هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هم وطن اتحاد اتحاد --تعطیلی سایت پشتیبانی
درود خدمت کاربران عزیز
یکمی از خلاصه ی انچه گذشت میگم براتون

یک سال پیش دامنه mybbworld دات کام توسط بنده خریداری شد و قصدم رقابت با اینجا بود ولی اون زمان خیلی وقت و توانمندی نداشتم در این زمینه
یک ماه پیش تصمیم به راه اندازی این سایت کردم و به کمک دوستانی عزیز سایت شروع به کار کرد که همین جا از حمایت همشون قدر دانی میکنم

بنده برای این پشتیبانی اهداف زیر رو دنبال میکردم:

1- رقابت سالم با مای بی بی ایران
2- وجود یک مرجع دیگر برای مای بی بی پارسی در صورت بروز مشکل برای مای بی بی ایران
3- پیشرفت جامعه ی مای بی بی
4- درگیر شدن افرادی توانمند با مای بی بی و بروز چالش های جدید و تلاش برای حل اونها

اهدافمون خیلی خوب پیش میرود ولی اکنون افرادی که خودمون بهشون مای بی بی رو اموزش دادیم با ایجاد سایت های متعدد پشتیبانی و الگو قرار دادن سایت من بدون آگاهی از اهداف و همینطور نداشتن دانش کافی باعث بروز هرج و مرج شدند

بنده به عنوان بنیانگذار و مدیر کل پشتیبانی پارسی مای بی بی ورلد بسته شدن رسمی این پشتیبانی رو اعلام کرده و بازگشت مدیران و کاربران سایت رو به مای بی بی ایران اعلام میکنم
به امید پیشرفت مای بی بی و اتمام هرج و مرج های موجود

دوستان قدر حمات بزرگان مای بی بی در یران رو بدونیم و کارشون رو ادامه بدیم

دیگران کاشتند و ما خوردیم...ما میکاریم که دیگران بخورند...Heart
ارادتمند بهروز کشمیری- مهدی فاطمیان

[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۲۴:۵۰ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۲۹:۱۹ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۲۹:۲۱ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۰:۰۷ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۰:۱۶ عصر) ، Parthia (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۵۴:۰۲ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۰:۱۵:۴۴ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۲:۲۸:۰۳ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۳:۴۳:۴۳ عصر) ، cheshmack (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۰:۱۰:۵۷ صبح) ، saeed h.p.r (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۱:۱۹:۱۰ صبح) ، word1372 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۱:۲۴:۴۰ صبح) ، mastermind (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۲:۱۱:۳۶ صبح) ، alireza013 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۲:۳۴:۵۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۳۳:۴۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۴۸:۴۵ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۳۱:۱۵ صبح) ، mansour1 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۵:۲۵:۵۵ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۶:۲۱:۴۶ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۰:۲۹:۳۵ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۱:۴۹:۰۷ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۳۹:۴۹ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۴:۴۶:۳۱ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۷:۱۲:۵۲ صبح) ، amintatu1990 (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۲:۴۶:۴۶ عصر) ، maka (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۱۳:۰۱:۱۳ عصر) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۲۵، ۱۰:۵۰:۴۷ صبح) ، djcsaeed (۱۳۹۱/۱/۲۷، ۱۶:۵۲:۳۲ عصر) ، prp-e (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۰۱:۰۹:۲۴ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۳۰، ۰۹:۰۳:۴۱ صبح) ، hady (۱۳۹۱/۱/۳۰، ۰۹:۵۵:۰۷ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۱/۲/۸، ۱۳:۲۰:۳۳ عصر) ، soltaneghalbha (۱۳۹۱/۲/۱۱، ۱۴:۰۱:۲۷ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۲/۲۳، ۱۴:۰۴:۵۳ عصر) ، nikaComputer (۱۳۹۱/۲/۲۴، ۱۳:۳۳:۰۸ عصر) ، KNOWIT (۱۳۹۱/۳/۹، ۰۵:۳۴:۴۴ صبح) ، Pakdaman (۱۳۹۱/۹/۱۳، ۲۰:۲۷:۱۲ عصر) ، firstline (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۲۳:۳۷:۵۴ عصر)
خب دیگه آقا بهروز همه حرف ها رو گفت و چیزی باقی نذاشت . البته Bax Rpper هم از بنده درخواست بازگشت کردند و بعد از صحبت هایی که انجام گرفت و مسایلی که حل شد . من بازگشتم به مای بی بی ایران
امیدوارم با توجه به تنگی وقت بتونم مثل سابق فعالیت کنم!
ارادتمند شما عزیزان - مهدی
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۱:۳۳ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۲:۱۸ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۴:۳۵ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۸:۰۵ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۴۸:۰۴ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۲:۲۸:۲۳ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۳:۴۳:۵۴ عصر) ، alireza013 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۲:۳۵:۰۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۳۳:۵۱ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۰۸:۱۹ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۳۲:۱۵ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۶:۲۱:۵۵ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۰:۲۹:۴۷ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۱:۴۹:۳۳ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۰:۲۷ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۲/۳۱، ۱۳:۵۴:۳۵ عصر)
مهدی و بهروز عزیز بازگشتتون را به مای بی بی ایران تبریک و صمیمانه خوشحالم ممنونم مهدی عزیز با درخواست من موافقت کردید امیدوارم دوستان منحرف دیگر با توجه به کار شایسته بهروز بازگردند به آغوش مای بی بی ایران

با تشکر

ارادتمند شما محمود خوشنویس HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۳:۴۹ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۴:۱۸ عصر) ، Pars (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۳۸:۰۲ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۴۸:۱۶ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۱۴:۵۰:۱۲ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۲:۲۸:۳۸ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۳:۴۴:۱۲ عصر) ، alireza013 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۲:۳۶:۱۲ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۳۲:۱۲ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۶:۲۱:۵۹ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۰:۲۹:۵۳ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۱:۵۰:۰۴ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۰:۲۹ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۱/۲/۳۱، ۱۳:۵۴:۴۰ عصر)
واقعا باید قردان محبت دوستانی که بی منت به همه کمک میکنند بود . امیدوارم همیشه و همه جا پیروز باشند و کمک کار ما تتازه کار ها .
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۲:۲۸:۴۸ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۳:۵۱:۱۲ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۰:۱۸:۱۸ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۱:۲۵:۲۹ صبح) ، M48D1 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۵۰:۰۲ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۱:۵۰:۲۵ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۰:۴۲ صبح)
ایول به همه بروبچ مای بی بی دمتون گرم این حرکتتون واقعا ارزشمند هست آقا مهدی خوشحالمون کردی بازگشتی
Big GrinShyRolleyesWinkAngelBlush
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۲۳:۵۱:۱۱ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۰:۱۸:۲۰ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۱:۲۵:۳۷ صبح) ، M48D1 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۵۰:۰۴ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۱۱:۵۰:۳۵ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۰:۴۶ صبح) ، darya1012 (۱۳۹۱/۲/۸، ۱۳:۲۱:۲۶ عصر)
به نظر من برای جلوگیری از هرج مرج باید یه انجمنی ایجاد بشه که هر کاربری بن شد اسم اون و دلیل اون توی اون انجمن توضیح داده بشه اینجوری همه کاربران دلیل بن شدن اون کاربر را میفهمند و خودشون قضاوت میکنند که آیا کار مدیران انجمن برای بن کردن درست بودن یا خیر . دقیقا مانند انجمنی که برای کپی رایت ایجاد شد.
پاسخ
دوست عزیز لطفا بحث رو منحرف نکنید

لازم به ذکر میدونم تعدادی از دوستان ممکنه با خودشون اجازه بدهند و بگن تسلیم شدن و هم اوردن ولی قضییه به هیچ وجه این نیست

تالار ما بیشترین تعداد صفحات ایندکس شده رو داره که با اختلاف فاحشی که نزدیک به 900 صفحه هست از سایرین جلوتر بود
از نظر الکسا هم 3,124,000 بودیم که با توجه به قدمت یک ساله دامنه و بیکار بودنش ار 30 میلیون به این رفته رسیدیم در حالی هکه سایر پشتیبانی ها با دامنه های صفر شروع کردن و فعالیت همین 20 روز اونها بررسی شده و الکسا گرفتن که باز در این مورد هم دومین تالار بودیمTongue

درصد سئو سایت ها نیز نزدیک به 87 % بود و سایر دوستان در درصد های زیر 60 استفاده میکردند

از هر نظر دوستان دیگر خیلی عقب بودند
به امید اینکه این حرکت مای بی بی ورلد الگویی برای سایرین باشدHeart
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۱:۵۵:۳۸ صبح) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۲:۰۴:۱۵ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۲:۰۷:۰۷ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۲۱:۵۹ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۳۶:۱۷ صبح) ، M48D1 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۵۰:۱۹ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۲:۰۹ صبح)
تازه داشتیم تعداد پشتیبانی هارو تو چرتکه مینداختیم هاااااااا Big Grin
ایشالا روز به روز به موفقیت های مای بی بی ایرانی افزوده بشه
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطreza_ (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۰۸:۰۵ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۱۰:۱۱ صبح) ، M48D1 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۵۰:۲۳ صبح) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۲:۱۸ صبح)
ای بابا تازه مدیر ارشد شده بودمTongue (شوخی)
من هم بازگشتتون را تبریک می گمHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۱۰:۱۶ صبح) ، reza_ (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۳۹:۴۸ صبح) ، M48D1 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۵۰:۲۶ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۵:۲۸:۰۲ صبح) ، pdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۲۲:۲۸:۴۹ عصر) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۲:۲۲ صبح)
البته این متعدد بودن پشتیبان ها به نظر من اصلا که بعد نیست خیلی هم خوبه
حالا اونا با هر هدف پشتیبان جدید برای مای بی بی ایجاد کرده باشند

من قبلا اگه اینجا جواب خودم رو نمی گرفتم باید چیکار میکردم میکردم ؟؟؟؟ (هیچ کار البته تاحالا نشده که بی جواب بمونم)

ولی حالا هم کیفیت این پشتیبان اصلی بهتر میشه هم خدمات در ضمینه مای بی بی افزایش پیدا میکنه؟؟
دو پلاگین اونا بنویسن 10 تا اینجا 4 تا قالب اینجا بزنن 2 تا اونجا در کل به نفع مای بی بی و وبمستر های که از این سیستم استفاده میکنند هست

اگه قرار باشه اینجا تنها باشه میشه مثل صنعت خودرو سازی کشورمون که هم از بقیه کشور ها عقب هستیم هم هر چی تولید نکند مجبوریم بخریم مثل پراید دو میلونی رو باید ده میلون بخری Big Grin

فکر نکنم کسی با حرف های من مخالف باشه حتی مدیران اینجا Smile

به امید موفقیت مای بی بی پارسی
انجمن فــان فــار
انـجـمـن سـرگـرمـی تـفـریـحـی پـارسـی زبـانـان

.: Fun Far :.

پاسخ
 سپاس شده توسطpdistb.ir (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۲۲:۲۹:۰۰ عصر) ، Night (۱۳۹۱/۱/۲۲، ۰۳:۴۳:۲۰ صبح) ، kamkar (۱۳۹۱/۳/۱۶، ۰۳:۵۶:۴۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان