هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[آموزش] کپی رایت دار کردن مطالب شما
Thumbs Up 
سلام دوستان عزیز با استفاده از این آموزش میتوانید برای مطالب سایتتون کپی رایت بگذارید تا در صورت کپی شدن مطالب انجمن شما در سایت های دیگر لینک سایت شما هم درج شود .

آموزش:
کنترل پنل مدیر کل >> قالب ها و پوسته ها >> قالب ها >> قالب مورد نظر شما >>Footer Templates>> سپس footer باز کرده و کدهای زیر را در ابتدای کد های موجود کپی کنید .
کد php:
<script type="text/javascript">
function 
addLink() {
    var 
body_element document.getElementsByTagName('body')[0];
    var 
selection;

selection window.getSelection();
    var 
pagelink "<br /><br /> منبع :مای بی بی ایران:<br><a href='"+document.location.href+"'>"+document.location.href+"</a><br />Copyright &copy; مای بی بی ایران"// change this if you want

var selectiontxt selection.toString();
  var 
copytext selectiontxt.substring(0,250)+pagelink;
    var 
newdiv document.createElement('div');

newdiv.style.position='absolute';

newdiv.style.left='-99999px';

body_element.appendChild(newdiv);

newdiv.innerHTML copytext;

selection.selectAllChildren(newdiv);

window.setTimeout(function() {

body_element.removeChild(newdiv);
    },
0);
}
document.oncopy addLink;
</
script

این خط را هم طبق مشخصات انجمن خود تغییر دهید .
کد php:
var pagelink "<br /><br /> منبع :مای بی بی ایران:<br><a href='"+document.location.href+"'>"+document.location.href+"</a><br />Copyright &copy; مای بی بی ایران"// change this if you want 
[تصویر:  photos.png] نمونه:

نمونه بالا هنگامی کپی کردن است و نمونه پایین وقتی متنی را کپی و ارسال میکنید به این صورت میشه !

منبع:
دقیقا یادم نیست خیلی وقته کد رو داشتم Smile

موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۱:۰۶:۴۷ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۱:۲۳:۱۸ صبح) ، majid01 (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۱:۵۹:۰۳ صبح) ، khp (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۲:۰۲:۰۴ صبح) ، MSTF (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۲:۴۲:۳۵ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۳:۰۵:۳۱ صبح) ، jaber (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۴:۱۶:۴۳ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۶:۲۵:۳۷ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۸:۳۱:۳۵ صبح) ، - LORD - (۱۳۹۲/۱/۱۸، ۰۵:۴۰:۱۰ صبح) ، میدوری (۱۳۹۲/۳/۱۷، ۱۷:۱۶:۵۵ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۳/۱۹، ۰۱:۱۷:۲۱ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۳/۲۳، ۱۹:۲۶:۱۵ عصر) ، number-one (۱۳۹۲/۵/۱۷، ۰۹:۲۳:۰۰ صبح) ، a.armaney (۱۳۹۲/۶/۲۶، ۱۷:۳۷:۴۶ عصر) ، firstboy000 (۱۳۹۲/۷/۲۳، ۱۴:۲۵:۰۴ عصر) ، yasan100 (۱۳۹۲/۱۱/۱۳، ۰۱:۳۶:۱۱ صبح)
ببخشید نمیشه این رو یه کاریش کرد که طرف وقتی کپی میکنه به صورت لینک دربیاد و نوشته نباشه همچنین طرف نتونه لینک رو از نوشته ورداره ویا اینکه به صورتی باشه که براش تعیین کرد هر n کلمه رو یه کپی رایت بنداز تا طرف از کپی متن خسته بشه
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
میتونید از کد زیر هم استفاده کنید جهت لینک شدن به مطالب
کد php:
<script type="text/javascript">
function 
addLink() {
    var 
body_element document.getElementsByTagName('body')[0];
    var 
selection;

selection window.getSelection();
    var 
pagelink "<br /><br /> منبع??????: <a href='"+document.location.href+"'>"+document.location.href+"</a><br />Copyright &copy; آدرس سايت شما"// change this if you want

var copytext selection pagelink;
    var 
newdiv document.createElement('div');

newdiv.style.position='absolute';

newdiv.style.left='-99999px';

body_element.appendChild(newdiv);

newdiv.innerHTML copytext;

selection.selectAllChildren(newdiv);

window.setTimeout(function() {

body_element.removeChild(newdiv);
    },
0);
}
document.oncopy addLink;
</
script
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۶:۵۹:۴۷ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۷:۱۶:۵۱ صبح) ، tabrizman (۱۳۹۲/۲/۱۸، ۱۷:۳۴:۵۷ عصر) ، reza_heydari (۱۳۹۲/۳/۱۷، ۱۳:۳۲:۳۴ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۳/۱۹، ۰۱:۱۸:۰۹ صبح) ، kabus (۱۳۹۲/۳/۲۴، ۰۱:۱۹:۵۹ صبح) ، bi_ta (۱۳۹۲/۱۰/۱۰، ۲۳:۱۴:۰۳ عصر) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۱/۲، ۰۱:۳۳:۱۲ صبح)
ببخشید میشه یه کدی رو بزارید که طرف هر وقت کپی میکنه کلی کد و اینا براش بندازه این جور کسی که کپی میکنه پدرش در میاد من سر این کار خیلی ضرر کردم چون هرچی مطلب میزاشتم وب مستر ها میومدن کپی میکردن میزاشتن تو سایتشون و کاربر جذب میکردن و بازدیدشون بالا میرفت ولی انجمن من هرروز بدتر میشد که بهتر نمیشد با اینکه بیشتر مطالب رو از خودم می نوشتم اونم مطالب تخصصی رو الان بیشتر توضیحات و اصطلاحات و مشخصات گیرنده های دیجیتالی که تو نت هست نویسندش من بودم ولی حالا همش شده مال دیگران اگه میشه کمک کنید و چنین چیزی رو اضاه کنید حتی اگه پولی هم بزاریدش من مشکلی ندارم و میخرمش
ممنونم
دیجیتال بدانید
www.forum.digidan.ir
پاسخ
ایا راهی هست که کسی نتونه کارکتر ها رو سلکت کنه ؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۲/۱، ۰۷:۴۰:۵۳ صبح)عبدالرحمن نوشته است: ایا راهی هست که کسی نتونه کارکتر ها رو سلکت کنه ؟
اگه منظور شما اینه که نتونه مطلب شما رو کپی کنه اصلا چنین چیزی نمیتونه باشه چون بالاخره راهی واسه کپی هست بهترین راه اینه که پدر کسی رو که کپی میکنه در بیاری و مثلا با کپی مطلب به ازای هر n کاراکتر یک عبارت نامفهوم ایجاد بشه این جور کسی که کپی میکنه لااقل باید کلی وقت بزاره از سایت شما کپی کنه

فقط چند تا پیشنهاد داشتم واسه داداشمون که این کد هار ور قرار میده

1 بشه تنظیم کرد رو هر n یا به صورت رندم کراکتر عبارات نامفهوم بیاد
2 عبارت های نا مفهوم مثل هم نباشن تا طرف نتونه با نت پد درستش کنه
3این عبارات در هر نرم افزاری که کپی میشه وجود داشته باشه

آقا پیشاپیش از شما منونم لطفا هم به صورت پولی قرار بدین چون یه چیز نیازی هست مثل ادیتور میمونه که خود من حاظرم واسه یه ادیتور خوب تا 30 هم هزینه کنم
دیجیتال بدانید
www.forum.digidan.ir
پاسخ
نقل‌قول:  

1 بشه تنظیم کرد رو هر n یا به صورت رندم کراکتر عبارات نامفهوم بیاد
2 عبارت های نا مفهوم مثل هم نباشن تا طرف نتونه با نت پد درستش کنه
3این عبارات در هر نرم افزاری که کپی میشه وجود داشته باشه
دوست عزیز این موضوع را تاحدودی میتوانید خودتان پیگیری و حل کنید با استفاده از سیستم پالایش واژه ها

به عنوان مثال شما در ارسال هایتان مانند سایت های خبری چندیدن بار نام سایت خود را بیاورید و با استفاده از پالایش واژه ها به آن لینک هم دهید یعنی هر باری که تکرار میشه لینک هم بهش تعلق میگیره
که خیلی میتونه بهتون کمک کنه هم در سئوی سایت که در سایت های دیگه کپی میشه بک لینک میگیرین هم از شر مزاحم ها تاحدودی راحت میشین و اینکه الان جدیدا پلاگین ارسال خودکار اومده که مطالب شما رو به سرعت هر چه تمام تر کپی میکنه Tongue

با بستن فید rss از دید مهمان ها تا حدودی میتوانید این گونه کپی برداری ها را هم جلوگیری کنید .
مهم بودن رو فراموش کن!

پاسخ
این کد کار نکرد برام!
تازه شروع کردیم
   14%

پاسخ
بسیار عالی بود .
فقط یک سئوال
میشه این کد رو به جای اینکه آخر متن اضافه شه . وسط متن اضافه شه ؟
خیلی خیلی متشکرم.
پاسخ
نه دوست عزیز در این موردی که شما میخواید باید یه پلاگین نوشته بشه تا بتونه تشخیص بده که از کدوم قسمت به بعد این کد رو بیاره یا چه متنی رو جایگزین کنه و احتمالا متن هاتون رو میریزه به هم.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان