هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست خرید آپلود سنتر خوب
با سلام
دوستان بنده یک آپلود سنتر نیاز دارم ،

البته میهالیسم و کیجا و چند اسکریپت دیگر را دارم ،

منتها اینها قابلیتی را که میخواهم ندارند
من میخواهیم برای کاربران تعیین کنم که چه مقدار فضا در اختیارشان قرار بدهیم البته تعیین حجم فایل اپلود را دارند مشکلی نیست .

الان از آپلود سنتر میهایلیسم استفاده میکنم ، آیا میتوانم همین آپلود سنتر را طوری تنظیم کنم که در فایل پیوست پست ها قرار بگیرد و از طریق فایل پیوست مستقیم آپلود شود ، اگر اینگونه شود از طریق انجمن میشود حجم را تعیین کرد .

متظر راهنمایی دوستان هستم .

البته اگر کسی آپلود سنتر خوب با مشخصاتی که گفتم دارد و یا طراحی میکند میتوانم خرید هم کنم مشکلی از بابت هزینه نیست
پاسخ
کسی نیست مرا یاری کند ؟ Smile
پاسخ
مقداری صبر کن سرم خلوت بشه براتون اسکریپتی اپلود میکنم که نیاز شما رو براورده کنه
احتمالا میفته برای فردا
معید باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۲۹، ۱۵:۲۳:۱۸ عصر)
درود!
ببخشید اینجا پشتیبانی مای بی بی هستش نه پشتیبانی آپلود سنتر! در ضمن اینجا مرجع رایگانی هستش و درخواست اسکریپت پولی یکم عجیب میشه
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
ممنون جناب مدیر ، دقیقا به همین خاطر که شما فرمودید ، این تاپیک را از هفت ماه پیش دیگر ادامه ندادیم . بزا هم ممنون بابت توجه شما ، اگر امکان دارد این تایک بسته شود Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۳۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۳۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در انتقال آپلود سنتر کلیجا only-only 0 1,371 ۱۳۹۱/۵/۷، ۰۰:۴۰:۴۲ صبح
آخرین ارسال: only-only
  کدام آپلود سنتر را بر روی انجمن نصب کنم؟ abtin 11 5,397 ۱۳۹۱/۲/۱۲، ۰۶:۱۶:۳۴ صبح
آخرین ارسال: n99b55m33
  این کد آپلود سنتر رو کجا بزارم؟؟؟ persiavip 2 3,414 ۱۳۸۹/۱۲/۱۳، ۱۷:۰۹:۲۴ عصر
آخرین ارسال: AR@KST@R

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان