعدادی به یک سایت مشخص دیگه ریفر داده شده.
پاسخ
البته 99% تبلیغات کلیکی خودشون امار گیر دقیق دارند که نمیگزارند حتی چند ای پی ثبت بشه که راه در رو اونهام زیاد
تو خود سایتهای تبلیغاتی هستشHeart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
مرسی دادا
ولی موضوع اینجاست که من می خوام از یک سایت تبلیغ بگیرم و بعد از یکماه به صاحب اون سایت گزارش بدم که چه تعداد بازدید کننده در روز و ماه به سایت ایشون ریفر داده شده است.

فرض کن که شما تبلیغت رو توی سایت من میذاری. بعد از یکماه از من می خوای یک گزارش کامل بهت بدم که چه تعداد بازدیدکننده از سایت من به سایت تو ریفر داده شده.

من این رو میخوام بدونم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۱۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان