هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر نام مدیر کل در مای بی بی
سلام من اشتباهی کردم و وقتی مای بی بی رو نصب کردم نام مدیر کل رو اشتباه وارد کردم
حالا نام مدیر کل رو چطور درست کنم؟
پاسخ
پنل مدیر کل>>کاربران و گروه ها>>خودتون رو ویرایش کنید و نام کاربری جدید رو جایگزین قبلی کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۱/۱/۲۰، ۰۵:۱۵:۴۶ صبح)
نمیدونی چی وارد کردی یا یه چیز دیگه وارد کردی الان میخوای عوض کنی؟
اگه نمیدونی چی وارد کردی یه کاربر بساز و برو به دیتابیس انجمنت تو جدولmybb_user ای دی کاربر رو روی عد 4 قرار بده و بیا با همون نام کربری جدید وارد پنل ادمین شو و بقیه اقدامات
اگرم میخوای عوض کنی برو به کنترل پنل کاربریت گزینه تغییر نام کاربری رو بزن و فیلد هارو تکمیل کن
به همین سادگی
با 1 دقیقه تفاوت ارسال شد شرمنده
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
سلام من اشتباهی گروه کاربری خودم که مدیریت کل می باشد رو به ناظم سایت تبدیل کردم و هر کاری که می کنم وارد پنل مدیر کل نمی شود. لطفا راهنماییم کنید که چگونه از کنترل پنل ناظم گروه کاربریم رو به مدیر کل تبدیل کنم. ممنون می شم که پاسخ را به ایمیلم بزنید.
mkn020@yahoo.com
پاسخ
دوست من راهی که بهت گفتم رو برید
به دیتابیس برید جدول mybb_user رو انتخاب کن نام کاربری خودتو انتخاب کن ای دیشو بزار رو 4 بعد ذخیره کن
حالا دوباره شد مدیر کل بعد بیا کار های لازم رو انجام بده
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۱۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان