هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین کادر آواتار Framed Avatar
شما کارت درست و حرفه ای هستی ، در این شکی نیست که بسیار وارد تر از منی ، اما به نظر شما اینجا انجمن پشتیبانی هست و منت سر من میذارید که کمکم کنید و باز هم حرفی نیست ، اگر میشه بگید چی کار کنم خودم انجام میدم چون هم وقت شما گرفته میشه هم من بتونم یاد بگیرم . شما اینطور فکر نمیکنی دوست من ؟ Huh
سلام
من این پلاگین رو فعال می کنم ولی عکسهای دور کادر نمیاد عکس ها هم توی جای خودشون اپلود کرده و لی باز هم ضربدر میزنه شاخه عکس هم کنترل می کنم ولی باز هم ضربدر میزنه
anjomaniha از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
(۱۳۸۹/۶/۳، ۲۲:۴۵:۲۹ عصر)anjomaniha نوشته است: سلام
من این پلاگین رو فعال می کنم ولی عکسهای دور کادر نمیاد عکس ها هم توی جای خودشون اپلود کرده و لی باز هم ضربدر میزنه شاخه عکس هم کنترل می کنم ولی باز هم ضربدر میزنه

لطفاً لینک انجمنتان را در پروفایل خود قرار دهید تا بتوانیم مشکل را بررسی کنیم.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۴، ۱۴:۱۴:۳۹ عصر)
من هم به مشکل خوردم.همه مراحل رو دقیق انجام دادم اما متاسفانه 2 تا آواتار نشون میده...
اونم بدون اون شکلهای دور آواتار!!!
اینم تصویرش:
[تصویر:  204495833163472.jpg]

راستی موقع آپلود عکسهای مربوط به این پلاگین با این مواجه شدم.
عکسها در پوشه ای با این آدرس هست:image/avatar
اما موقع آپلود آدرس فولدر آواتارها این گونه هست:image/avatars
آیا باید تو همین پوشه آپلود بشن یا اینکه یه پوشه جدید باید درست بشه و بعد اونجا آپلود بشه؟
آقا خدارو شکر مشکل حل شد.
ایرادم تو همون حذف کردنه اون عبارت بود.من فقط تو postbit classic حذفش کرده بودم،حالا که جفتشم حذف کرد ردیفه ردیف شد.
خدا خیرتون بده حال دادید.
من هم اين مشكل رو داشتم و خدا رو شكر حل شد

Admin Cp>Templates & Style>Templates>Theme>Post Bit Templates>postbit edit:
Find,Delete:
Code:
{$post['onlinestatus']}
Save.

Admin Cp>Templates & Style>Templates>Theme>Post Bit Templates>postbit_classic edit:
Find,Delete:
Code:
{$post['onlinestatus']}
Save.

با تشكر
 سپاس شده توسطtokkistar (۱۳۸۹/۱۱/۲۶، ۰۱:۳۶:۲۹ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۹/۲، ۱۲:۰۶:۰۸ عصر) ، behzad00 (۱۳۹۱/۲/۱۵، ۰۲:۴۸:۳۳ صبح)
دوستان من عملیات رو انجام دادم ولی کادر دور عکس نیومد و کار میکرد روز های اول ولی بعد از یه مدتی کادر رفت
تو نسخه جدید نصب نمیشه ؟
ارور داد که سازکاری نداره
باید پلاگینتون رو از هاست ادیت کنید و عدد 14 رو به 16 تغییر بدید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

ببخشید که مزاحم شدم من تازه مای بی بی زدم میشه بگید متغیر چیه و چطوری حدفش کنمShyShy
Big Grinتبلیغات شما در امضا من با کمترین هزینهBig Grin
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۵۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۱۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۴۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان