هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست ساختن انجمن
سلام.
من از شما یک درخواستی میخوام کنم تو رو خدا جواب بدید Sadمن 3 هفته هستش که نتونستم یه انجمن درست کنم خواهش کنم میتونین برای من یه انجمن درست کنین؟تو رو خدا.من تو هاست رایگان میخوام درست کنم.خواهشا جوابمو بدید اگه موافق هستید پسورد و ادرس هاستو با پیام خصوصی بدم برام درست کنین شما که میگید فقط 4 دقیقه وقت لازمه خواهش میکنم این 4 دقیقه رو برای من وقت بزارید.جواب بدید تو رو خدا.خودشم با فارسی ساز میخوام
Sad
Sad
Sad
Sad
Sad
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۹:۰۵:۴۱ صبح)
درود
منم يه مدته واسه سايتم يه فروم ميخوام درست كنم سراغ همه سايتا هم رفتم ولي ماي بي بي رو بهتر از همه ديدم
يه هاست رايگان هم تو 000وب هاست گرفتم.
فايل ها رو هم آپ كردم ولي نميتونم نصبش كنم
اگه كسي لطف كنه واسم انجام بده خيلي ممنون ميشم.HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۹:۰۵:۴۳ صبح)
نقل‌قول: سلام.
من از شما یک درخواستی میخوام کنم تو رو خدا جواب بدید من 3 هفته هستش که نتونستم یه انجمن درست کنم خواهش کنم میتونین برای من یه انجمن درست کنین؟تو رو خدا.من تو هاست رایگان میخوام درست کنم.خواهشا جوابمو بدید اگه موافق هستید پسورد و ادرس هاستو با پیام خصوصی بدم برام درست کنین شما که میگید فقط 4 دقیقه وقت لازمه خواهش میکنم این 4 دقیقه رو برای من وقت بزارید.جواب بدید تو رو خدا.خودشم با پارسی ساز میخوام
دسترسی را پیام خصوصی کنید .

نقل‌قول: درود
منم یه مدته واسه سایتم یه فروم میخوام درست كنم سراغ همه سایتا هم رفتم ولی مای بی بی رو بهتر از همه دیدم
یه هاست رایگان هم تو 000وب هاست گرفتم.
فایل ها رو هم آپ كردم ولی نمیتونم نصبش كنم
اگه كسی لطف كنه واسم انجام بده خیلی ممنون میشم.
فایل ها را آپلود و دسترسی را ارسال کنید .
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۲/۱۲، ۱۰:۳۸:۵۹ صبح) ، mohammad_r (۱۳۹۱/۲/۱۳، ۰۵:۰۰:۴۹ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۹:۰۵:۴۵ صبح)
دوستان بهتر خودتون درست کنید درست کردنش 5 دقیقه شاید وقت من رو بیشتر نگره ولی فردا روز مشکلی پیش بیاد نمی تونید حل کنید

من هم خودم وقتی می خواستم شروع کنم دقیقا همین جوری بودم

به هر حال خواستی من در خدمتم ولی اگه خودت نصب کنی بهتره من هم هستم هر سوالی باشه می تونم کمک کنم
انجمن فــان فــار
انـجـمـن سـرگـرمـی تـفـریـحـی پـارسـی زبـانـان

.: Fun Far :.

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۲/۱۲، ۲۳:۵۷:۴۳ عصر) ، kineh (۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۹:۰۵:۴۶ صبح)
مشکل من حل شدهHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۲/۱۴، ۰۹:۰۵:۴۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۹:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان