هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین MaxAttachments حداکثر فایل پیوست
Thumbs Up 
سلام بر دوستان عزيز ,

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین:  Maximum Attachments
نسخه: 2
[تصویر:  user.png] نویسنده:    5n0w833
[تصویر:  d.png] معرفی:  15th April 2012
آخرین بروزرسانی:  --------
[تصویر:  user.png] ترجمه: HOssE!N-B
[تصویر:  info.png] عملکرد: با استفاده از اين پلاگين ميتوانيد تعداد مجاز جهت پيوست فايل ها را هنگام ويرايش يا ارسال موضوع جديد مشخص کنيد.
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فايل ها و فعال سازي از کنترل پنل مديريت و سپس تنظيمات در پيکربندي
[تصویر:  photos.png] نمونه: پيوست شد.
[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   persian MaxAttachments.v2.0.zip (اندازه: 272.72 KB / تعداد دفعات دریافت: 219)

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۲/۱۲، ۱۱:۱۵:۲۲ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۲/۱۲، ۱۱:۲۶:۱۵ صبح) ، میدوری (۱۳۹۱/۲/۱۲، ۱۴:۳۹:۵۲ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۱۱، ۰۰:۴۲:۴۹ صبح) ، mihi (۱۳۹۱/۶/۸، ۱۲:۵۳:۰۸ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۶/۱۸، ۲۰:۳۴:۰۸ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۶:۰۷:۲۹ صبح)
کسی با این پلاگین مشکل نداره ؟
رو لوکال هاست وقتی نصب می کنم با مشکل آپلود مواجه می شود
پیغام خطا:
نوع فایل آپلود شده نامعتبر است. لطفاً یک نوع فایل معتبر انتخاب کنید و دوباره امتحان کنید.جزییات خطا: php برگشت خورد (کد خطا): Array. لطفاً با مدیریت تماس بگیرید.

در حالی که قبل از نصب پلاگین همه چی درست بود
پاسخ
روی لوکال که اروری به این شکل نداد،خوب چه فایلی با چه فرمتی اپلود کردی؟
پاسخ
عکس و zip تا قبل از نصب پلاگین بدون مشکل بود، بعد از غیر فعال سازی پلاگین نیز مشکل از بین نمی رود.
تست از طریق wamp
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۶، ۲۰:۵۰:۲۴ عصر)bestfriend نوشته است: عکس و zip تا قبل از نصب پلاگین بدون مشکل بود، بعد از غیر فعال سازی پلاگین نیز مشکل از بین نمی رود.
تست از طریق wamp

من هم با این پلاگین ها مشکل داشتم و دقیقا بعد از یکبار غیرفعال کردنش این مشکل برایم پیش اومد.

http://community.mybbiran.com/thread-109...l#pid89381

فایل newthread.php را از بسته اصلی مجددا جایگزین کنید، مشکل حل خواهد شد.

من از این پلاگین استفاده می کنم که فقط در ارسال موضوع جدید کار می کنه :

http://mods.mybb.com/view/multiattachments
پاسخ
اسم جدول این پلاگین در دیتابیس چی هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
مشکل چیه جناب مجید؟
پاسخ
راستش چندتا از پلاگین ها به هیچ عنوان نمیشه فعالشون کرد یعنی مثلاً پلاگین امار پیشرفته پرواستاتس که من قبلاً در 1.6.8 ازش استفاده میکردم الان در 1.6.9 نمیتونم ازش استفاده کنم در حالی که پلاگین روشن هستش و کدش رو به صورت دستی در ایندکس قار میدم و تنظیماتش هم همینطور اما کار نکنه چندتا از پلاگین هام به این شکل مشکل براشون به وجود اودمه که میخوام از هاست کلاً پاکشون کنم و از نو اپلود کنم ببینم حل میشه یا خیر.

شما پیشنهادی برای این کار دارید.؟
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
با غیر فعال کردن و حذف کردن و سپس پاک کردن کلیه فایل ها معمولا هاستت پاک میشه،اول این کار رو بکن ببین درست میشه و سپس دنبال جداول بگرد.ولی تو ارسال های قبلی گفته شده که اکثرا جداول به اسم پلاگین هستش.
پاسخ
اگر پس از نصب این پلاگین با اشکالات زیر روبرو شدید:

1- در زمان درج "پاسخ جدید" (newreply) ارور های زیر بالای سایت نمایش داده می شود:

[تصویر:  ee87568450a6c3311.jpg]

کد:
Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/irangeot/domains/irangeotechnic.com/public_html/forums/newreply.php:1) - Line: 3591 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/irangeot/domains/irangeotechnic.com/public_html/forums/newreply.php:1) - Line: 3592 - File: inc/functions.php PHP 5.3.28 (Linux)

2- با وجود اخطار فوق در بالای صفحه، وقتی فایلی را پیوست می کنم و دکمه ارسال را می زنم، صفحه سفید نمایش

داده می شود (بجای رفتن به پست ارسالی) ولی وقتی آخرین ارسال ها را نگاه میکنم، می بینم پست درست ارسال شده.

آدرس درون نوار مرورگر هم بعد از زدن دکمه ارسال بصورت زیر است:

نقل‌قول: http://www.irangeotechnic.com/forums/new...rocessed=1

[تصویر:  4ec1a55d27d370651.jpg]

بصورت زیر عمل نمایید:

پلاگین را غیرفعال کنید.

تمامی فایلهای پلاگین را با ادیتوری مثل ++Notepad باز کنید و Encoding اونها روی

Encode in UTF-8 without BOM تنظیم و ذخیره نموده و مجددا آپلود نمایید.

سپس پلاگین را مجددا فعال نمایید.

(با سپاس از احمد بادکوبه ای:

http://community.mybbiran.com/thread-700...#pid124579
)
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۵:۴۲:۴۴ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۱۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۱۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان