هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد فیلدها
با سلام خدمت کاربران و مدیران محترم مای بی بی ایران
نکته: من کلمه ی فیلد رو در این انجمن سرچ کردم و بیشتر از 15 صفحه رو نگاه کردم اما به جوابم نرسیدم ، اینو گفتم که دوستان مختلف نگن سرچ کن ،با تشکر
سوال: اگه بخواییم یه فیلدی رو که الزامی نیست موقع ثبت نام نشون کاربر بدیم باید چیکار کنیم ؟

یادآوری یک : فیلد الزامی نباشد
یادآوری دو : موقع ثبت نام نشان کاربر داده بشود ، کاربر اگه دوست داشت پر کنه ، اگه هم نداشت پر نکنه و خالی بزاره
پاسخ
با سلام
دوست گرامي
اگه سرچ كني به جوابت ميرسي
پيكربندي -----> فيلدهاي مشخصات اختياري
ميتوني هر چي بخواي اضافه كني كه موقع ثبت نام كاربر نشون بده
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۵:۱۴:۲۷ صبح)
نقل‌قول: با سلام
دوست گرامی
اگه سرچ كنی به جوابت میرسی
پیكربندی -----> فیلدهای مشخصات اختیاری
میتونی هر چی بخوای اضافه كنی كه موقع ثبت نام كاربر نشون بده
سلام ، شما اصلا پستی که من فرستادم رو درست خوندید ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفتم که سرچ کردم ، همچنین با فونت قرمز بزرگ نوشتم که نمیخوام فیلد الزامی باشه ، ولی موقع ثبت نام هم نشون بده ؟ اوکی ؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۲۴، ۰۶:۱۰:۳۵ صبح)sarina68 نوشته است:
نقل‌قول: با سلام
دوست گرامی
اگه سرچ كنی به جوابت میرسی
پیكربندی -----> فیلدهای مشخصات اختیاری
میتونی هر چی بخوای اضافه كنی كه موقع ثبت نام كاربر نشون بده
سلام ، شما اصلا پستی که من فرستادم رو درست خوندید ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
گفتم که سرچ کردم ، همچنین با فونت قرمز بزرگ نوشتم که نمیخوام فیلد الزامی باشه ، ولی موقع ثبت نام هم نشون بده ؟ اوکی ؟

خوب عزيزدل فيلد كه درست ميكني از تنظيماتش ميتوني هم الزامي كني كه كاربر حتما جواب بده و هم ميتوني دل به خواهيش كني
تا جايي كه من سوال شما و فهميدم
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
اگه فیلد الزامی نباشه ، موقع ثبت نام نشون کاربر داده نمیشه ، فقط فیلدهایی موقع ثبت نام باید پر بشوند که الزامی باشند ، من مثلا میخواهم یه فیلد درست کنم با عنوان رشته تحصیلی و این فرم موقع ثبت نام نشون کاربر داده بشه ، ولی الزامی در کار نباشه که کاربر حتما فیلد رو پر بکنه تا بتونه ثبت نامش کامل بشه !
یعنی اگه کاربر فیلد رشته ی تحصیلی رو پر نکرد باز هم بتونه ثبت نام کنه ! فکر کنم دیگه از این واضح تر نمیتونستم منظورم رو برسونم
پاسخ
اين يك نمونه از فيلدهاي منه نگاه كن:

[تصویر:  pu2zch2c6xodhrahw53.png]

اگه به عكس نگاه كني همه چي معلومه
مثلا من چند تا فيلد درست كردم كه بعضي هاشون الزامي و بعضي هاشون الزامي نيست.
طبق عكس من فيلد جنسيت كردم الزامي و كاربر حتما بايد يكي از دوگزينه اي كه براش گذاشتم رو انتخاب كنه اگر انتخاب نكنه ثبت نام نمي تونه بكنه.
ولي باز در عكس سيستم عامل كردم اختياري كاربر دوست داشت جواب ميده و دوست هم نداشت جواب نميده.
==============
اما سوال شما به نظرم ماي بي بي همينجوري هست هر فيلدي كه پر كني اگه الزامي نباشه موقع ثبت نام نمياره(از خودم هم همينجوريه) ولي،وقتي كاربر ثبت نام كنه ميتونه بره تو پروفايلش و فيلدهايي كه مشخص كردي جواب بده
-----------
اینجا دیگه فعالیت نمیکنم 
پاسخ
 سپاس شده توسطsarina68 (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۰:۳۵:۴۶ صبح)
ممنون از اینکه وقت گذاشتید ، بله منم میخواستم بدونم اصلا امکان داره که یه فیلد الزامی نباشه اما موقع ثبت نام نشون داده بشه که البته به نظر میاد متاسفانه این امکان وجود نداره ، شاید باید به صورت دستی این عمل رو انجام بدیم و قالب صفحه ی ثبت نام رو ویرایش کنیم تا بتونیم فیلد دلخواه را در آنجا قرار بدیم Huh
پاسخ
به نظرم شما فیلد رو بسازید الزامی هم بکنید تا در ثبت نام باشه
2 - نوع فیلد رو روی جعبه انتخاب بزارید
3 - توی گزینه های انتخابی گزینه اول رو نامعلوم بزارید تا اگه کاربر نخواد انتخاب کنه به طور خودکار یه گزینه انتخاب بشه و تو روند ثبت نام مشکل ایجاد نکنه
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطsarina68 (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۰۵:۳۶:۲۸ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۴۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان